Macron odwiedzi państwa Europy Środkowej i Wschodniej. Bez Polski

| Aktualizacja:

Prezydent Francji Emmanuel Macron w dniach 23-25 sierpnia odwiedzi Austrię, Rumunię i Bułgarię, by rozmawiać z europejskimi przywódcami o nowelizacji unijnej dyrektywy o pracownikach delegowanych - podała w poniedziałek AFP, powołując się na Pałac Elizejski.

wróć do artykułu
  • ~pniek
    (2017-08-07 19:46)
    A kto chce tego smiesznego człowieka oglądac? Po co? Francja to kraj upadły, w którym już tyle miesiecy jest stan wyjątkowy!
  • ~Edek
    (2017-08-07 20:19)
    Ja nie chce tego Francuzika w Polsce.
  • ~ajax
    (2017-08-07 20:08)
    Sprawiedliwości chcą???To może niech francuskie koncerny zaczyna płacić pracownikom w swoich oddziałach w Polsce tak jak we Francji powiedzmy 8- 9 euro/h, a nie 13-15/h brutto zł?!
  • ~kamas
    (2017-08-07 20:24)
    Poplakalem sie, to straszne
  • ~Scholastyk
    (2017-08-07 20:15)
    Opuśćmy flagi do połowy masztu i ogłośmy tydzień żałoby narodowej bo Macron będzie tu i ówdzie a nie będzie w Polsce. A czego miałby tu szukać-manipulatorski dzienniku? W sprawach które interesują Macrona stoimy po przeciwnych stronach barykady -a przecież jesteśmy potęgą przewozową w Europie.Przecież nie będzie szukał poparcia u tych w których najbardziej uderzają proponowane zmiany...No tak,ale przy okazji można podszczuć bezmózgów którzy za chwilę zaczną wyć na temat wyprowadzania Polski z UE przez Rząd PiSowski albowiem oni takich niuansów nie dostrzegają,a ich aparaty myślowe mają od wielu lat przepalone styki. Grzesiek i PO okrutnie rozżaleni że PiS nie wspiera ich w "szlachetnej walce" o interesy polskich firm przewozowych. - O ile mnie pamięć nie myli to było dokładnie odwrotnie.A teraz Grzesiek niczym mucha siada na grzbiet PiSowskiego konia i mówi ; no dawaj,ciągniemy. Wot gieroj -jakby to rzekł PełOwski patron z Kremla. Poza tym jak to jest,gdy chodzi o najgorsze zło dla Polski,proponowane sankcje,obalenie Rządu,przywrócenie złodziejskiej mafii -to PO i N mają całą armię pomagierów unijnych na czele z Tuskiem,Timmermansem,Junckerem i innymi pijaczkami.GDy chodzi o sprawę dobrą dla polskich firm (i kierowców-wbrew pozorom) to nie ma nikogo z niedawnych "przyjaciół" ?
  • ~Mario
    (2017-08-08 07:35)
    Polska powinna wyj:b:c wszystkie markety z Polski bylo by najlepiej w tej sytuacji
  • ~redo
    (2017-08-07 21:00)
    Może i lepiej że nie przyjeżdża. W krótkim czasie poparcie spadło mu we Francji z ponad 60 procent do zaledwie 40, To równia pochyła...
  • ~kobieta50+
    (2017-08-08 08:38)
    I dobrze. Nie stanie obok pani Prezydentowej, bo byłby o głowę niższy, a to nieco psuje wizerunek przystojniaka.Poza tym jest smakoszem starszych pań udających nastolatki, a u nas takich we władzach nie ma.
  • ~Jst
    (2017-08-08 11:02)
    Francja ZDRADZIŁA Polskę w 1939 roku i Hitlerowi dała tylną część swojego ciała!! Ambasador francuski w Polsce Noel nalegał we wrześniu 1939 roku, aby rzad Polski jak najszybciej opuścił Polskę i wyjechał do Rumunii, potem nalegał na rząd Rumuński, aby ten natychmiast aresztował Polaków, czyhm ułatwił Stalinowi napaść na Polskę!!We francji nikt nie wie o tym,że walczącej we wrześniu Polsce Stalin w porozumieniu z Hitleram i Francją wbił nóż w plecy!!
  • ~Greg
    (2017-08-07 23:11)
    A niech spier.dala!
  • ~paranoik
    (2017-08-08 09:58)
    Jak trzeba być pokręconym intelektualnie żeby skłócić się z sąsiadami, a kumplować z krajem za oceanem który tak nas kocha, że nie może z tej miłości znieść wiz, gdzie się nie pojawi to wybucha konflikt militarny, a jedyną wartością jest mamona?
  • ~Rozbawiony
    (2017-08-07 19:51)
    A my mamy Międzymorze!
  • ~misiek
    (2017-08-07 20:03)
    No i staliśmy się pariasami UE. Wszyscy będą nas omijać szerokim łukiem. Ciekawe tylko jak będą wyglądać wszystkie negocjacje dla nas bez nas jeśli nikt nie bedzie chciał z nami rozmawiać?
  • ~Patriota Janusz
    (2017-08-07 19:52)
    A Pan Trump powiedział, że na kocha!
  • ~wredny1
    (2017-08-07 20:11)
    Nie rozumie dobrej zmiany,cudu gospodarczego nad Wisłą,potęgi Polski ? Musi mu to wytłumaczyć geniusz Waszczykowski po konsultacji z "naczelnikiem" ,boskim Kaczyńskim. To dopiero początek liczenia się z potęgą Europy.
  • ~wuj
    (2017-08-08 08:20)
    Macrona już we Francji nie chcą, a w Polsce tym bardziej. Śmieszny, mały, z dewiacjami człowieczek.
  • ~VS
    (2017-08-08 00:30)
    francuzik chce poróżnić grupę Państw Wyszechradzkich! A opodatkować francuskie sklepy w Polsce!!!
  • ~Gien
    (2017-08-08 08:56)
    A przyjedzie ze starą czy bez?
  • ~realpolitik
    (2017-08-08 10:13)
    Zadanie jakie mu dała Aniela Merkel to rozbicie idei Trójmorza, a dlatego do Polski nie przyjedzie żeby nas skłócić z sąsiadami.
  • ~koki
    (2017-08-08 13:13)
    Brawo MaCRON, do pisdzielstwa się nie przyjeżdża.....

Może zainteresować Cię też: