Żubr przeszedł z Polski do Niemiec. Zastrzelili go lokalni myśliwi, a jego głowa ma trafić do muzeum

| Aktualizacja:

Żubr przekroczył granicę polsko-niemiecką. Lokalne władze u naszych sąsiadów uznały jednak, że zwierzę stanowi zagrożenie dla ludzi, dlatego kazano myśliwym go zastrzelić. Głowa zwierzęcia ma zaś trafić do lokalnego muzeum.

wróć do artykułu
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-11-18 12:36)
    Ja sie tez zubr urodzil w Prusach Wschodnich to chcial so swoich, a oni go ubili, I glowe w muzeum powiesili.
  • ~zbysiunia
    (2017-09-19 18:08)
    za tego żubra zostanie ukarana Polska! Ten żubr to polityczny uchodźca z faszystowskiego kraju i już z nie istniejącej puszczy B. A ,że go zastrzelono?,bo myślano ,że to szpieg,dywersant od J.Kaczyńskiego
  • ~KKE
    (2017-09-18 22:37)
    Żubra pomścimy! Dlaczego nikt go nie zatrzymał w Ojczyźnie? Śpieszmy się kochać żubry...
  • ~ksionc z Sokolki
    (2017-09-18 12:27)
    RIP polski zubr, ktory myslales, ze w Niemczech bedzie ci sie lepiej zylo niz w Polsce. Modlmy sie za niego !
  • ~www
    (2017-09-18 09:51)
    czekali na niego i go nęcili , a za granicą już czekał tłum myśliwych, a alkoholik juncker teraz ma powód do tosatów, ale gdyby krzyknął allah akbar nikt by go nie ruszył
  • ~www
    (2017-09-18 07:25)
    czekali na niego i go nęcili , a za granicą już czekał tłum myśliwych, a alkoholik juncker teraz ma powód do tosatów
  • ~helena
    (2017-09-16 10:01)
    Nas grillują za puszczę, za sądy,za emigrantów a tu żywe,zdrowe zwierzę stanowi zagrożenie???? Zgadzam się z poprzednim wpisem ,że niemcy lubią zabijać.
  • ~KARINKA
    (2017-09-16 07:33)
    NIEMIASZKI JUŻ TAK MAJĄ - STRZELAJĄ DO WSZYSTKIEGO CO SIĘ RUSZA. JESZCZE NIE TAK DAWNO - URZĄDZALI POLOWANIA NA LUDZI - MAJĄ TO WE KRWI .
  • ~skąd ta sugestia
    (2017-09-16 04:44)
    "Nie mieliśmy niestety innej możliwości - powiedziała rzeczniczka urzędu w Lubuszu." Nie rzeczniczka urzędu w Lubuszu, a rzeczniczka urzędu w Lebus- Niemcy.
  • ~mylicjant
    (2017-09-16 00:32)
    no,,dobra stalo ,sie,,niech lodddadzo,,dewizy,,pasi,,masze,,druziamylicjant
  • ~PIRAMIDION
    (2017-09-15 23:59)
    Nie tylko ten piekny potezny zwierzak zostal zamordowany na tym pieknym tzw. Zachodzie. Nasze wilki -- ktore przeplyna Odre -- koncza POdobnie.To sa te trzy WARTOSCI ZACHODU, ktore nie pozwola im dluzej zyc, a mianowicie: BEZBOZNOSC, KULTURA SMIERCI (= MORDOWANIA) i NIEWYOBRAZALNIE WIELKA KORUPCJA. To sa glowne (filarowe) WARTOSCI tego tzw. Zachodu. Wiem co pisze, zyje tu od 35 lat.....
  • ~Zabrzanin.
    (2017-09-15 22:45)
    W warszawie doszło do kolizji samochodu z łosiem, łoś nie przeżył. Różne zagrożenia tego rodzaju są coraz częstsze i są, również w Polsce, procedury chroniące przede wszystkim ludzi i majątek. Bzdurne wpisy o tych strasznych Niemcach świadczą tylko o niewiedzy i ksenofobii autorów.
  • ~DM
    (2017-09-15 22:31)
    Polski uchodzca!
  • ~kkkk
    (2017-09-15 22:20)
    a czy pozwolo przeleciec nad RFN polskim bocianom? podobno bociany przynoszo dzieci a oni nie placo 500 plus
  • ~iii
    (2017-09-15 21:33)
    chwała Bogu, że go nie zagazowali.
  • ~Antyk
    (2017-09-15 21:27)
    jakby krowa z rogami z polski przeszła do raichu, to też by stanowiła zagrożenie?. Ci z północy afryki nie stanowią zagrożenia?
  • ~wogo
    (2017-09-15 20:19)
    My im tygrysy i pantery, oni nam żubra.
  • ~Bill
    (2017-09-15 19:42)
    I znowu robie Polacy z igly w i d l y ! W tym sa majstrami! Histeria, paranoja, psychoza! Ludziska stuknijcie sie kolektywnie w lepetyny!!! Zastrzelono jednego zubra,! A nie chcial to Szyszko oddac do odstrzalu losie jeszcze tydzien temu? Co za roznica? To uwierze i to zwoerze?
  • ~co za czasy
    (2017-09-15 19:25)
    Tak strzelać bez ostrzeżenia i "Hande hoch"...?
  • ~ale kasy za to nie bedzie
    (2017-09-15 18:50)
    czekam na slowa potepienia ekologow