"Na perski dywan w znoszonych gumofilcach". Polska, kraj z Europy Wschodniej

| Aktualizacja:

Jak cię widzą, tak cię piszą? Jeśli w tym powiedzeniu jest źdźbło prawdy, to na europejskich salonach jesteśmy postrzegani jako ktoś, kto wszedł na perski dywan w znoszonych gumofilcach. 

wróć do artykułu
 • ~nie ma co sie ogladac na innych
  (2019-10-17 12:30)
  Zwyciezca zawsze wchodzi w brudnych butach. i nie liczy sie z opinia przegranych, ktorzy zawsze maja o nim zle zdanie. Nobel , Premio Princesa (Hiszpania) czy inne wyroznienia dawane sa przewaznie w celu wzmacniania antypolskiej opozycji. Nikt z wyjatkiem Polakow jest zainteresowany wiekoscia Polski. Musimy sie mobilizowac i robic swoje az do zwyciestwa.
 • ~Bożena
  (2017-12-08 18:24)
  Nadal trwa szkalowanie Polski i Polaków
 • ~Kpt. ŻW
  (2017-11-22 12:25)
  Typowy chwyt propagandowy w zasadzie bez znaczenia ot: e viva larte. Polska I nasze sprawy są dobrze , a nawet bardzo dobrze postrzegane przez ludzi w Europie!! Częst widzę palec do gory będąc w Szwecji czy w Berlinie.
 • ~ Grazka
  (2017-11-15 14:57)
  szkoda ze Niemcy nie wypowiadają się w sprawie ich nowej nacjonalistycznej partii ,prężnie się rozwijającej , która już w tych wyborach miała silne poparcie a nas nienawidzą za pytanie myślcie o rekompensaty wojenne , bo to jest tak naprawdę najważniejsze po emigrantach nie chcemy siedzieć już jak króliczki na łapkach i tańczyć jak nam zagrają tak jak to za po bywało , są stocznie konkurencja dla nich , po się zgodziło je zamknąć, kopalnie , nie chcemy emigrantów zarobkowych z Afryki to jest zemsta ze nie chcemy siedzieć cicho, jak PO mogło wypisywać takie rzeczy , ze był marsz faszystów , przecież narodowcy są w Polsce od lat i zawsze mieli takie hasła, a to jest święto naszego kraju i wszyscy mamy prawo chodzić na takie marsze , Polak Polakowi zgotował ten los . pamiętamy to już z historii
 • ~Paweł
  (2017-10-09 13:43)
  Jak zwykle stek kalumni i nienawiści a ani słowa np. o HGW i mafii reprywatyzacyjnej, o sukcesach w walce z wyłudzeniami VAT itd. Spadajcie der Dziennik.
 • ~Babi
  (2017-10-06 15:50)
  Niech ten francuzik i reszta bandy zajmie się swoim krajami a od nas won. Próbują zmienić temat aby ich ludzie nie zauważyli recesji w swoim kraju. Głupota totalna ale to dzięki PO bo biegają do Brukseli na skargę!!!
 • ~To Ewie Kopacz na perskim 'dywanie' Made in China
  (2017-10-03 04:31)
  smród niemieckiego pyłochłonu tak zakręcił w łepetynie, że odtańczyła w założonych na tę okazję "europejskich" szpilkach taniec św. Wita! - Natomiast Pani Premier Szydło odważnie, godnie i pewnie kroczy na swych "prowincjonalnych" półsłupkach po każdym perskim dywanie i godnie reprezentuje naród polski i państwo polskie! - I tego nam nikt nie odbierze!!!
 • ~Tak nas do Jewropy wprowadził Adam Michnik,
  (2017-10-03 03:35)
  kiedy przyszedł do Pałacu Prezydenckiego na uroczystość udekorowania go przez Bula Komoruskiego Orderem Polonia Restituta w biaych dziurkowanych gumowych klapkach i wyeksponował swe bose zrogowaciałe pięty oraz niechlujne nieświeże odzienie! - Potem zresztą kontynuował tę chlubną sowiecką frontową tradycję, kiedy znowu przyszedl do Pałacu Prezydenckiego na uroczystość udekorowania go (znowu oczywiście przez Bula!) Orderem Orła Białego bez krawata i w rozpiętej marynarce z lumpeksu! Jak widać na przykładzie Michnika - onuce nie mają jednak nic wspólnego z nogami - zwłaszcza wtedy, gdy taki Michnik sam sobie brudnymi sowieckimi onucami owinął i owionął "duszę"!
 • ~xavier94
  (2017-10-02 21:21)
  jak się niemcom nie podoba że polska jest niepodległym państwem to mogą nas wyrzucić z unii a potem najechać i zagrabić ziemie w obręb państwa niemieckiego jeśli chce się ingerować w sprawy niepodległego narodu to tylko w taki sposób da się postawić na swoim, pozostaje czekać na ruch niemców
 • ~sia la
  (2017-10-02 20:49)
  der dziennik dni wasze są policzone
 • ~Na co czekać
  (2017-10-02 17:57)
  Po tym prymitywnie tendencyjnym artykule wniosek nasuwa się sam - pilnie potrzebna jest ustawa o dekoncentracji kapitału zagranicznego w mediach ukazujących się na terytorium RP.
 • ~Julia
  (2017-10-02 17:26)
  Niemcy są tacy sami jak my.Tyko boją się zmian. Rozleniwił ich dobrobyt.
 • ~Julia
  (2017-10-02 17:20)
  W Kołbaskowie wjeżdzając do Polski był ok 5 lat wstecz, taki obraz.Po De stronie porządek ,po PL syf-śmieci itp.A my i tak byliśmy szczęsliwi,że jesteśmy u siebie.
 • ~Wojtek_z_Wieliczki
  (2017-10-02 15:48)
  Ludzie,czy faktycznie musicie pluc na swoj kraj i narod? Jestescie chorzy!
 • ~internautka
  (2017-10-02 07:35)
  Panowie Jakubie i Patryku spływajcie na te salony i nie zawracajcie głowy tym którzy takie salony mają głęboko poniżej pasa!
 • ~Max.
  (2017-10-01 18:34)
  Panowie dziennikarze czy jak rozmawiacie o Polsce z kolegami z innych niemieckich mediow to sciagacie gumofilce czy wystepujecie. W nich jak zwykle. Z reszta poziom tego artykulu bardziej pachnie walonkami.
 • ~muchamed
  (2017-10-01 18:07)
  europa zachodnia muzulmanskimi niewolnikami
 • ~specjalista
  (2017-10-01 17:38)
  Artykuł pełen bredni przedstawiający nieobiektywnie opinie jedynie eurolewactwa. Poczytajcie w necie artykuły na zachodnioeuropejskich portalach - pod krytycznym newsami o Polsce mnóstwo jest wpisów ludzi popierających politykę Polski, a w szczególności wobec imigrantów (bo to przecież nie są żadni uchodźcy). A kolejny przykład - w tym roku mamy eksplozję studentów Erasmusa z całej Europy, którzy wybierają Polskę jako bezpieczny i przyjazny kraj. A wracając po półrocznych zazwyczaj studiach do swoich krajów głoszą dobrą nowinę o Polsce - kompletnie odmienną od tej prezentowanej przez eurolewackich korespondentów przekazujących dalej wizję oszołomskiej opozycji. Reasumując - brawo rząd PiS, dalej tak trzymać!
 • ~starszy w zawodzie
  (2017-10-01 16:04)
  Tak się zastanawiam skąd biorą się tacy chłoptasie, którzy pretendują do miana zawodu dziennikarskiego???. Przecież to, w jaki sposób Ci Panowie opisują zdarzenia i niby fakty, nie nadają się nawet na wstępniak do nauczania zawodu, a co dopiero do jego publikacji!!!. no ale dzisiejsze dziennikarstwo, to realizacja (głownie) na zamówienie, mniej liczy się w miarę profesjonalny warsztat
 • ~Seweryn
  (2017-10-01 15:24)
  Parszywy artykuł.