"Na perski dywan w znoszonych gumofilcach". Polska, kraj z Europy Wschodniej

| Aktualizacja:

Jak cię widzą, tak cię piszą? Jeśli w tym powiedzeniu jest źdźbło prawdy, to na europejskich salonach jesteśmy postrzegani jako ktoś, kto wszedł na perski dywan w znoszonych gumofilcach. 

wróć do artykułu
  • ~Dumny Polak
    (2017-09-30 11:04)
    Przepijemy naszej babci domek mały...
  • ~e tam......
    (2017-09-30 11:06)
    " Bywa często zwiedzionym, kto lubi być chwalonym "
  • ~z_daleka
    (2017-09-30 11:13)
    ale kompleksy tych ktorych odsunieto...
  • ~irka
    (2017-09-30 11:18)
    Targowica polska Robi swoje, niemiecki der dziennik Robi, swoje, tylko szkaluja,nic o sukcesach gospodarczych, nic o zlodziejskich mafiach, nic o tym , ze likwiduja biede w polsce.
  • ~De
    (2017-09-30 11:19)
    Hiszpania 22 procent bezrobocia Grecja 25% Francja 11% Polska 5% Niemcy 4% Czechy 4% perski dywan rozłożony przez uchodźców raczej imigrantów
  • ~Znachor
    (2017-09-30 11:25)
    Kogo te gadanie obchodzi? Akcja wpędzania Polski w kompleksy trwa nadal.
  • ~wladek
    (2017-09-30 11:26)
    o boze gumofilce, stodola, zascianek ....Polska na cenzurowanym calego swiata i kosmosu,kazdy prwadziwy Europejczyk martwi sie i poucza codziennie o Polske :-))) Infantylizm i plotki z magla. czytajac, mozna odniesc wrazenie, ze inni sie nudza, zazrodszcza dobrobytu, dlatego nas obgaduja ?
  • ~szlomo morel
    (2017-09-30 11:40)
    tekscik jak z od wychowankow szkoly frankfuckiej ? a na Oktoberfest w Monachium -liczba odwiedzajacych spadla o polowe, puste namioty, brak turystow -podobno boja sie nowej kultury na wysokich obcasach i "perskim dywanie". Dlaczego europejskie lewactwo sprowadzilo terroryzm do Europy ? a u nas nie ma:-)))))))))))))))))
  • ~POprawny POlitycznie
    (2017-09-30 11:52)
    Dlatego odsuniemy PiS od władzy,wybierzemy PO i .N.Nic to że zabiorą nam 500+,nic to że podwyższą nam wiek emerytalny,nic to że ponownie pozwolą działać mafią VATowskim i handlarzom-złodziejom kamienic,ważne że o Polsce będzie się dobrze mówiło w lewackich gremiach i pisało w lewackich gazetach.
  • ~The End.
    (2017-09-30 11:55)
    *Yes Yes Yes*, to znaczy tak tak,,, tak bylo....ALE intenet otfar Ludziam ocy... i jus nie bedzie tak jak bylo. Bo sfiat poset do przodu znacy cybernetycnie i NIMA*KITU. Dobrego Weekendu
  • ~gosc z zagranicy
    (2017-09-30 11:55)
    VOLKSDEUTSCHE sie pisze , raz zobaczyc do INTERNETU ..... . Nikt nie pisze FW ,tylko VW (Volkswagen).
  • ~kicha
    (2017-09-30 11:56)
    Dziennikarze Dziennika zostali wypuszczeni z Tworek, co raz głupsze teksty. Oni sa hańbą dla profesji dziennikarskiej, ze tez ktoś im podaje rękę. Powinni zostac wykluczeni ze społeczności dziennikarskiej - szanujcie sie bardziej Panowie i Panie.
  • ~Zuzia K.
    (2017-09-30 11:58)
    29 września 2017 r. FTSE Russell ogłosiła decyzję o przekwalifikowaniu Polski z rynków rozwijających się (Emerging Markets) do rozwiniętych (Developed Markets). Decyzja wejdzie w życie we wrześniu 2018 r. Der Dziennik udaje, że nic się nie stało i chce przykryć ten nieprzyjemny dla Niemiec fakt, obraźliwym dla Polaków artykułem. Polskojęzyczne niemieckie media mają zakazane pisanie o takich wydarzeniach pozytywnych i ważnych dla naszej gospodarki. Polska jest jedynym krajem z Europy Środkowo-Wschodniej, który został zakwalifikowany do Developed Markets. Stąd ta wściekłość owocująca komentowanym artykułem. A swoją drogą gratulacje za szybkość reakcji na poszczucie telefonem z Berlina. Wiadomość o decyzji FTSE Russel opublikowano wczoraj, a już dziś der Dziennik umieszcza paszkwil na Polskę. Będą premie i nagrody. Ciekawe jak długo utrzyma się ten komentarz. Der Dziennik moje komentarze usuwa na ogół po godzinie.
  • ~robotnik sezonowy
    (2017-09-30 11:58)
    Polska nadal bedzie postrzegana jako przybleda w gumofilcach poniewaz Polska nie umie sie bronic. N.p. za szalenstwem rozlokowania agresywnych migrantow w Polsce stoja konkretni ludzie m.n. Donald Tusk. Jezeli Donald Tusk straci poparcie w UE, to decyzja o naslaniu arabskich migrantow na Polske tez straci poparcie w UE. Teraz w Skandynawii jest skandal , ktory dotyczy zatrudniania przez polska fime Amex przymusowych robotnikow z Korei Polnocnej w 2014, a przeciez w 2014 w Polsce jeszcze rzadzil Tusk. Robotnicy przymusowi z Korei Polnocnej remontowali w Polsce dunskie i szwedzkie statki, a Dania i Szwecja sa przeciwne pracy przymusowej. Teraz wystarczyloby naglosnic w UE role Tuska w stosowaniu pracy przymusowej w Polsce i Tusk bylby politycznie skonczony. Ale PiS tego nie zrobi, bo PiS jest zajety przygotowywaniem kolejnej miesiecznicy smolenskiej.
  • ~obcokrajowiec
    (2017-09-30 11:59)
    Co prawda to prawda--chociaz miejscowych to w oczy kole. Jest beznadziejnie i bedzie jeszcze gorzej. Z Europy wychodzicie na wlasne zyczenie pod przewodnictwem czlowieka, ktory nie ma prawa rzadzic. I takich miernot jak macie w rzadzie, nigdzie w Europie nie mozna znalezc.
  • ~wert
    (2017-09-30 12:00)
    Na mojej dzielni wszyscy chłopaki z ferajny bardzo chwalą laski cichodajki,natomiast te co się szanują są wyszydzane.Podobnie w UE jak Polska była spolegliwa i tylko przyklaskiwała w interesie UE (czytaj:Niemiec i Francji) to była chwalona.Teraz jak Polska zaczęła dbać o swoje interesy,to jest be.Brednie lewackich dziennikarzyn i tyle.
  • ~he he...
    (2017-09-30 12:34)
    Gdybyż oni to wiedzieli jak bardzo mamy to serdecznie w d... co o nas gęgają zagranicą.
  • ~Silna Polska
    (2017-09-30 12:46)
    Wszystkie massmedia w Polsce należące do kapitału niemieckiego powinny być oznaczane jako massmedia mniejszości niemieckiej w Polsce. Obywatelki i Obywatele! Domagajmy się od rządu odniemczenia massmediów w Polsce!
  • ~Karmen
    (2017-09-30 12:48)
    Kiepskie te oceny pisowskiej władzy nad Polską. Ale jest światełko. Są tacy młodzi jak misiewicze,bochenki,szefermachery ale jest też Rzepecki. Poczekamy,zobaczymy.
  • ~Emerytka
    (2017-09-30 12:50)
    Sa oczywiscie tacy i tacy ale jak to mowia jeden zgnily kawalek zasmrodzi cala spizarnie. Niestety jest duzo ludzi , ktorzy zostawiaja na Zachodzie bardzo negatswne wrazenie. Ja jestem znane z tego, ze bardzo dobrze pracowalam, bylam tym mocnymi filarem w moim laboratorium. Mozna bylo na mnie zawsze poleegac. Jezyka nauczylam sie szydko. A wsrod sasiadow jestem znana z najpiekniejszych kwuatow w moim ogrodku. Wlasciwie powinnam dostac jakies odznaczenie od Polski za moj pozytywny wplyw na opinie o Polakach. Ale to nie wszystko, wychowalam dziecko, o ktorym nawet w gazecie niemieckiej pisano , bo wygral w dziedzinie fizyki nagrode. Teraz jest bardzo dobrym inzynierem i jego wynalazki sa znane. Nosi polskie nazwisko.

Może zainteresować Cię też: