"Na perski dywan w znoszonych gumofilcach". Polska, kraj z Europy Wschodniej

| Aktualizacja:

Jak cię widzą, tak cię piszą? Jeśli w tym powiedzeniu jest źdźbło prawdy, to na europejskich salonach jesteśmy postrzegani jako ktoś, kto wszedł na perski dywan w znoszonych gumofilcach. 

wróć do artykułu
  • ~irka
    (2017-09-30 11:18)
    Targowica polska Robi swoje, niemiecki der dziennik Robi, swoje, tylko szkaluja,nic o sukcesach gospodarczych, nic o zlodziejskich mafiach, nic o tym , ze likwiduja biede w polsce.
  • ~z_daleka
    (2017-09-30 11:13)
    ale kompleksy tych ktorych odsunieto...
  • ~Znachor
    (2017-09-30 11:25)
    Kogo te gadanie obchodzi? Akcja wpędzania Polski w kompleksy trwa nadal.
  • ~szlomo morel
    (2017-09-30 11:40)
    tekscik jak z od wychowankow szkoly frankfuckiej ? a na Oktoberfest w Monachium -liczba odwiedzajacych spadla o polowe, puste namioty, brak turystow -podobno boja sie nowej kultury na wysokich obcasach i "perskim dywanie". Dlaczego europejskie lewactwo sprowadzilo terroryzm do Europy ? a u nas nie ma:-)))))))))))))))))
  • ~De
    (2017-09-30 11:19)
    Hiszpania 22 procent bezrobocia Grecja 25% Francja 11% Polska 5% Niemcy 4% Czechy 4% perski dywan rozłożony przez uchodźców raczej imigrantów
  • ~POprawny POlitycznie
    (2017-09-30 11:52)
    Dlatego odsuniemy PiS od władzy,wybierzemy PO i .N.Nic to że zabiorą nam 500+,nic to że podwyższą nam wiek emerytalny,nic to że ponownie pozwolą działać mafią VATowskim i handlarzom-złodziejom kamienic,ważne że o Polsce będzie się dobrze mówiło w lewackich gremiach i pisało w lewackich gazetach.
  • ~wladek
    (2017-09-30 11:26)
    o boze gumofilce, stodola, zascianek ....Polska na cenzurowanym calego swiata i kosmosu,kazdy prwadziwy Europejczyk martwi sie i poucza codziennie o Polske :-))) Infantylizm i plotki z magla. czytajac, mozna odniesc wrazenie, ze inni sie nudza, zazrodszcza dobrobytu, dlatego nas obgaduja ?
  • ~Zuzia K.
    (2017-09-30 11:58)
    29 września 2017 r. FTSE Russell ogłosiła decyzję o przekwalifikowaniu Polski z rynków rozwijających się (Emerging Markets) do rozwiniętych (Developed Markets). Decyzja wejdzie w życie we wrześniu 2018 r. Der Dziennik udaje, że nic się nie stało i chce przykryć ten nieprzyjemny dla Niemiec fakt, obraźliwym dla Polaków artykułem. Polskojęzyczne niemieckie media mają zakazane pisanie o takich wydarzeniach pozytywnych i ważnych dla naszej gospodarki. Polska jest jedynym krajem z Europy Środkowo-Wschodniej, który został zakwalifikowany do Developed Markets. Stąd ta wściekłość owocująca komentowanym artykułem. A swoją drogą gratulacje za szybkość reakcji na poszczucie telefonem z Berlina. Wiadomość o decyzji FTSE Russel opublikowano wczoraj, a już dziś der Dziennik umieszcza paszkwil na Polskę. Będą premie i nagrody. Ciekawe jak długo utrzyma się ten komentarz. Der Dziennik moje komentarze usuwa na ogół po godzinie.
  • ~wert
    (2017-09-30 12:00)
    Na mojej dzielni wszyscy chłopaki z ferajny bardzo chwalą laski cichodajki,natomiast te co się szanują są wyszydzane.Podobnie w UE jak Polska była spolegliwa i tylko przyklaskiwała w interesie UE (czytaj:Niemiec i Francji) to była chwalona.Teraz jak Polska zaczęła dbać o swoje interesy,to jest be.Brednie lewackich dziennikarzyn i tyle.
  • ~e tam......
    (2017-09-30 11:06)
    " Bywa często zwiedzionym, kto lubi być chwalonym "
  • ~LIZZY
    (2017-09-30 14:51)
    TEN PERSKI DYWAN TO CHYBA BUCHNĘLI Z WAWELU
  • ~Silna Polska
    (2017-09-30 12:46)
    Wszystkie massmedia w Polsce należące do kapitału niemieckiego powinny być oznaczane jako massmedia mniejszości niemieckiej w Polsce. Obywatelki i Obywatele! Domagajmy się od rządu odniemczenia massmediów w Polsce!
  • ~wert
    (2017-09-30 22:35)
    Dlaczego mnie nie dziwi że taki artykuł wysmażyli w Dzienniku?.Czy ktoś może pamięta aby w Dzienniku był jakiś, przynajmniej jeden artykuł przychylny Polsce?.
  • ~kicha
    (2017-09-30 11:56)
    Dziennikarze Dziennika zostali wypuszczeni z Tworek, co raz głupsze teksty. Oni sa hańbą dla profesji dziennikarskiej, ze tez ktoś im podaje rękę. Powinni zostac wykluczeni ze społeczności dziennikarskiej - szanujcie sie bardziej Panowie i Panie.
  • ~socjotechnika - sztuka manipulacji narodami
    (2017-09-30 12:51)
    ten tekst to idealny wzór tego jak wygląda tzw. "pedagogika wstydu" ... bo wszystko co zachodnioeuropejskie to jest super (perski dywan), a wszystko co nasze to "obciach" (gumofilce) ... wychowywanie społeczeństwa potulnych konformistów, niewolników intelektualnych, którzy poza przytakiwaniem sami nie potrafią ani wyartykułować, ani obronić swoich interesów ...
  • ~20 groszy
    (2017-09-30 14:52)
    Nie do wiary jak zakompleksieni są ci, których oderwaliśmy do koryta. Marzenia o perskim dywanach, poklepywaniu, chwaleniu, wszystko to prysło bezpowrotnie.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-09-30 14:46)
    " postsowieckich państwach." - Polska nigdy nie była sowiecka. Co innego Litwa i Łotwa. Te marginalne państewka faktycznie były sowieckie, Litwa dodatkowo antypolska, a Łotwa proniemiecka.
  • ~internautka 50+
    (2017-09-30 14:48)
    Europejski salon istnieje jeszcze tylko w takich państwach jak Polska czy Węgry. Salony w zachodnich państwach zbrukali przybysze! To na francuskim salonie jest stan wyjątkowy a wierzę aifela trzeba ogrodzić, to w Niemczech na salonach molestowane są kobiety a teraz na salonach postrach przed zatruciem środków spożywczych.itd, itp A więc gdzie te salony pomyleńcy!!!!!!!
  • ~he he...
    (2017-09-30 12:34)
    Gdybyż oni to wiedzieli jak bardzo mamy to serdecznie w d... co o nas gęgają zagranicą.
  • ~Misio ,,.,
    (2017-09-30 21:10)
    Gumofilce to znakomity wynalazek, niejeden niemiecki faszysta pod Stalingradem marzył o nich w mroźne zimy. O Persach i dywanach to chyba nie.

Może zainteresować Cię też: