Ambasador Rosji w Polsce zarzuca nam "przeinaczanie": Wojna z pamięcią historyczną jest nie do przyjęcia

| Aktualizacja:

Rosyjska telewizja RT opublikowała w sobotę wywiad z ambasadorem w Warszawie Siergiejem Andriejewem, w którym dyplomata zarzucił stronie polskiej "przeinaczanie" i zapewnił, że "wojna z pamięcią historyczną jest absolutnie nie do przyjęcia" dla Rosji.

wróć do artykułu
  • ~zz
    (2017-11-05 14:58)
    To forum jest cenzurowane a komentarze usuwane. Smutne i szkoda gdyz anuluje to szanze na prawdziwa dyskusje, wymiane doswiadczenia i ewentualnego porozumienia. Jak tu ufac waszemu monitorowaniu forum, waszej gazecie .... manipulacja i trolowanie ..
  • ~Borovik
    (2017-11-05 07:22)
    Ma chlop racje - podazanie ta droga co Ukraina, czyli na "pasku" USA? - rozejrzec sie - nikt juz tego nie praktykuje - jeno elyty UPAdlych krajow - nie ludzie.
  • ~olaf
    (2017-11-05 05:26)
    jakbym widzial tow cimoszewicza czyzby rodzina
  • ~Kobieta z USA.
    (2017-11-04 21:53)
    Moja opinia Ruski --jest w porzadku .O.K.
  • ~autorka
    (2017-11-04 21:45)
    Polakom mieszkajacym w Stanach trzeba odebrac wszelkie prawa, tak jak ukrom mieszkajacym w Kanadzie
  • ~żart
    (2017-11-04 21:20)
    Polska bez "zaborów" by nie istniała (była rozebrana jak "baba" do rosołu-goła). Wojny spowodowały że Powstała (Naród polski). Zwycięscy muszą się dzielić - między sobą (takie prawo Natury). Na kogo Padnie,na tego "bęc". Należało się poddać "adolfowi" i nie pyskować Mądrale.
  • ~Zadumany nad trollingiem
    (2017-11-04 21:05)
    Po co usuwać komentarze prawdziwe...
  • ~gucio
    (2017-11-04 19:29)
    Polska była, jest i będzie popychadłem bo zachowuje się jak agresywny ratlerek za siatką. Nie może ugryźć bo nie ma czym, ale ujada od rana do wieczora. Raz na kilkadziesiąt lat jakiś sąsiad bierze ratlerka za łeb i wali nim o ścianę,..
  • ~jerz
    (2017-11-04 18:55)
    Wypowiedział się ten, który nie "przeinacza" historii ? Tylko zapomniał dodać, że armia czerwona po wyzwoleniu Polski, sama stała się armią okupacyjną, która siłą wprowadziła u nas komunizm. A po tym "wyzwoleniu" winni powrócić do swego kraju, wtedy bylibyśmy im wdzięczni do końca. Zrobili to jednak dopiero 1993 roku, w wyniku upadku komunizmu w Polsce
  • ~inczu
    (2017-11-04 17:55)
    rosja ten syndykat różnej maści kryminalistów z siedzibą na kremlu wyzwalał buaahaha pryma aprylis nie dzisiaj ruskij
  • ~Nick
    (2017-11-04 17:51)
    Moi rodzice i dziadkowie przezyli wojne i wyzwolenie. Znam ich opowiadania - PiS nie przeinacza historii, po prostu mowia jak bylo. I jak bylo po wojnie szczegolnie za Stalina. Prawda jest taka jak sie teraz nareszcie w Polsce mowi i pisze. Dopoki zyja swiadkowie i ich rodziny nie uda sie ruskom zaklamac historii. I niemcom tez.
  • ~wspak
    (2017-11-04 17:51)
    Gdyby nie Rosja, Polska bylaby dzisiaj w najlepszym razie kolonia niemiecka z oficjalnie obowiazujacym jezykiem niemieckim.
  • ~Ruski Troll
    (2017-11-04 17:41)
    Panie ambasadorze nie poniżaj sie pan do tej polskiej swoloczy.
  • ~tomahawk
    (2017-11-04 17:37)
    kiedy w rosji swięto wyzwolenia spod mongołów nie ma takiego to dziwne może wy mongoły
  • ~rubel
    (2017-11-04 16:45)
    Mam rzucic kartoflem?
  • ~koło historii
    (2017-11-04 16:38)
    Rosja otrzyma podziękowanie za wszystko, nie tylko od Polaków we właściwym czasie. Po Rosji zostanie tylko Generalna Gubernia ze stolicą na Kamczatce
  • ~bol
    (2017-11-04 16:37)
    armia czerwona nas wyzwalała dobre sobie zapchlone onuce biegły boso na berlin bo stalin bał się że amerykanie przyjadą na kreml i wyzwolą go od komunizmu
  • ~ra
    (2017-11-04 16:35)
    Paszol ty w kibiniemater.
  • ~żart
    (2017-11-04 16:24)
    Polsce należy Przetrzepać skórę" dla opamiętania - przypomnienia (raz ze wschodu,raz z zachodu). Nie czekać na Azjatów (dobrotliwych).
  • ~wujekwacek
    (2017-11-04 16:03)
    Oj ! Tym narzekających ciągle na Rosję patriotom powiem że wcale tak nie musiało być! Wystarczyło się tylko lepiej postarać! Rosjanie nie musieli nas "wyzwalać" ,nie byłoby takiej potrzeby ani możliwości! Wystarczyłoby w 39 wygrać wojnę z Niemcami lub z nimi się dogadać ! Ale skoro nam się nie chciało gadać z Niemcami tylko z Anglikami i Francuzami no to mamy jak mamy,sami wybraliśmy. Dlaczego Anglicy i Francuzi nas nie wyzwolili w 45 roku a najlepiej sami powinniśmy pogonić Niemców i nie było by dzisiaj problemu!

Może zainteresować Cię też: