Strzelanina w kościele w Teksasie. Trump: To wynik problemów psychicznych, a nie sytuacji z bronią

| Aktualizacja:

Prezydent USA Donald Trump ocenił w poniedziałek w Japonii, że masakra w teksańskim kościele miała związek z problemami psychicznymi sprawcy, a nie z prawem do posiadania broni. Trump nie zmieni z powodu tragedii programu swej azjatyckiej podróży.

wróć do artykułu
  • ~Ogi
    (2017-11-05 21:39)
    USA jest krajem ludzi, którzy lubią być zabijani. Dlatego też wyposażają swoich obywateli w różne zabawki stworzone specjalnie do tego celu.
  • ~Toni
    (2017-11-06 05:45)
    Gdyby Polacy mieli döstep do broni, jak Amerykanie, to w Polsce byloby jeszcze gorzej niz w Ameryce , zu byloby strzelanina codziennie! No to czesc na polskich lobbyistow broni!
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-11-05 22:09)
    Ciekawe gdzie był właściciel tego domu,podobno tam mieszka jakiś miłosierny bogu! I czemu zatem pozwolił zginąć dzieciom i starszym którzy go w tym czasie odwiedzili?
  • ~żal ludzi
    (2017-11-05 21:03)
    Jak nie krzyczał Allahu akbar, to może jakiś opętany po Halloweenie?
  • ~sd2017
    (2017-11-05 22:02)
    Dlaczego Amerykanie tak lubią broń ? Miesiąc temu w Las Vegas było podobnie. Co jutro znowuż powie Amerykanom prezydent Trump.
  • ~Ten szalony morderca niewinnych ludzi
    (2017-11-06 07:21)
    został w 2012 roku w atmosferze skandalu zwolniony dyscyplinarnie z US Air Force, gdzie pracował od 2010 roku (Holloman Air Force Base) - po tym jak mu udowodniono znęcanie się nad żoną i dzieckiem! Tym sposobem z damskiego boksera przeistoczył się w kościelnego mordercę! - Sam też został zabity - prawdopodobnie przez uzbrojonego współobywatela!
  • ~Rusofob na odpoczynku
    (2017-11-05 21:53)
    Wszystko jedno Kim Dżong Yn jest głównym wrogiem.
  • ~Babunia
    (2017-11-06 08:51)
    A po co ludzie maja bron, czemu ona sluzy? Kto nie wie, temu powiem: zeby z a b i j a c! Wiec jaki wniosek? Ludzie nie beda mieli broni, nie beda z a b i j a c! W Ameryce, niech ci wszyscy falszywi teraz nie wyja z rpzpaczy, bo sa sami winni! Obama i demokraci chcieli to zmienic, ale ci wspaniali republikanie z ich jeszcze wspanialszym prezydentem sa za jeszcze wiekszym dostepem do broni. Wiec , powoli sie do m tego przyzwyczaimy do wiadomosci o z a b i t y c h, bo ich bedzie coraz wiecej. A tak naprawde to Trumpa tez juz nie wzrusza.
  • ~Elka
    (2017-11-06 18:38)
    Tak, Trump ma racje, problemy psychiczne, ale prezydenta USA!
  • ~J-23
    (2017-11-06 10:27)
    Gdyby nie miał broni maszynowej zabiłby ich kamieniami i scyzorykiem.
  • ~cosik
    (2017-11-06 08:09)
    cosik mnie się zdaje, że w tej hameryce to Północ z Południem za łby się bierze....