Kosztowna wojna służb na Ukrainie. Stan zawieszenia może trwać latami

Ukraińskie biuro antykorupcyjne NABU w e-mailach rozesłanych do polityków, dziennikarzy i zachodnich dyplomatów akredytowanych w Kijowie przekonuje, że konkurencyjna Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) wypowiedziała mu wojnę na wykończenie.

wróć do artykułu
 • ~Hrabia
  (2017-12-07 13:02)
  Parafina tobie ktore sluzby płaca na Ukrainie. Jakos dziwne masz kontakty i wiedze . Wiem z internetu. Ile jeszcze razy bedziesz opluwal Polakow zamordowanych na Wolyniu. Nawet gdyby to byly ogromne pueniadze to Polak splunalby na banderowskie takary. No ale mozy ty jestes ukraincem. Powiedz cos wiecej o sobie.
 • ~kasandraaaa
  (2017-12-07 18:34)
  Oto przepowiednia ktora sie wypelni ukraina zostanie poprosru zlikwidfowana raz na zawsze jako kara za zbrodnie i zdrade....ziemie wroca na powrot do krajow ktorym je ukradziono..tamat sytuacja jest bardzo podobna do tej kiedy dokonywanao ro=zbioru naszego kraju..wszystkie te wydazenia to zaslona dymna..kazdy chce nakrasc ile moze szkoda tylko zwyklych ludzi..galicja cala przypadnie Polsce wkrotce dojdzie tez do zgodnego polaczenia Bialorusi jak najbardziej nam przyjaznych slowian wdalszej czesci wroca cale inflanty krolewskie wlacznie z Krolewcem..Bedziecie sie smiac wiem..ale gdy sie to stanie bedziecie szukac tego arytkulu.ale juz go tu nieznajdzieci..
 • ~Rusofob
  (2017-12-07 12:59)
  Przyłączyć Ukrainę do UE a NATO natychmiast !

Może zainteresować Cię też: