"Zeman jest dzi... Putina". Półnaga aktywistka zakłóciła głosowanie prezydenta Czech w wyborach prezydenckich

Podczas oddawania głosu w wyborach prezydenckich, obecny prezydent Czech Miloš Zeman został "zaatakowany" przez półnagą aktywistkę. Kobieta wykrzykiwała po angielsku "Zeman jest dziwką Putina". To samo miała napisane na obnażonej klatce piersiowej.

wróć do artykułu
 • ~psychterapeuta żoliborskiego paranoika
  (2018-01-13 12:07)
  bardzo lubię nachodźców z Afganistanu i baczczebazi z nimi. POwalająca multikultura, tylko baczczebazi no i od biedy alternatywnie kozy. Wikipedia: Młodzi chłopcy ubrani w damskie stroje tańczą przed większą męską publicznością. Zdarza się, że w czasie gdy tańczą, starszy mężczyzna upatruje sobie tego, z którym odbędzie stosunek.
 • ~psychterapeuta żoliborskiego paranoika
  (2018-01-13 12:15)
  przysłowie z Afganisatanu: Dobra koza jest lepsza od złej żony. POdoba to mi się bardzo. Musimy z UBywatelami natychmiast u nas na POlecenie Soro$$a szariat wprowadzić
 • ~leming-doradca
  (2018-01-13 12:22)
  Wczoraj SPD przestraszyla sie wczesniejszych wyborow i dlatego zgodzila sie na wielka koalicje z udzialem Merkel. Jak widac z Waszego artykulu, to ten fakt zgalwanizowal wmuszanie nachodzcow Europie Srodkowej i krytykanctwo osob przeciwstawiajacych sie najazdowi nachodzcow. Poniewaz po co najwyzej dwoch latach Merkel zostanie zeslana do Brukseli, gdyz rzady Merkel doprowadza do wygrania wyborow lokalnych przez AfD, wiec spieszcie sie, bo macie niewiele czasu na wyzywanie sie w POlitycznej POprawnosci.
 • ~Chlop
  (2018-01-13 14:05)
  Kobiety maja wiecej odwagi, nie niejeden facet. I ta odwazna kobieta ma absolutna racje! Dz i w e k Putina jest duzo w Europie, np tez Orban!

Może zainteresować Cię też: