"Washington Examiner": Trump powinien przenieść wojsko USA z Niemiec do Polski. Merkel zdradziła

| Aktualizacja:

Prezydent USA Donald Trump powinien przenieść amerykańskie wojsko stacjonujące w Niemczech do Polski, napisał w środę wieczorem czasu lokalnego konserwatywny tygodnik "Washington Examiner".

wróć do artykułu
  • ~No, no, no!!!
    (2018-02-08 06:37)
    Fiu, fiu, fiu! - Czyżby klimat się zmieniał?
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-08 06:38)
    Będzie odwrotnie ... kiedy USA i NATO całkiem dowiedzą się jak jak Macierewicz rozbrajał WP i na jakie piiijerdoły wydawał pieniądze przeznaczone na uzbrojenie. Jego odwołanie wymuszone przez USA i NATO ... to tylko rąbek prawdy.
  • ~Shin
    (2018-02-08 06:41)
    Polska jak widać zawsze jest jakimś ratunkiem z opresji, a tyle na Nią psioczą :D
  • ~slazak
    (2018-02-08 08:02)
    zapominacie osly o tym ze caly kontynent usiany jest milionami poleglych niemieckich zolnierzy. Pozatym zamiast na zabawki wojenne Niemcy wydaja miliardy € na pomoc krajom niszczonym przez amerykanskie wojenki.
  • ~Filip
    (2018-02-08 08:02)
    Oczywiste, ze wojska USA w Europie powinny stacjonować w Polsce.
  • ~kleks
    (2018-02-08 08:41)
    Już mieliśmy kiedyś kilka razy w historii silnie uzbrojone Niemcy. Co z tego wynikło- wiemy. Lepsze są dla polski Niemcy ze słabo uzbrojoną armia.
  • ~AvBert
    (2018-02-08 08:51)
    Chyba redaktorzy Washington cośtam.. zapomnieli, po co w Niemczech stacjonują amerykańskie wojska. Są to wojska okupacyjne, których zadaniem jest pilnowanie, by Niemcom nie przychodziły do głowy żadne dziwne rzeczy, a nie ich bronienie. Wojska amerykańskie w Niemczech to również nasza gwarancja bezpieczeństwa.
  • ~Studentka z Elblonga (Polka)
    (2018-02-08 08:52)
    Brawo PiS! Tak trzymać i nie popuszczać! Makrela zakałą cywilizowanego Świata!
  • ~On
    (2018-02-08 08:54)
    No tego jeszcze brakowalo! Niech Pis nie da sie w to wrobic! No bo wtedy focus rosyjskich agresjii byloby na nas skierowany a dzieki nas tylko granica!
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-08 09:21)
    Hehehe. Czaputowicz ... zażądałem zwrotu wraku - tak w kaczystowskich gadzinówkach. A jak było!? Poruszyłem sprawę zwrotu wraku .... hehehe - tak samo jak poruszyłem d. na krześle - w trakcie poruszania. Śmieszność za śmiesznością!
  • ~Obywatel
    (2018-02-08 10:13)
    Rozumiem, ze Polacy nie maja w tym temacie niczego do powiedzenia?
  • ~S ł o w i a n i n
    (2018-02-08 11:25)
    Wojska amerykańskie powinny stacjonować w Izraelu, R o s j a n i e zdradzeni przez Niemców w 1939 roku i Z y d ó w w 1968, po napaści bezsensownej na Polskę w 1939 nigdy nie popełnia tego błedu powtórnie. Polska, jako alternatywę dla gazu z USA i Bóg kto wie jszcze skąd, powinna uruchomić gazociągi z Rosji, to że N i e mc y i Z y d z i się wściekna to bedzie tylko dobre dla Narodów Wschodu
  • ~kol
    (2018-02-08 12:06)
    o co chodzi z tymi wojskami amerykańskimi to się jeszcze okaże bo już minister spraw zagranicznych usa śpiewa tak jak mu izrael karze a izrael jest bardzo wrogo nastawiony do polski tam gdzie izrael nie może tam usa pośle i mimo że ameryka ma dobre intencje zostanie wmanewrowana znow przez izrael który nie jest w nato natomiast ma jakieś dziwne relacje w administracji usa
  • ~szeryf-1
    (2018-02-08 13:26)
    Niemcy muszą być pilnowane zgodnie wg.rezolucji ONZ-towskiej 1947roku.Protokół mówi że po zakończeniu 2 -Wojny Światowej kraj Germański musi być pod kontrolą ONZ-tu przez USA.Deklaracja jest nadal aktualna.
  • ~tak jest
    (2018-02-08 14:23)
    Wydanie 2% PKB to jedyne osiagniecie naszego "ministra wojny". Na co je wydal NATO nie sprawdza a powinno.
  • ~bielik
    (2018-02-08 14:38)
    Ho ho ho, nowa historia dla polski się zaczyna. Na pewno ta zmiana wyjdzie nam tylko na dobre.
  • ~ilor
    (2018-02-08 16:17)
    i na polecenie izraela oczywiście poprzez departament stanu usa na którego czele stoi osoba ściśle współpracująca z putinem mogą w kilka dni przejąć władzę w kraju
  • ~spy from the sky ~
    (2018-02-08 18:06)
    Najlepiej jest trzymac w Polsce polowe amerykanskiego wojska z Niemiec.
  • ~hannah~
    (2018-02-08 18:27)
    Od Kaliningradu do Kaukaza moze ruszyc na Polske kremlowska zaraza.
  • ~Obiektyw
    (2018-02-08 19:09)
    I to ma być uzasadnienie? Ze Merkelowa zdradziła? Wiecie z czym się wiąże przegrupowanie wojsk amerykanskich z niemiec do polski? To spuszczenie bundeswery ze smyczy. NIEMCY MUSZĄ CZUĆ, ZE NIE SĄ DO KOŃCA WOLNYM KRAJEM. ZE ALIANCI NIE STACJONUJA W NIEMCZECH Z BYLE POWODU. ONI WYWOŁALI I PRZEGRALI WOJNĘ I DLATEGO AMERYKANIE SIEDZĄ W ICH WŁASNYM KRAJU. ZOBACZYCIE JAK NIEMCY ZACZNA INWESTOWAC W SWOJE WOJSKO, GDY TYLKO AMERYKANIE ODEJDĄ...