Szef amerykańskiego wywiadu: Działania niektórych rządów w Europie Środkowej osłabiają demokrację

Dyrektor Wywiadu Narodowego USA Dan Coats, występując we wtorek przed senacką Komisją Wywiadu, wyraził zaniepokojenie "działaniami niektórych rządów w Europie Środkowej i Wschodniej". Działania te jego zdaniem "podkopują rządy prawa" i "osłabiają demokrację".

wróć do artykułu
 • ~WEST
  (2018-02-14 08:38)
  USA nigdy nie bylo demokratycznym panstwem i nim nie bedzie gdzie wszystkie dzialania oparte sa na pieniadzu ate sa w rekach KOSZERNYCH PANOW TEGO SWIATA ktorzy dyktuja warunki jak ma wygladac amerykanska demokracja i jak ma zyc ciemny obywatel AMERYKI ktory mysli ze zyje w demokracji gdzie rzadza policyjne sily i sady ktore sadza na postawie kazdy woj na swoj stroj w jednym stanie dozywocie a w drugim niewinny nie chce zeby taka demokracja dotarla do naszej demokratycznej EUROPY gdzie sa wypaczenia ale w bliskim czasie to zniknie bezpowrotnie.
 • ~Zamglone tło osłabionej europejskiej demokracji
  (2018-02-14 04:15)
  My, Polacy, nie musimy sie nikomu tłumaczyć! ----- ---- -- - Z NICZEGO!!! - Ani nikomu niczego "wyjaśniać"! - ---------- Nie potrzebujemy też, żeby nam ktoś "wyjaśniał" sprawy dla nas i dla wszystkich przytomnych i uczciwych ludzi na świecie oczywiste! - Wyjaśnienie jest proste - bo naga prawda jest taka, że to Niemcy (a nie żadni "naziści"!) są odpowiedzialni za wszystkie niekorzystne "zjawiska" w powojennej Europie - również za wojenną zapaść demograficzną Europy!!! Niemcy są w pełni odpowiedzialni za "nowy europejski ład" zapewniony nam po rozpętanej przez Niemców wojnie przez "dobrego wujka Joe" za skwapliwą aprobatą Amerykanów i Anglików! - Gdyby Niemcy nie rozpętały wojny i gdyby Europa nie zmagała się przez prawie 6 lat z niemiecką pazernością, niemieckim bezdusznym i bezmyślnym zawziętym okrucieństwem i barbarzyńskim bestialstwem - a potem nie musiała w pocie czoła przez wiele lat aż do dzisiaj usuwać gruzy i naprawiać dokonane przez Niemców zniszczenia - to narody Europy i państwa europejskie budowałyby przez 100 lat pokoju swoją i wspólną pomyślność! Jest też oczywiste, że pół Europy nie jęczałoby bezsilnie przez 45 lat w plu-gawym sza-mbie bolszewickiej "narodowowyzwoleńczej" utopii i chrześcijańska jedność Europy zostałaby zachowana! A Niemcy byłyby wedle znanej recepty Churchilla prewencyjnie bombardowane dywanowo co 50 lat albo i częściej bez podania powodu! I akurat jakoś tak teraz wypadałby termin drugiego bombardowania!!! - No i dodam na koniec, że może nawet państwo Iz ra el by nie powstało?!!! - Jednym słowem Niemcy w haniebny złodziejski sposób - wywołując wojnę - pozbawili nas wszystkich możliwych korzyści! - Może ci wszyscy "pisarze" z Bożej łaski spróbowaliby swoich sił w takiej alternatywnej historii?!
 • ~radca
  (2018-02-14 07:40)
  Trzeba wiec ukarac finansowo Polske za polski antysemityzm.
 • ~myszka
  (2018-02-14 00:47)
  Polskie glupki mysla ze "wszystko rozejdzie sie po kosciach". Nie rozejdzie sie - tego mozecie byc pewni.
 • ~Wielbiciel"rozumku" prezesa
  (2018-02-14 07:30)
  Jarek powie ,ze to Amerykanie sa w bledzie bo u nich zbijaja np murzynow.
 • ~GW-no prawda
  (2018-02-14 10:18)
  Demokracja jest wtedy i tam, gdzie uchwalają ustawy zaakceptowane przez Kneset. Nawet Kongres USA musi temu się poddać. Brak akceptacji Knesetu jest uważany za tożsame z brakiem demokracji...
 • ~nie przeginaj, dziadek, nie przeginaj.
  (2018-02-14 19:41)
  W którym roku Martin Luther King miał tylko marzenie o demokracji w USA? A Indianie w rezerwatach ograbieni z wszelkich praw cieszyli się ze wzmacniania demokracji....
 • ~:)
  (2018-02-14 11:19)
  te wpisy przypominają okres komuny w tym okresie też nalatywano na stany zjednoczone
 • ~Boby
  (2018-02-14 10:29)
  Kacapy nie przerywają sączenia bolszewickiej dezinformacji.
 • ~ .
  (2018-02-14 09:53)
  Wybory demokratyczne wyłaniają władzę i to jest władza niedemokratyczna. Jeśli jednak twoja armia osadzi kadłubkowy rządzik to jest to demokracja. Gadaj dziadek zdrów.
 • ~ppp
  (2018-02-17 03:42)
  Jak wygląda tak mowi... skostnienie postępuje...
 • ~aaa
  (2018-02-16 13:07)
  Wg.mojego wywiadu chodzi o zacofanych RYDZYKOPODOBNYCH,lub SZWEDOW.
 • ~Gość
  (2018-06-06 18:37)
  A jak wyszły na tym kraje,którym Ameryka pomagała w demokracji.

Może zainteresować Cię też: