Frans Timmermans przyjedzie do Polski rozmawiać o praworządności. Zaprosił go szef MSZ

Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans przyjedzie do Polski 9 kwietnia na rozmowy ws. praworządności – dowiedziała się PAP ze źródła w KE. Zaproszenie wystosował do niego minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz.

wróć do artykułu
  • ~Zimno w Norge
    (2018-03-29 21:09)
    POgonic tego antyPOlskiego * uja i dosyc tego cyrku. Ten ratlerek Makreli niech zajmie sie swoim FASZO -- G*nojem o nazwie Geert Wilders oraz FASZYZMEM, ktory kwitnie w calej Europie Zachodniej. Ten caly tzw. Zachod to H*uj D i Kamieni Kupa, to moj fazit po 38 latach tego Faszo -- Zachodu. CALY Zachod to moralne = B*AGNO.
  • ~latające zbuki
    (2018-03-29 20:31)
    Czy są w Polsce faceci z jajami, żeby potraktować tego pana stosownie do jego postępków?
  • ~Timek dobudy
    (2018-03-29 21:42)
    Nie mam nic konkretnego na myśli, ale tę podróż powinien zapamiętać do końca życia
  • ~żart
    (2018-03-29 20:38)
    Przyjedzie jeden Szpieg (szpicel) do drugiego na zaproszenie. Boją się telefonów,internetu itd..., aby nikt ich słyszał (cicho-ciemni). Co wycieczka,to wycieczka (żarcie za darmo).
  • ~Karmen
    (2018-04-04 10:51)
    To Jaki z Piotrowiczem nauczą tego Pana kaczej demokracji . I sprawa się rozjaśni .
  • ~Z22
    (2018-03-29 22:41)
    Ja rozumiem,że nowy układ sądowniczy w NOWYCH RĘKACH może się nie podobać, tyle ze...w HISZPANII JEST TAKI SAM, a ich się nikt nie czepia?
  • ~praworzadnosc zlodzei
    (2018-03-30 23:06)
    Praworzadnosc wg Thimermansa to niewolnicze posluszenstwo zachodnim zlodziejom I bandytom.
  • ~De
    (2018-03-29 22:46)
    Jajkami
  • ~krzywa wieza babel
    (2018-03-29 23:24)
    Polski Narod przywita cie laskawcze "chlebem i sola"
  • ~ edek
    (2018-03-30 10:56)
    prwaorzadnosc timermans niech szuka u siebie i w np francji niemczech itd
  • ~EL
    (2018-03-30 10:42)
    Dzis jest 30.03.18 - w zadnym z polskich mediow wciaz nie ma wiadomosci o tym co dzialo sie w Duisburgu wczoraj - jedynie Daily express w Anglii o tym wspomnial- Horror on streets of Germany: State of emergency declared as 80 men brawl with MACHETES - A HORRIFYING street battle between 60 men armed with machetes and metal pipes forcing a state of emergency to be declared in Duisburg wiecej na express.co.uk
  • ~AleJakTo?
    (2018-03-30 02:49)
    Ojej, ale jak to? Nie padł na kolana przed Białą Księgą i Przełomowymi Propozycjami Pisowców???
  • ~j10
    (2018-03-30 15:08)
    No i trzeba będzie iść na kolana i wycofywać się z kolejnych bzdur. A tacy byli pewni, " nie ustąpimy ani o krok". Najlepsze co może spotkać polaczków to kolejne rozbiory.

Może zainteresować Cię też: