Rosja: Rakiety USA i ich sojuszników nie weszły w strefę naszej obrony przeciwlotniczej

| Aktualizacja:

Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło w sobotę, że żaden z pocisków użytych w ostrzale dokonanym przez zachodnią koalicję w Syrii nie znalazł się w strefie, za którą odpowiada rosyjska obrona przeciwlotnicza, osłaniająca obiekty w bazach Hmejmim i Tartus.

wróć do artykułu
  • ~$oros
    (2018-04-14 09:08)
    Macron, May, Trump - lubię was za ten atak
  • ~roman
    (2018-04-14 11:08)
    Scenariusz działań i reakcji został napisany i uzgodniony . Niema nad czym dywagować.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-14 09:24)
    Są tylko TRZY wyjścia. 1) Rosja dogadała się z USA ( tak jak zrobiła z Serbia w 1999 r) ,by ratować Trumpa możliwe),2) Rosja odpowie w ciągu 24 godzin na atak ,inaczej traci znaczenie jako Sojusznik Iranu,i Chin, ( wątpię )3) Rosja jest tylko mocna w gębie ,czyli W.P. Stchórzył. ( i to jest najbardziej prawdopodobne).
  • ~greg
    (2018-04-14 11:46)
    walneli w puste baraki w uzgodnieniu z ruskimi jak to powiedzial jakis expert dzisiaj , propaganda i tyle , ruscy nawet rakiet nie odpalali L)
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-14 18:51)
    PRZEPRASZAM Szanownych Recenzentów ,za swoją Naiwność. Żadnej militarnej odpowiedzi że strony Rosji nie będzie. USA,Francja,Anglia dogadały się z Rosją Syrią ,Iranem. By zamydlić oczy Mię3dzynarodowej Opinii. Rosja ZADOWOLONA-przetestowała sprzęt ( na 100 rakiet ,cel osiągnęło około 30),Syria Zadowolona żadnych strat w ludziach ,materialne nie mają znaczenia ,A USA ,Francja ,Anglia będą trąbić zrobiliśmy co mogli.Rosja z Iranem obroniła Syrię.Cyrk dla Naiwnych.I Ja uwierzyłem.Przepraszam
  • ~ex
    (2018-04-14 20:30)
    Rosja udowodniła już że jest najbardziej zbrodniczym krajem w historii (liczba zabitych własnych i obcych obywateli ) i jak widac zamierza dalej kontynuować te tradycje. Trzeba to jakoś przerwać - każda rakieta się przyda
  • ~wańka-wstańka
    (2018-04-14 11:49)
    Trump zapowiedział, ze ataki będą dokonane z chirurgiczną precyzją przez "sprytne" rakiety.
  • ~Jan Kowski
    (2018-04-14 17:30)
    A może jednak weszły , ino wasze cudowne systemy Wołodia , tego nie zauważyły ? Co ty NATO Wołodia ?
  • ~szeregowy
    (2018-04-14 17:18)
    nawiedzony !...co Ty wąchasz ?
  • ~lock
    (2018-04-14 20:58)
    Putin i Assad tylko potwierdzają pewne ciekawe prawo przyrody - że jeden bandyta zawsze lgnie do drugiego
  • ~teOdor
    (2018-04-14 23:52)
    Dlaczego Putin nie chce sie przyznac do homoseksualizmu?
  • ~takie gadanie
    (2018-04-14 20:42)
    To czego broniła ta obrona - może obrona była skuteczna /inaczej słowami propagandy - atak był nieskuteczny/, bo obrona broniła pustego pola i stała tam, gdzie nikt nie chciał atakować ?
  • ~Koloo
    (2018-04-14 23:46)
    Lac ruskie onuce, i patrzec czy rowno puchnie
  • ~Boby