Rosyjskie MSZ: Syrię zaatakowano, gdy miała szansę na pokój

| Aktualizacja:

Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa oceniła w sobotę w komentarzu na Facebooku, że w chwili, gdy Syria "otrzymała szansę na pokojową przyszłość", stolica tego - jak podkreśliła - suwerennego państwa, stała się celem ostrzału koalicji zachodniej.

wróć do artykułu
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-14 09:31)
    Rosja Stchórzyła ( brak odpowiedzi na atak). Rosja straciła znaczenie ,jako Sojusznik któremu można ufać i na którym można polegać. Okazuję się że Rosja to NIC nie znaczące państewko ,i nie zdziwię się jak Iran ,i Chiny odstąpią od Sojuszu z Rosją. W.P. SPRZEDAŁ Sojusznika.
  • ~MARK II
    (2018-04-14 11:50)
    Najpierw atak chemiczny Rosjan na odwróconego agenta, nota bene, mieli go u siebie 4 lata w łagrze, teraz atak chemiczny Assada. Jaki brak profesjonalizmu ze strony Rosjan, ho cho ho
  • ~ewa-alina
    (2018-04-14 18:23)
    popieram zdanie Rosji ,zachod pospieszyl sie lub za bardzo opoznil z nalotami ,mialo byc zakonczenie wojny ....a teraz nowy konflikt zbrojny ,..kto zyskuje -Turcja -ciagotki panstwa osmanskiego ,...Izrael nienawidzacy Syrii
  • ~DO KANALI - Polak
    (2018-04-14 12:02)
    Potomek sybirakow,USA nas zawsze zdradzalo podobnie jak GB.Linia Curzona.Na co czekali 1.09.1939 roku ?.
  • ~MacW
    (2018-04-14 10:10)
    Towariszcz Płatow! "Rosja straciła znaczenie ,jako Sojusznik któremu można ufać i na którym można polegać."(pisownia oryginalna) Co straciła?!! Kiedy na niej można było polegać, bo "matuszka Istoria" jakoś sobie nie przypomina?! Może wtedy, kiedy pułkownik Putin twierdził, że na Krymie nie ma żadnych rosyjskich żołnierzy?.. Małe, jazgotliwe pieski zawsze tchórzą, kiedy się na nie tupnie.
  • ~ciach
    (2018-04-14 10:40)
    Na Ukrainie w ogóle wojny nie było, gdy pojawiły się wiadome zielone ludziki.
  • ~Myślący
    (2018-04-15 14:43)
    Niestety ,Rosja ma rację, Prawie całą Syrię zajęły wojska rządowe ,pozostało niewiele do zwycięstwa i tu nagle atak chemiczną bronią, komuś na tym bardzo zależy.
  • ~buc
    (2018-04-14 12:11)
    gdyby w syri zapanowal pokoj,byloby to rownoznaczne z utrata poligonu.co za strata dla handlu z bronia.ludzi maja miedzy posladkami.prowokacja panujewszedzie.co to jest SUWERENNOSC??? produkt miedzyposladkowy,jesli do tego dodaje sie o obronie W-CH,pozostaje jedynie Boze widzisz a nie grzmisz.
  • ~Cyklon
    (2018-04-14 10:37)
    Tu sie zacznie,jaki tam gaz.lzawiacy !.USA dostanie wiecej , za nas Zaburzan !.Putin wal w nich !.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-15 10:51)
    ~~ Mac W. -Jeżeli czujesz się urażony to------------ Przepraszam ,za to że dałem się nabrać na STARY Trik. Czyli Rosja ,Iran ,Syria dogadali się z USA ,Francją ,Anglią. By ratować ,,mordeczkę " Prezydenta USA. Wiesz czego się boje ,to uchodzców z Ukrainy.Czyli Cena jaką zapłaci USA to ,,przymknięcie" OKA ,jak Rosja będzie wdeptywała Ukrów w ziemie. PRZEPRASZAM za swą NAIWNOŚĆ.
  • ~Orwellizm
    (2018-04-15 17:17)
    Alez to oczywiste. Wojenne mafie zachodnie nigdy nie pozwola na pokoj w Syrii, ktorą zaatakowały 7 lat temu, bo zaplanowały jej rozbiór i oddanie polowy tego kraju bandyckiemu kraikowi Izraelowi i przejecie syryjskich złóż ropy.
  • ~Ahtung
    (2018-04-15 06:38)
    Putin a co z suwerennym Krymem tobie wolno ?!
  • ~aaa
    (2018-04-14 21:18)
    A to PECH!!!Ruskie juz chcialy zaprowadzic POKOJ.Juz przeszlo 100 lat wprowadzaja "POKOJ, MILOSC i BRATERSTWO"!!!

Może zainteresować Cię też: