Zagadkowa śmierć rosyjskiego dziennikarza, który pisał o najemnikach w Syrii. Mężczyzna wypadł z okna w swoim mieszkaniu

| Aktualizacja:

Nie żyje dziennikarz Maksim Borodin, który pisał o stratach w Syrii wśród rosyjskich najemników z oddziału nazywanego grupą Wagnera. Borodin w piątek wypadł z okna swego mieszkania; zmarł w niedzielę w szpitalu w Jekaterynburgu, nie odzyskawszy przytomności.

wróć do artykułu
  • ~jw
    (2018-04-16 09:04)
    Wedlug Rosjan i PO wszystko jest mozliwe - okna sa po to, zeby przez nie wypadac, a kilkumetrowa brzoza, ktorej sie celowo dokladnie nie mierzy powoduje straszna katastrofe lotnicza -rozpad na kilkadziesiat tysiecy szczatkow na obszarze calego kilometra. Przeciez nie mozemy watpic w szczerosc P utina - wmawial Polakom w GW nadworny kapelan PO - TW Zycinski
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-16 09:11)
    Zawsze wyznaje zasadę,,milczenie jest Złotem,gadulstwo nieszczęściem".
  • ~upadek imperium
    (2018-04-16 09:42)
    Czekam kiedy Putin wyskoczy przez okno.
  • ~Boby
    (2018-04-16 10:45)
    Mafijne państwo chylące się ku upadkowi. Na końcu z okien będą wypadać trole kremlowskie.
  • ~Misio.......,,,.,.,,.
    (2018-04-16 10:51)
    Zastosowano technikę na zbiorowego samobójce. Technika była stosowana szeroko w Polsce i pewnie nadal jest , jest ogólnie dobrze znana, zapytajcie Andrusa z Trójki na czym polega, bo chłopina dorobił się państwowych orderów za tę współpracę. Stosuje ją ABW i jest stosowana jeżeli zachodzi podejrzenie ujawnienia tajemnicy państwowej. Rosjanie zawsze byli dobrymi uczniami.
  • ~elfik2~
    (2018-04-16 11:50)
    Indyk z nudow dziobie kury , Rosja czyli posowiecki ZSRR to kraj ponury.
  • ~jozyn z bazyn
    (2018-04-16 17:03)
    wyskakiwanie z okna to specjalnosć na ukrainie w polsce się wieszaja jak Lepper lub strzelają do siebie trzy razy w serce jak minister Sekuła ,Petelicki i wielu innych.
  • ~cep cepa cepem POgania
    (2018-04-16 21:36)
    Wszystkie drogi prowadza do Kremla.
  • ~Zet
    (2018-04-17 08:14)
    Zagadkowe? Dla mnie nie! Dla mnie to jasne. I znowu rosyjskie dziennikarz ginie. Skryoal tez za duzo wiedzial!