Mun Dze In mediatorem ws. szczytu Kim-Trump? Niespodziewane spotkanie przywódców obu Korei

| Aktualizacja:

Biuro prezydenta Korei Południowej Mun Dze Ina poinformowało w sobotę, że szef państwa spotkał się tego dnia z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem.

wróć do artykułu
 • ~old mohamed has a bomb, jihad, jihad - boooom
  (2018-05-26 14:26)
  zobaczcie nas w akcji na ww w . thereligionofpeace . com , Rambambam Bombathon. PO 10 dniach Rambambamu mamy zrobione 47 ataków i 193 osoby zabite. Wszystkie inne religie: 1 atak i 1 zabity bo muzelman zabijał sobie grzecznie w Indiach święte krowy i dostał za to niesłusznie w palnik, to raaaaziszzm i faaazisssm w tych Indiach. $oroSS ma te Indie POkrytykować.
 • ~Konstantynopolitańczykowianeczka
  (2018-05-27 05:00)
  3.) - Koreański wiceminister spraw zagranicznych Kim Kye Gwan oświadczył, że niedawna krytyka Korei Północnej która dotyczyła niektórych amerykańskich urzędników państwowych, była zrozumiałą reakcją na "nieokiełznaną" amerykańską retorykę antykoreańskąi i że obecny antagonizm jeszcze raz niezbicie wykazał istnienie "pilnej konieczności" na takie spotkanie na szczycie. 4.) - "Jego (Trumpa) nagłe, niezrozumiałe i jednostronne oświadczenie o odwołaniu szczytu jest dla nas czymś nieoczekiwanym i nie możemy nie odczuwać do niego, wielkiego za to żalu " - powiedział Kim Kye Gwan w oświadczeniu złożonym państwowym mediom. 5.) - Dodał, że Korea Północna pozostaje nieodmiennie i zdecydowanie otwarta na rozwiązywanie problemów z Waszyngtonem "i to bez względu na metody, i w każdej chwili." 6.) - Północna Korea ostro skrytykowała sugestie doradcy ds. Bezpieczeństwa narodowego Trumpa, Johna Boltona i wiceprezydenta Mikea Pencea, że może podzielić los Libii, jeśli szybko nie odda swojego nuklearnego arsenału. Libijski przywódca Muammar Kaddafi został obalony i zabity przez wspierane przez NATO oddziały rebeliantów, zaraz po wstrzymaniu swojego rozwijającego się programu nuklearnego. 7.) -Kim Kye Gwan oświadczył również, że Korea Północna docenia wysiłki Trumpa włożone w podjęcie odważnej decyzji o zapoczątkowaniu prac w kierunku zorganizowania takiego szczytu. 8.) - "Mieliśmy nawet cichą nadzieję, że to co nazywane jest "formułą Trumpa", pomoże obu stronom pozbyć się zmartwień, zaspokoi też wymagania naszej strony i byłoby również mądrym sposobem mającym znaczny wpływ na rozwiązanie pozostałych problemów" - powiedział , bez dalszego wyjaśniania.
 • ~dostal bzdziachy
  (2018-05-26 14:16)
  Kim zrozumial ,ze to nie przelewki. Pojdzie na spotkanie ,nawet pieszo.
 • ~Donaldinio Adolfowicz-Baizuo Tuskaczewskij
  (2018-05-26 17:37)
  muszę mocno POchwalić Redutę Dobrego Imienia Kota Alika. Jest lepsza niż Monika Lewinsky. Harvey Weinstein to samo mi POwiedział.
 • ~rychu
  (2018-05-27 15:09)
  kiedy "blondyn" sie obudzi z reka w nocniku ze go Kim Un ogral jak starego capa, bedzie bardzo niebezpiecznie !!!!!!!!!! czy ktos potrafi go, znaczy blondyna, powstrzymac zeby nie odpalil kilku rakiet ??!!!!!!! nie bardzo to widze, a wiec WWIII mamy za rogiem !!!!!!!!!!