Włochy wiszą na włosku. Problemy Italii mogą się rozlać na całą Unię, w tym Polskę

| Aktualizacja:

Kryzys polityczny w Italii zaczyna się przeradzać w kryzys ekonomiczny. Istnieje obawa, że rozleje się na całą Europę.

wróć do artykułu
  • ~preczPO
    (2018-05-29 22:15)
    Polska liczy że po kolejnych wyborach we Włoszech ,Italia stanie się normalnym krajem jak Polska i nasi bracia Węgrzy . Precz z lewactwem i z wynaturzeniami które charakteryzują europejskie [ i polskie też] lewactwo.
  • ~korwinista
    (2018-05-29 22:15)
    Lewusy są w stanie pogrążyć kraj w chaosie byle nie rządzili ludzie z głową.
  • ~korwinista
    (2018-05-29 22:16)
    Problemem Italii jest prezydent, który nie respektuje wyniku wyborów powszechnych czyli demokracji!
  • ~bg
    (2018-05-29 23:12)
    sformowany w niedziele rzad wloski nie mial problemow - wynikom demokratycznych wyborow sprzeciwil sie prezydent wloch, ktory nie uznal tego rzadu i obtsawil zlob swoimi bankierami z wiadomych bankow UE. Tak wiec, do wartosci europejskich nalezy juz calkowite ignorowanie wyborcow w unii. U nas tez ? mielismy juz przygrywke z Duda ? Kazdy Europejczyk cieszy sie z sukcesow partii prawicowych, kazdy ktory wie co to sowiecki komunizm z brukseli. Bagno i przepasc UE pochlania ich samych w sobie. Brexit, inwazja nachodzccow, kryzysy w grecji, francji, upadajace niemieckie banki. Wlochy eksploduja UE innego wyjscia juz nie ma.
  • ~z kryzysu predko nie wyjdziemy
    (2018-05-29 22:22)
    Mafia jest wszedzie tam ,gdzie sa pieniadze. Wlochy sa dobra trampolina do wejscia mafi do Brukseli. Tam gdzie mafia, tam kryzys. Bruksela popierala, przyjmowala i wyslugiwala sie skorumpowanymi politykami. Teraz przychodza tego konsakwencje.
  • ~Donaldinio Adolfowicz-Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-05-29 23:03)
    my socjaliści obu frakcji (narodowi i międzynarodowi) POtrafimy pogrążyć w chaosie kraj taki jak Wenezuela, z kolosalnymi zasobami ropy naftowej, w którym brakuje benzyny. Na Saharze by nam piasku zabrakło.
  • ~korwinista
    (2018-05-29 23:01)
    A wiecie piewcy PISu, że jak będą wyłączać prąd, to nie będzie internetu, hehe...
  • ~starzec z gór
    (2018-05-29 22:14)
    Słyszałem że prezesina dostał w szpitalu dwie kule, czy to był zamach?
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-05-29 22:08)
    Takiego Prezydenta jak PAN DONALD TUSK potrzebuje POLSKA !
  • ~Monachijski
    (2018-05-29 22:09)
    A kaczyński jakie zna języki prócz rosyjskiego?
  • ~carloo
    (2018-05-29 23:07)
    Ot, eurokołchoźne pojęcie "demokracji". Demokracja jest wtedy, gdy wygrywają eurobolszewia i oligarchia. Gdy wygrywają przedstawiciele społeczeństwa wtedy jest tylko nazizm, a wybory nieważne. Tfu!
  • ~socjalista
    (2018-05-29 23:34)
    wybory wyborami a racja musi być PO naszej stronie, bo inaczej to jest raazizm i faazizm. Tak nam towarzysz $oros POwiedział
  • ~psychiatra
    (2018-05-30 06:50)
    Temu kruzysowi jest winna pani Merkel, ktora wciaz trenuje arabskiego migracyjnego zajoba zamiast zajmowac sue sprawami Europy.
  • ~magic
    (2018-05-30 03:47)
    Niemcy bardzo się boją kryzysu we Włoszech i codziennie w mediach pełno info o tym co tam się dzieje.
  • ~Dziafziu
    (2018-05-30 06:59)
    Wlochy wisza na wlosku! Hahaha, no co za tytul ! No nie na darmo nazywaja w Polsce Italie : Wlochy? Kto w Polsce i kiedy wymyslil te nazwe dla italii. Italia , to taka piekna nazwa, ale Wlochy, dlaczego wlasnie Wlochy? Italia ma juz chyba 50ty rzad od czasow wojny. Takiego chaosu nie ma w zadnym europejskim kraju. Oni zyja chetnie na kredyt, kazdy udaje bogacza, no i jak dlugo mozna? A poniewaz maja Euro, naleza do Unii, to i my poczujemy ich dlugi i zycie na : zastaw sie, a postaw sie! Ja przestalem 5 papiezy, a ile zmian rzadu de Wloszech? Olaboga
  • ~Anno
    (2018-05-29 23:25)
    Jestem za przylaczeniem wloch do Rosjii. Oni zbieraja ostatnio polwyspy.
  • ~starzec z gór
    (2018-05-29 23:40)
    Słyszałem że $orosina dostał w szpitalu sztucznego kulsona. Czy to był prezent od Harveya Weinsteina?
  • ~Donaldinio Adolfowicz-Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-05-29 23:41)
    korwinista to KODziarz który POciągnie każdemu w Bundeskalifatach Germanistanu!
  • ~Rydzyk
    (2018-05-30 05:10)
    Kato faszysci slugusi Kaczynskiego i Putina kroluja na tych forach,szczesliwi ze Unia sie rozpadnie,ciekawe kto wam lepiej placi trolle Kaczynski czy Putin
  • ~Georg
    (2018-05-30 07:20)
    Ktos chcial byc bardzo dowcipny, albo nie zauwazyl, ze tytul : Wlochy na wlosku , jest po prostu do smiechu.