Mateusz Morawiecki odpowiada na pytania europosłów. "Proszę nas nie pouczać, my doskonale wiemy jak zarządzać naszymi instytucjami"

| Aktualizacja:

Polska jest dumnym krajem, proszę nas nie pouczać, my doskonale wiemy jak zarządzać naszymi instytucjami - odpowiadał stanowczo na pytania europosłów premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~jj25
    (2018-07-06 20:49)
    A ten konsekwentnie rżnie głupa? ;)
  • ~
    (2018-07-05 23:53)
    Ta Chazarka powinna trzymać kartkę z napisem Wolna Palestyna.
  • ~putto
    (2018-07-04 22:13)
    Premier nie zrozumiał, Unijni politycy troszczą się o Polskę i Polaków a nie o PIS, premier zapewniał ich, że dadzą radę i żeby ich nie pouczać, pisowców pouczać się nie da bo tam tylko prezes jest decyzyjny i on prowadzi sprawy zgodnie ze swoją chęcią zemsty i fobiami, Unijni politycy doskonale o tym wiedzą ale troszczą się o Polskę i Polaków
  • ~goya
    (2018-07-04 21:20)
    niestety Morawiecki to za duza klasa i wiedza dla europosłów, oni nauczyli się pokrzykiwać,pilnować stołków i mówić o tzw wolności itp, mowa o niczym, nie potrafią rozmawiać merytorycznie, miernota intelektualna za duza kase
  • ~Babcia Jana
    (2018-07-04 21:19)
    Nawiązując do wystąpienia muszę powiedzieć, że latach 80 pan Mateusz był w szkole podstawowej, więc" towarzyszy broni" miał na podwórku, gdzie biegał z drewnianym pistoletem lub korkowcem. Nie słyszałam, żeby sądy w tamtych czasach skazywały dzieci z podstawówki. Trochę opamiętania drogi panie, nie cały lud jest ciemny i to kupi.
  • ~Emil
    (2018-07-04 20:25)
    Wysylaja sedziow na szybko na emeryture zeby swoimi balwanami obsadzic wszystkie posady.Cwane posuniecia warte Pisu 👎👎👎
  • ~Jula
    (2018-07-04 19:31)
    Z ta duma to przesadzaszpan .Ja z powodu takich premierow ,wstydze sie !
  • ~mnc
    (2018-07-04 19:28)
    czy to już jakiś zabor niemiecki dla zmyłki nazywany uniąuropejską prezes sądu najwyższego nie obowiązują ustawy przynajmniej nie mówiła by tego do kamery
  • ~Uznanie
    (2018-07-04 17:52)
    babsztyl niech sie dziecmi a nie politka packo i zajmie dziecmi mezem o ile go ma !!! brawo Panie
  • ~amira
    (2018-07-04 17:16)
    kwiaty na lotnisko i czekać na bohatera ,mało się różni od baby z BrzeszczaOna jednak nie była takim kłamcą i megalomanem
  • ~Nik
    (2018-07-04 17:12)
    A co powie na komunistycznego prokuratora w swoim rzadzie
  • ~mela
    (2018-07-04 16:59)
    Premier Morawiecki wyjaśniał temat a za chwilę wstają jakieś pustogłowia i dalej wygłaszają to, co ktoś podesłał im na kartce. Oni okazali się najemnymi pachołkami.
  • ~bernat
    (2018-07-04 16:23)
    " Premier " jak zwykle przeszedł samego siebie i ponownie stał się obiektem kpin europosłów !
  • ~Dzidzius
    (2018-07-04 16:13)
    Matulka Gadulka!
  • ~Szary Wilk
    (2018-07-04 16:00)
    P..y Pinokio.
  • ~xyz
    (2018-07-04 15:58)
    Żałosny facet!!!! A na dodatek wydaje się mu, że w Polsce jeszcze ktoś wierzy w jego ambaje!!!!
  • ~Ale jaja ale jaja
    (2018-07-04 15:38)
    "Proszę nas nie pouczać, my doskonale wiemy jak zarządzać naszymi instytucjami" - pięknie powiedziane Panie Premierze. Tylko PiS ma dobry program dla Polski.
  • ~sic,
    (2018-07-04 14:47)
    Po dzisiejszym wystapieniu Morawiecki powinien podac sie do dymisji. Kogo on reprezentuje ? Polske ? Czy polske Pisu ? jezeli to drugie to won.
  • ~MUNDO
    (2018-07-04 14:01)
    PATRZYLEM w telewizor niemal nie zemdlalem bo zobaczylem tam czlowieka z przestepczej organizacji po LEWANDOWSKIEGO a przed nim napis KONSTYTUCJA KTORA ONI LAMALI PRZEZ 8 LAT wraz nadzwyczajna kasta i lamia ja nadal nawet dzisiaj ale glownie mi chodzi ot ze ten klaun czyscil POLSKE Z MAJATKU NARODOWEGO WRAZ Z BALCWROWICZEM Izostawili NAROD bez maitek a nawet skarpetek a jesli sie SPYTA ich gdzie kasa TO NIE WIEDZA czy jest to wlasciwe miejsce gdzie on jest teraz bo ja mam wielkie watpliwosci
  • ~ela
    (2018-07-04 13:43)
    Europarlamentarzyści przychylni totalnej opozycji ciągle o tym samym. Oglądając to miałam wrażenie,że oni być może nie rozumieli o czym mówił nasz Premier,bo z góry mieli wyrobione zdanie i czytali z kartek i nie na temat.Szanowni Europarlamentarzyści,trzeba żyć i mieszkać w danym kraju,żeby coś zrozumieć,a nie słuchać garstki kolegów,którzy donoszą na własny kraj tylko dlatego,że stracili władzę,prawda?