Orban: Potrzebujemy nowej Komisji Europejskiej

| Aktualizacja:

Jest potrzebna nowa Komisja Europejska, która będzie miała nowe podejście do spraw migracji – oświadczył premier Węgier Viktor Orban w piątek w Radiu Kossuth. Jak dodał, dni obecnej KE są już policzone.

wróć do artykułu
  • ~Zorroo
    (2018-07-27 11:40)
    Widać to głosy rozsądku UE płyną wyłącznie z krajów grupy V4!!!!
  • ~Zepp
    (2018-07-27 11:46)
    Wiecie, że za 50 lat nie będzie już Węgier? Przy tej liczebności i ujemnym przyroście naturalnym oraz najwyższym w Europie odsetku samobójców po prostu znikną.
  • ~Mim
    (2018-07-27 12:02)
    Na Awara on nie wygląda. jeszcze go Madziary pogonią.
  • ~€
    (2018-07-27 13:20)
    Orban to chyba glupek, bo cieszy sie , ze obcinaja galaz, na ktorej sledzi!
  • ~Aga
    (2018-07-27 13:05)
    Nowej komisji z orbanem i kaczyńskim, ew. dudkiem.
  • ~Johny
    (2018-07-27 13:30)
    dni są policzone ale dla pisowsko-węgierskiej bandy.!!!!
  • ~Zielona Owieczka nie przeżyła szczytu PL-HU
    (2018-07-27 12:26)
    Ale gdzież te Węgry mają granice z Europą, których tak pilnie strzegą ? Od kiedy ? On ma taką bruzdę na czole, może to to i codziennie musi wcierać w nią maść
  • ~Don Carlos
    (2018-07-27 13:04)
    Ten Gostek może o sobie mówi.
  • ~zamknięte - nie wracam
    (2018-07-27 12:31)
    Czy normalny Polak - Europejczyk może wjechać na Węgry bez paszportu - na dowód osobisty ?
  • ~Stara EU
    (2018-07-27 12:09)
    Widocznie Polka i Wegry potrzebuja. My nie.
  • ~Nie wstrzymia
    (2018-07-27 14:56)
    Pachołek Putina się odezwał
  • ~spoleczenstwa Europy odwracaja sie plecami do Brukseli
    (2018-07-27 22:51)
    Tak naprawde to Orban i Kaczynski sa liderami Europy. Cale przegnile towarzystwo z Brukseli niedlugo pojdzie na smietnik.
  • ~herhor
    (2018-07-27 14:47)
    Ten pajac czuje się najlepiej gdy go nikt nie pilnuje i może spokojnie prowadzić swoje złodziejskie interesy.
  • ~rocznik1945
    (2018-07-27 16:05)
    Praktycznie dziś pomiędzy UE i ZSRR nie ma żadnych istotnych różnic! Nawet nazewnictwo identyczne! Nie sądzę, aby było przypadkiem iż na szefów w UE Merkel, (bo to ona decyduje o wszystkim, co samo w sobie stanowi "wartość!) dobiera sobie ludzi z Beneluxu, czyli najbardziej zdeprawowanych społeczeństw, gdzie idee dr. Mengele znalazły się w obowiązującym prawodawstwie i zostały wdrożone!
  • ~motek
    (2018-07-27 15:08)
    Viktor Baran prorokuje.
  • ~Norymberdzki
    (2018-07-27 19:15)
    A może powołać własną Unię krajów Europy środkowo-wschodniej; Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Rumunia, może dołączą Włochy i Grecja ? A Niemcy, Austria Francuzi, Holendrzy, Belgia, Dania, Luksemburg, Hiszpania, Portugalia, Malta, Irlandia, kraje nadbałtyckie niech sobie pozostaną w starej Unii Europejskiej i niech się cofają w rozwoju. Dotacje spójnościowe będziemy dostawać od Orbana i od Grecji. Nareszcie nie będzie limitów na produkcję cukru,mleka i CO2. Nie będą nam Niemcy i Francuzi pchali się do nas bez wiz. Sądownictwo zreformujemy do końca na wzór sądownictwa rosyjskiego Tego chce dla Polski Kaczyński, a dla Węgier Orban. I taka jest "myśl" przewodnia bezmyślnych komentarzy pisowskich trolli. Głosujcie Polacy na PIS ! Dodatkowo w każdej miejscowości będziecie mieli pomniki Lecha Kaczyńskiego i do tego nazwy ulic, placów, mostów i szkól z jego nazwiskiem. Przypomina mi się historia ze zmianą nazwy Katowice na Stalinogród. Dlaczego z powrotem zmieniono nazwę na Katowice ? Domyślacie się ?
  • ~Szyba
    (2018-07-28 06:29)
    Właśnie przez takich idiotów Unia wpada w kłopoty. Kto był na Węgrzech , doskonale wie że ten kraj jedzie na wstecznym biegu .
  • ~Albin
    (2018-07-27 15:21)
    Czyzby piata kolumna dostala "cynk" od mocodawcow z Berlina i Paryza do atakowania Wegier i Polski, i V4 - zobaczcie jak sa zorganizowani w swoich wpisach na tej stronie. A ten Johny co pisze o pisowsko-wegierskiej bandzie to taki Jasiczek roztopek chyba jak ten co pasal krowy nad Muchawka pod Siedlcami.
  • ~prezes
    (2018-07-27 16:36)
    Orban ma racje ale mam obawy,ze spoleczenstwa zachodnie sa zbyt lewicowo-liberalne i nie maja pojecia o realnym zagrozeniu imigracja islamska i wybiora podobny do dzisiejszego parlament i podobna KE.Jezdze do RFN od 1981 roku,znam tez kilka panstw sasiadujacych z RFN na zachodzie-od 37 lat nic sie nie zmienia-stale lewicowe gadanie,socjalistyczne przepisy i marzenai o jakims utopijnym komunizmie w kapitalizmie,bo "Marx mial racje,tylko narody wschodnie zle zrealizowaly jego plodne mysli i idee".Podobnych bzdur sluchalem w RFN juz w latach 80 kiedy przekonywano mnie,ze Solidarnosc to jednak idzie za daleko,bo chce calkiem zniszczyc socjalizm (zreszta za podszeptem CIA!),a to zasadniczo dobry ustroj,tylko my jakos nie umiemy go dobrze zrobic.Na moja sugestie aby zrobili to u siebie-pozbyli sie aut i willi,pelnych sklepow,rozdali oszczednosci z bankow biednym,wydrukowali kartki na mieso i inne produkty i spiewali codziennie Miedzynarodowke-reagowali usmiechem i zazenowaniem oraz odpowiadali,ze tak do konca to nie to mieli na mysli.Oni tak lewicowo w duchu chcieli jednak dalej jechac Mercedesem i popijac winko na Lazurowym Wybrzezu.
  • ~Kuchta
    (2018-07-27 17:08)
    A Putina juz pytal o pozwolenie? Mo, czy moze.