Wpadka Andrzeja Dudy. Premier Nowej Zelandii zachowała pokerową twarz

W zagranicznych podróżach polityków wszystko ma znaczenie. A najważniejsze są słowa. Czasem może paść o jedno za dużo.

wróć do artykułu
  • ~ela
    (2019-11-08 12:06)
    To budyniowy prezydent
  • ~Na rybach na fjordzie w norge
    (2018-08-28 16:05)
    Gdyby to POwiedzial BUL, to praSSa wytlumaczylaby tym, ze rano nie zrobil rutynowej le*wa*tywy.
  • ~Ksiádz Masuo
    (2018-08-26 11:32)
    No to pan Duda wisi due piwo tłumaczowi, o ile ma jaja
  • ~obywatel III kategorii
    (2018-08-25 16:55)
    Nie cierpię PAD bo beszczelnie potraktował mojego ojca i mnie, ale wpadki, czy przejęzyczenia każdemu się przytrafią i nie ma z czego afery robić.
  • ~Nie dziwi nic
    (2018-08-25 08:31)
    Musiało być wesoło na pokładzie, że kolejnego dopadła filipinka.
  • ~Olex
    (2018-08-24 15:46)
    Wyhamujcie po-mioty! Wpadka to wasz guru szuru buru - chrabia szczynukowicz od bulu
  • ~Julka
    (2018-08-24 03:53)
    Ten nasz dudulek gdzie nie pojedzie tam go wysmieja lub zlekceważą, ale mamy prezydenta pożal się Boże
  • ~costam
    (2018-08-23 21:38)
    Tępy gamoń jak każdy PiSbolszewik !!!
  • ~Zorientowany
    (2018-08-23 19:08)
    Ale jedno wie : ma ku...wa podpisywać wszystko, co mu PREZES POLSKI podsunie! Ostatnio to nawet kota PREZESA podpisał ..........
  • ~marek k.
    (2018-08-23 18:48)
    Mój syn zrobił mi największe ********* Zagłosował na Maliniaka i wyjechał na 2lata.
  • ~Kpt.Kloss
    (2018-08-23 18:20)
    No szkoda,ze tam nie bylo Bronka z Budy Ruskiej,razem z szogunem ten to by pokazal.
  • ~head
    (2018-08-23 18:07)
    Jak to? Pan Duda potrzebował tłumacza? Przecież reklamowano go jako znakomicie mówiącego po angielsku.
  • ~Julka
    (2018-08-23 17:47)
    Pierwszy taki zakręcony prezydent, albo się drze albo myli, wstyd
  • ~jj25
    (2018-08-23 17:24)
    Jeśli to prawda, to czas panie "mądry i uczony" wrócić do szkoły PODSTAWOWEJ! :)))
  • ~Bronisław Lewatywa
    (2018-08-23 16:21)
    A PO krzesłach nie skakał ?
  • ~mkk
    (2018-08-23 15:34)
    Nowa Zelandia, Nowa Irlandia, co za róznica. Czepiacie się!! DLa prostego podkarpackiego rozumku i tak tylko jedno jest wazne: któredy do plebana.... Z gorzkimi żalami na ust malinie.... Alleluja!
  • ~znajdy
    (2018-08-23 15:32)
    Do roboty nieroby a nie krytykowac Prezydenta Dude.
  • ~internautka 50+
    (2018-08-23 15:15)
    Der Dziennik dał powód do wysypu maliniaków którzy próbują krytykować najmądrzejszego prezydenta jak trafił się biednej ojczyznie. Nie wiedzą że nie myli się tylko ten kto nic nie robi
  • ~Piotr
    (2018-08-23 14:44)
    "Przejęzyczenie prezydenta umknęło najwyraźniej tłumaczowi, który przekazał jego słowa tak, jakby Andrzej Duda dziękował Nowozelandczykom. Premier Ardern, nawet jeśli wyłapała pomyłkę, zachowała pokerową twarz". Jeżeli pani premier Ardern zna język polski, to rzeczywiście jest problem i trzeba podziwiać jej pokerową twarz. Jeżeli nie zna języka polskiego, a tłumacz mówił o Nowozelandczykach, to na czym polega problem?
  • ~motek
    (2018-08-23 14:34)
    Tłumacz, jaki tłumacz, a po angielsku Pupa nie gawari? Hmmm... może tłumacz z bzdurnego na angielski?...