Wpadka Andrzeja Dudy. Premier Nowej Zelandii zachowała pokerową twarz

W zagranicznych podróżach polityków wszystko ma znaczenie. A najważniejsze są słowa. Czasem może paść o jedno za dużo.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2018-08-23 11:20)
    I d i o t a! tyle w temacie...
  • ~[\/].[├┤]
    (2018-08-23 11:24)
    Żenada!!! Taki sam z niego geograf jak i prawnik. I zastanawiam się jak on to robi? konstytucją można wytrzeć sobie d.pę ale jak to zrobić globusem???
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-08-23 11:27)
    Ten człowiek to jedna wielka pomyłka. Przynosi nam tylko wstyd, a łamaniem Konstytucji hańbę sobie i urzędowi, który przyszło mu piastować.Nie wypuszczajcie go z Polski, przecież on już zdążył narobić większego obciachu niż Bul. Cały świat już się śmieje z tego popychadła prezesa!
  • ~Stachu
    (2018-08-23 11:53)
    To można jeszcze wybaczyć, bo i w Irlandii i w Nowej Zelandii mówi się po angielsku, tylko jak można mylić Polskę z jakimś Polin, bo w Polsce mówi się po polsku, a nie po hebrajsku.
  • ~jj25
    (2018-08-23 11:58)
    TW,Bolku, pacjancie grypy filipińskiej i ty wujku gajowy z ruskiej budy wracajcie, reprezentujcie nas godnie my jako wierny POlacki elektorat nie chcemy by nas kto inny reperezentował na arenie międzynarodowewej!!!!
  • ~budyń z wieszakiem i sodomitą na wczasach
    (2018-08-23 12:00)
    irrlandia, australia czy nowa zelandia to wsio rawno dla maliniaka...ważne, że wycieczkŁ sponsoruje polski podatnik...
  • ~tak POprawnie
    (2018-08-23 12:03)
    Nie chlustaj tyle wina.
  • ~Aussie fella
    (2018-08-23 12:21)
    Polska nigdy nie byla traktowana powarznie przez kraje anglo-saxonowe, Ale przy obecnej wladzy naprwade spadla do zera. Rzad & media Australi kompletnie zignorowali ta Duuuude.Ten PAJAC wybrany przez typy narod, sami chcieliscie no to macie.
  • ~Polak
    (2018-08-23 12:45)
    Czy łowca sodomitów też pojechał na wycieczkę do "Irlandii" czy został w Australii aby szukać takowych wśród aborygenów?
  • ~=taka prawda
    (2018-08-23 12:50)
    To podobno doktor prawa - piszę podobno bo senat UJ wstydzi się, że Uniwersytet wypromował takiego doktora, który co rusz łamie Kostytucję - a nie żaden tam geograf, żeby wiedził że Irlandia to nie dzielnica Nowej Zelandii!
  • ~Antypis
    (2018-08-23 12:58)
    Udar sloneczny? Ale tam teraz zima! Gdyby glupota miala skrzydla, to caly Pis bylby nad chmurami, nad tymi najlzejszymi, najwyzej lezacymi, tymi pierzastymi!
  • ~zastanawiający się
    (2018-08-23 13:05)
    Myśl mu się urwała bo tęsknota za prezesa wypełnia ca łą jedną komórkę ,która myśli .
  • ~Filip
    (2018-08-23 13:12)
    Ale afera, prezydent się przejęzyczył, a może jeszcze jeden „fake news” na temat polskiego prezydenta.
  • ~sic.
    (2018-08-23 13:18)
    Blazen i pajac reprezentuje Polske ... on bedzie mial czeczelnosc ubiegac sie o reelekcje ? Zenada ... byl nacpany ?
  • ~Tusk Gallery in Melbourne
    (2018-08-23 13:19)
    W Melbourne w Aust. jest TUSK GALLERY. Wie ktos czy Adrian D. był odwiedzic, byc moze podyskutowac o eksponatach? A i ba, moze nawet pamiatke do polszy przytargal????
  • ~motek
    (2018-08-23 13:46)
    A kiedy oficjalna wizyta moherowego partacza w San Escobarze?
  • ~wyspa czyli wsypa wina odtwarzacza
    (2018-08-23 13:47)
    Odtwarzacz PADł. Barubar from Irasiad Austria or Australia. Kto mu podrzucił inną płytę, czy ta kancelaria nie ma żadnej dobrej kopii tego odtwarzacza ?
  • ~Sokular
    (2018-08-23 13:55)
    To i tak nie jest aż taka wpadka jak Timmermansa,który wybierając sie do Polski miał lądować w Moskwie.................
  • ~toj
    (2018-08-23 13:58)
    Jest Pan WIEKI panie prezydencie . A swoją drogą wystarczyło wysłąć depeszę lub zrobić video konferencję .
  • ~Analfabeta wtorny
    (2018-08-23 14:06)
    No to juz wiadomo dlaczego kleczy przed tym czego zabrania Biblia.On nie umie czytac ?,podobnie jak reszta elektoratu PiS - u.