Wpadka Andrzeja Dudy. Premier Nowej Zelandii zachowała pokerową twarz

W zagranicznych podróżach polityków wszystko ma znaczenie. A najważniejsze są słowa. Czasem może paść o jedno za dużo.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2018-08-23 13:46)
    A kiedy oficjalna wizyta moherowego partacza w San Escobarze?
  • ~=taka prawda
    (2018-08-23 12:50)
    To podobno doktor prawa - piszę podobno bo senat UJ wstydzi się, że Uniwersytet wypromował takiego doktora, który co rusz łamie Kostytucję - a nie żaden tam geograf, żeby wiedził że Irlandia to nie dzielnica Nowej Zelandii!
  • ~Antypis
    (2018-08-23 12:58)
    Udar sloneczny? Ale tam teraz zima! Gdyby glupota miala skrzydla, to caly Pis bylby nad chmurami, nad tymi najlzejszymi, najwyzej lezacymi, tymi pierzastymi!
  • ~ ~
    (2018-08-23 11:20)
    I d i o t a! tyle w temacie...
  • ~budyń z wieszakiem i sodomitą na wczasach
    (2018-08-23 12:00)
    irrlandia, australia czy nowa zelandia to wsio rawno dla maliniaka...ważne, że wycieczkŁ sponsoruje polski podatnik...
  • ~[\/].[├┤]
    (2018-08-23 11:24)
    Żenada!!! Taki sam z niego geograf jak i prawnik. I zastanawiam się jak on to robi? konstytucją można wytrzeć sobie d.pę ale jak to zrobić globusem???
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-08-23 11:27)
    Ten człowiek to jedna wielka pomyłka. Przynosi nam tylko wstyd, a łamaniem Konstytucji hańbę sobie i urzędowi, który przyszło mu piastować.Nie wypuszczajcie go z Polski, przecież on już zdążył narobić większego obciachu niż Bul. Cały świat już się śmieje z tego popychadła prezesa!
  • ~Polak
    (2018-08-23 12:45)
    Czy łowca sodomitów też pojechał na wycieczkę do "Irlandii" czy został w Australii aby szukać takowych wśród aborygenów?
  • ~zastanawiający się
    (2018-08-23 13:05)
    Myśl mu się urwała bo tęsknota za prezesa wypełnia ca łą jedną komórkę ,która myśli .
  • ~wyspa czyli wsypa wina odtwarzacza
    (2018-08-23 13:47)
    Odtwarzacz PADł. Barubar from Irasiad Austria or Australia. Kto mu podrzucił inną płytę, czy ta kancelaria nie ma żadnej dobrej kopii tego odtwarzacza ?
  • ~Mina
    (2018-08-23 14:15)
    Jak się okazuje nie tylko prawo jest słabością tego osobnika.
  • ~rychu
    (2018-08-23 14:11)
    "się przejęzyczył" ??!!!!! przejezyczenie to bedzie powiedzenie Islandia zamiast Irlandia !!!!!! to co sie stalo jest dowodem calkowitej bezmyslnosci, braku przygotowania do wypowiedzi, oraz lekcewazenia ludzi do ktorych wypowiedz jest skierowana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co z tego ze doktor prawa ??!!!!!! jego dzialania nie wynikaja z braku wiedzy prawniczej, a z calkowitego uzaleznienia, podporzadkowania Jareczkowi !!!!!
  • ~Aussie fella
    (2018-08-23 12:21)
    Polska nigdy nie byla traktowana powarznie przez kraje anglo-saxonowe, Ale przy obecnej wladzy naprwade spadla do zera. Rzad & media Australi kompletnie zignorowali ta Duuuude.Ten PAJAC wybrany przez typy narod, sami chcieliscie no to macie.
  • ~Analfabeta wtorny
    (2018-08-23 14:06)
    No to juz wiadomo dlaczego kleczy przed tym czego zabrania Biblia.On nie umie czytac ?,podobnie jak reszta elektoratu PiS - u.
  • ~sic.
    (2018-08-23 13:18)
    Blazen i pajac reprezentuje Polske ... on bedzie mial czeczelnosc ubiegac sie o reelekcje ? Zenada ... byl nacpany ?
  • ~motek
    (2018-08-23 14:07)
    Moher nie powinien wypowiadać się o przyjmowaniu uchodźców!
  • ~jj25
    (2018-08-23 11:58)
    TW,Bolku, pacjancie grypy filipińskiej i ty wujku gajowy z ruskiej budy wracajcie, reprezentujcie nas godnie my jako wierny POlacki elektorat nie chcemy by nas kto inny reperezentował na arenie międzynarodowewej!!!!
  • ~Tusk Gallery in Melbourne
    (2018-08-23 13:19)
    W Melbourne w Aust. jest TUSK GALLERY. Wie ktos czy Adrian D. był odwiedzic, byc moze podyskutowac o eksponatach? A i ba, moze nawet pamiatke do polszy przytargal????
  • ~Stachu
    (2018-08-23 11:53)
    To można jeszcze wybaczyć, bo i w Irlandii i w Nowej Zelandii mówi się po angielsku, tylko jak można mylić Polskę z jakimś Polin, bo w Polsce mówi się po polsku, a nie po hebrajsku.
  • ~Filip
    (2018-08-23 13:12)
    Ale afera, prezydent się przejęzyczył, a może jeszcze jeden „fake news” na temat polskiego prezydenta.