Chemnitz zmienia polityczny krajobraz Niemiec. Sondażowy wynik brunatnej AfD to już nie tylko sygnał ostrzegawczy

| Aktualizacja:

Polityczny krajobraz Niemiec nie jest tak stabilny, jak wydawało się przez lata. Morderstwo, o dokonanie którego podejrzewa się trzech imigrantów, winduje w sondażach brunatną Alternatywę dla Niemiec.

wróć do artykułu
  • ~jajaja
    (2018-09-06 08:12)
    olaboga AfD mają jeden punkt procentowy więcej niż komuniści! koniec świata!
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2018-09-06 08:21)
    U nas wielka bieda.Brudy straszliwe.W Bydgoszczy bezdomni biją sie o dostęp do śmietników, żeby za odpady kupić sobie butelkę denaturatu.Brudy straszliwe. Średnia płaca 380 euro. W Tunezji 700 a w Niemczech 3800 - ceny takie same. Kobiety z biedy oddają sie za 20 zł.Ale wolę tą naszą polską biedę niż ich bogactwo. U nas nie atakują i gwałcą policjantów jak w Kreuzdorfie.U nas wiara wciąż żywa, hurra!
  • ~~Ja(bis)
    (2018-09-06 08:32)
    BRUNATNY DZIENNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~1224
    (2018-09-06 08:35)
    Darujcie sobie przymiotniki typu "brunatna" przy nazwie partii, bo takie określniki nie przystoją poważnej gazecie
  • ~Nyczu
    (2018-09-06 08:42)
    Bezdomni biją się również w Wilanowie w Warszawa, zwykle 4-5 rano.
  • ~? ? ?
    (2018-09-06 09:37)
    Skoro AfD jest określana jako brunatna lub faszystowska, to dlaczego SDP nie jest opisywana jako czerwona lub sowiecka?
  • ~Don Biszkopt
    (2018-09-06 09:44)
    To dopiero początki. Niemcy zafundowały sobie katastrofę na niewyobrazalną skalę. Trzeba zadbać teraz o zachodnią granicę, być gotowym do obstawienia jej kiedy zamieszki i starcia przybiorą większy rozmiar.
  • ~eu
    (2018-09-06 09:46)
    AfD = Pis
  • ~ anna
    (2018-09-06 10:23)
    A jeszcze Berlin spi spokojnie ? mm chemniz juz walczy a kiedy inni zaczna
  • ~77
    (2018-09-06 10:31)
    Bravo Chemnitz, "Hier marschiert der nationale Widerstand" !!!
  • ~slazak
    (2018-09-06 10:46)
    Ruch Wagenknecht to takie lewackie wstawanie z kolan. Bolszewicy nie roznia sie widocznie od narodowych socjalistow z PIS
  • ~ocena
    (2018-09-06 10:53)
    Nie jest to dobre szczególnie dla nas ale winna jest Angela i zwolennicy przyjmowania emigrantów bez ograniczeń i zasad .
  • ~demokracja to tylek
    (2018-09-06 11:05)
    Narkoza przestala dzialac... pacjet sie obudzil!
  • ~eun
    (2018-09-06 12:08)
    REPARACJE Szwabskie dranie za MO-RDY i ZŁODZIEJSTWA na skalę nie sPOtykaną na ŚWIECIE dlatego tak się UTUCZYLIŚCIE
  • ~abcd
    (2018-09-06 12:23)
    Niemcy się bronią. Co w tym jest przerażającego i kogo przeraża?
  • ~#Daro
    (2018-09-06 12:39)
    hahaha brunatnej hahaha szkoda że nie biało-niebieskiej, szkoda ......... zwłaszcza wam. Dziennikarze piszący za szekle na polecenie Mossadu.
  • ~DOR
    (2018-09-06 13:28)
    Niemcy sie budza z letargu w ktory zostali wepchnieci przez klamliwe i kontrolowane przez rzad media . przez poprawnosc polityczna , brak swobody wypowiedzi , cenzure w internecie . Kara 5000 Euro za mowienie prawdy o emigrantach w inernecie . Taka to u nich klamliwa demokracja
  • ~guest
    (2018-09-06 13:49)
    Może Niemcy przejrzą na oczy... W Polsce zaś można tylko o tym pomarzyć, by antysystem brylował w sondażach
  • ~olek
    (2018-09-06 14:29)
    Jeśli chodzi o kolory to wolę brunatny niż czerwony. A jeśli chodzi o dziennikarzy to wolę mądrych niż głupich.
  • ~han
    (2018-09-06 15:08)
    Jakiej u.r.r.w.a brunatnej???? Normalni Niemcy chca sie czuc u siebie bezpiecznie i chca zadzic tak jak im sie podoba a wy lewackie s.c.i.e.r.r.r.w.a nazywacie ich brunatnymi???? Jakim prawem?!!