Niemiecki dziennik: Kościół w Polsce gromadzi dane o pedofilii, ale trzyma je pod kluczem. To szyderstwo z ofiar

| Aktualizacja:

Niemcami wstrząsnął ostatnio szokujący raport o pedofilii wśród tamtejszego kleru. Tymczasem niemiecki dziennik "Frankfurter Rundschau" uderza w Polskę, pisząc, że "oficjalnie polski Kościół gromadzi dane o seksualnych nadużyciach, ale trzyma je pod kluczem".

wróć do artykułu
  • ~skitri
    (2018-09-30 22:10)
    szwaby,oddajcie co nasze.
  • ~buc
    (2018-09-30 09:28)
    milcz grzeszne cialo,swiete cialo na tobie lezalo.
  • ~Obłuda i mizeria PO
    (2018-09-29 05:20)
    Niemieccy zbrodniarze zaniepokojeni losem polskich ofiar...kpiny, czy krotochfila ??
  • ~sandały dżesusa
    (2018-09-28 23:59)
    Kiedy nasz Polski ciemnogród zrozumie , że Europa kpi, śmieje się, nabija się z wiary w JPII, księzy, w Franciszka a nie w boga, bo nikt nie co to, kto jest!. Im mniej pod kiepełą tym wiara mocniejsza.
  • ~Slazak
    (2018-09-28 15:04)
    Kościół chroni swoich sukienkowych gwałcicieli dzieci. Ofiary kościelnych przestępców nie interesują biskupów Kto chroni przestępców staje się przestępcą.tak stanowi prawo-panowie biskupi.kiedy prawo zacznie ich ścigać ???
  • ~w
    (2018-09-28 10:09)
    Te rozowe mycki
  • ~===
    (2018-09-22 16:36)
    Bardziej prawdopodobne jest nauczenie sie jezyka chinskiego w mowie i pismie przez 99-latka.TAJNE i ch--!
  • ~bz
    (2018-09-19 21:11)
    Czy wiecie jaka opcje polityczna reprezenzuje "Frankfurter Rundschau"- To obok berlinsliego "tagespiegel" bardzo, bardzo czerwona gazeta o dosyc skromnym zasiegu
  • ~Lary Hill
    (2018-09-17 16:52)
    Ojej! Jak to się niemieckie media przejmują KK w Polsce. Ujmujące!
  • ~nieustraszony pogromca zabobonów
    (2018-09-17 10:57)
    "Religia jest dla ludzi bez rozumu" Józef Piłsudski
  • ~All Ganonim
    (2018-09-16 21:26)
    Patrzę na te komenty i na ten kraj i jedyne co mnie totalnie bulwersuje to to, że biedne dzieci krzywdzone są przez durnych rodziców ale to ci rodzice powinni być przez tych księży wylatani od tyłu. Niestety tak nie jest. I tak sobie brniemy z naszą durnotą wierząc, że naród wybrany. Jak już się obudzicie i wyjdzie, że przeciętny ksiądz jak przeciętny polityk to człowiek. I nie ma lepszych i gorszych - jest statystyka. I być może katolu twoje dziecko cierpi bo zamiast mieć rodzica który naucza bycia dobrym człowiekiem jesteś wyznawcą najczęściej rządzącej religii i obecnej władzy, a ty nawet nie jesteś w stanie pojąć że to się dzieje. Co wtedy powiesz? Nie trzeba wiele rozumu aby porównać ilość afer czyli 2-7 % księży to pedofile a na liście polskich pedofili nie ma ani jednego księdza. Głupota jest największym grzechem ludzkości.
  • ~ni
    (2018-09-16 18:37)
    Kosciol kat najwieksza mafia na swiecie , polskie spoleczenstwo popiera to za posmiertne zycie niebianskie !
  • ~ Jola
    (2018-09-16 18:04)
    Gdzie jest prokurator Zero .
  • ~stenka
    (2018-09-16 13:39)
    Matko, jeśli starszy opasły ubrany na czarno mężczyzna każe twojemu synowi ubrać białą koronkową sukienkę, zapalić świece i nalać wino, to nie czekaj, dzwoń na policję.
  • ~Muler
    (2018-09-16 11:52)
    Jakie to niemieckie. Mają szit na swoim dywanie i zamiast to posprzątać to mówią "ale nasi sąsiedzi mają większy szit ale go nie chcą pokazać".
  • ~Celinka
    (2018-09-16 11:37)
    Mnie juz ta katolska mafia byla podejrzana, jak mialam isc do pierwszej spowiedzi. Mialam sie spowiadac, tylko nie wiedzialam z czego, nawet w myslach nie grzeszylam, bo bylam z natury wesolym, niezlosliwym dzieckiem. Pozatym , jako dziecko w wieku 8 lat w normylnym domu i srodowisku wychowywana , nie mialam pojecia, ze swiat jest zly. Mo rderstw nie bylo, zlo dziej stwa nie bylo, u nas w naszej , malej slaskiej wsi. No, ale musialam sie spowiadac, no i w czasie spowiedzi grzeszylam, bo klamalam, bo wymyslilam pare dziecinnych grzeszkow. No , bo z czegos trzeba bylo sie spowiadac! Dlatego wtedy zaczelam sie zastanawiac nad sensem tych wszystkich katolskich praktyk, no i to picie wina na mszy, no i jedzenie ciala Chrystusa, makabra. Moze i sa bezmyslne istoty, ktore wszystko przyjmuja nie zastanawiajac sie nad sensem, ale ja od malego juz o wszystkim myslalam, pytalam po co i dlaczego i w jakim celu!
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki, anahoreta
    (2018-09-16 11:26)
    Niemczury to generalnie spokojni, w miarę pracowici ludzie, ale zarazem bardzo tchórzliwi. Jak na ulicy opalony atakuje kobietę, to żaden Niemczur nie przyjdzie jej z pomocą.Ataki na Kościół - Matkę Serdeczną, to próba odwrócenia uwagi od problemu imigrantów.Niemczury boją się wieczorem chodzić na ulicach, Niemki nie chodzą same w nocy, ubierają się bardziej powściągliwie bo inaczej mogą paść ofiarą. Nie ma mowy żeby sama Niemka poszła na basen, bo zaraz koło niej w wodzie znajdzie sie pełno opalonych szarpiących przyrodzenie.Niestety te saME ŚRODOWISKA KTÓRE POPIERAJA IMIGRANTÓW, ATAKUJĄ kOŚCIÓŁ PO ZARZUTAMI.
  • ~Co wy na to !.
    (2018-09-16 10:56)
    Czym jest organizacja Opus Dei ?,co ona ma wspolnego Panem Jezusem Chrystusem ?.
  • ~Wikary
    (2018-09-16 10:39)
    Niech żyje arcybiskup Paetz.
  • ~czuczo
    (2018-09-16 10:19)
    także nie ujawnia ilu w Kościele jest masonów sług szatana