Niemiecki dziennik: Kościół w Polsce gromadzi dane o pedofilii, ale trzyma je pod kluczem. To szyderstwo z ofiar

| Aktualizacja:

Niemcami wstrząsnął ostatnio szokujący raport o pedofilii wśród tamtejszego kleru. Tymczasem niemiecki dziennik "Frankfurter Rundschau" uderza w Polskę, pisząc, że "oficjalnie polski Kościół gromadzi dane o seksualnych nadużyciach, ale trzyma je pod kluczem".

wróć do artykułu
  • ~...rzekotka...
    (2018-09-15 20:51)
    ...kościoł to wiekow to organizacja mafijna kierowana przez watykan ...my w Polsce możemy im tylko nadmuchać....
  • ~Nauczyciel
    (2018-09-15 20:06)
    Kur.a kur.ie łba nie urwie.
  • ~polak katolik
    (2018-09-15 21:16)
    my bronimy sukienkowych bo u nas to dzieci sciagaja im majtki!
  • ~hiob
    (2018-09-15 20:09)
    Matko! jeśli starszy opasły ubrany na czarno mężczyzna każe twojemu synowi ubrać białą koronkową sukienkę, zapalić świece i nalać wino, to nie czekaj, dzwoń na policję.
  • ~zin
    (2018-09-15 21:57)
    kiedy nasze spoleczenstwo pozna raport pedofili w polskim kosciele Jesli takie kraje jak Irlandia czy tez Stany uczynily to Kiedy zgwalcone dzieci otrzymaja zadosuczynienie za te gwalty
  • ~Szyba
    (2018-09-16 06:55)
    Czas najwyższy zabrać tym "pomazańcom" bożym wszystkie ziemskie przywileje , bo skoro są powołani przez samego Pana Boga to ich nie potrzebują ! A tak przy okazji patrzę na ye ich cudaczne stroje......Jezus nauczał w ubraniu powszechnie stosowanym , jego strój niczym szczególnym się nie wyróżniał.
  • ~Lutecki
    (2018-09-16 05:21)
    Maja racje, to wie kazdy normalny Polak. Tu nie ma co opanowac, bo w Polsce jeszcze rzadzi piskatolska mafia, ktora wszystko co dla nich niewygodnie zmiata pod dywan, za to sa bardzo surowi dla " innych", udajac taaaakich sprawiedliwych!
  • ~Zepp
    (2018-09-15 20:44)
    Z księdzem to nie grzech?
  • ~obserwer_1
    (2018-09-15 19:42)
    szwabskie śmiecie zajmijcie się lepiej meczetami bo okoliczne kozy sa zagrożone
  • ~Wanda
    (2018-09-15 21:03)
    Niemiecki kij w mrowisko
  • ~jj25
    (2018-09-16 09:13)
    Z tego wynika, że skala tego PRZESTĘPSTWA w Polsce jest OGROMNA, a ujawnienie danych może oznaczać KONIEC tej mafii w Polsce!
  • ~Krzychu
    (2018-09-16 05:23)
    Ksiadz moze wszystko, bo sie sam rozgrzesza i jak przyjdzie czas , to pojdzie prostu do nieba, no bo bez grzechow, no bo rozgrzeszony!
  • ~motek
    (2018-09-16 06:54)
    A co na to prokurator generalny?
  • ~Proboszcz
    (2018-09-15 23:15)
    Nawet jeżeli te dzieci zgrzeszyły z księdzem , to miały sposobność się wyspowiadać.
  • ~ziutek
    (2018-09-16 08:38)
    po..lski ko..aciol to OBCIACH!
  • ~Komentator
    (2018-09-16 00:09)
    Policja w Niemczech gromadzi dane o gwałtach oraz innych przestępstwach popełnianych przez tzw. uchodźców, ale trzyma je pod kluczem. To jest dopiero szyderstwo państwa z ofiar swoich własnych obywateli. Napiszcie coś lepiej o tym.
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki, anahoreta
    (2018-09-16 11:26)
    Niemczury to generalnie spokojni, w miarę pracowici ludzie, ale zarazem bardzo tchórzliwi. Jak na ulicy opalony atakuje kobietę, to żaden Niemczur nie przyjdzie jej z pomocą.Ataki na Kościół - Matkę Serdeczną, to próba odwrócenia uwagi od problemu imigrantów.Niemczury boją się wieczorem chodzić na ulicach, Niemki nie chodzą same w nocy, ubierają się bardziej powściągliwie bo inaczej mogą paść ofiarą. Nie ma mowy żeby sama Niemka poszła na basen, bo zaraz koło niej w wodzie znajdzie sie pełno opalonych szarpiących przyrodzenie.Niestety te saME ŚRODOWISKA KTÓRE POPIERAJA IMIGRANTÓW, ATAKUJĄ kOŚCIÓŁ PO ZARZUTAMI.
  • ~Celinka
    (2018-09-16 11:37)
    Mnie juz ta katolska mafia byla podejrzana, jak mialam isc do pierwszej spowiedzi. Mialam sie spowiadac, tylko nie wiedzialam z czego, nawet w myslach nie grzeszylam, bo bylam z natury wesolym, niezlosliwym dzieckiem. Pozatym , jako dziecko w wieku 8 lat w normylnym domu i srodowisku wychowywana , nie mialam pojecia, ze swiat jest zly. Mo rderstw nie bylo, zlo dziej stwa nie bylo, u nas w naszej , malej slaskiej wsi. No, ale musialam sie spowiadac, no i w czasie spowiedzi grzeszylam, bo klamalam, bo wymyslilam pare dziecinnych grzeszkow. No , bo z czegos trzeba bylo sie spowiadac! Dlatego wtedy zaczelam sie zastanawiac nad sensem tych wszystkich katolskich praktyk, no i to picie wina na mszy, no i jedzenie ciala Chrystusa, makabra. Moze i sa bezmyslne istoty, ktore wszystko przyjmuja nie zastanawiajac sie nad sensem, ale ja od malego juz o wszystkim myslalam, pytalam po co i dlaczego i w jakim celu!
  • ~Co wy na to !.
    (2018-09-16 10:56)
    Czym jest organizacja Opus Dei ?,co ona ma wspolnego Panem Jezusem Chrystusem ?.
  • ~Tak
    (2018-09-16 09:15)
    A niemieckie kościoły są prawie puste