Takie zdjęcie z Dudą zamieścił Trump. Siemoniak: To pokazuje pozycję Polski, ktoś w MSZ powinien stracić pracę

| Aktualizacja:

To zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć. Widać na nim, jak podczas podpisywania deklaracji o partnerstwie strategicznym, prezydent USA siedzi wygodnie przy biurku w Gabinecie Owalnym, natomiast Andrzej Duda stoi przy rogu biurka. Zdaniem opozycji, to wpadka polskiej ekipy, która przygotowywała wizytę.

wróć do artykułu
  • ~Pani M.
    (2018-09-19 09:45)
    Jak już wstał z kolan, to siadać mu się nie chce... Nawet gdyby krzesełko podstawili! Gesty i postawy to ważny obraz relacji międzyludzkich. Tu nie ma wątpliwości!.
  • ~POVoter
    (2018-09-19 09:46)
    kompromitacja adrianka :D
  • ~Alik
    (2018-09-19 09:47)
    Adrian i tyle w temacie
  • ~Zepp
    (2018-09-19 09:50)
    Trump go wy... i tak mu zostało?
  • ~ha ha
    (2018-09-19 09:52)
    No pamiętamy przy Komorowskim to Obama stał na baczność i salutował Szogunowi .
  • ~R.
    (2018-09-19 09:53)
    Co za pier...lenie. Widze, ze redakcji Dziennika wybitnie nie w smak wzmocnienie pozycji Polski. Mozecie tylko szczekac.
  • ~emeryt70
    (2018-09-19 09:55)
    Mam nadzieję, że tyły były zabezpieczone.
  • ~[ ╲╱]➂[├─┤]
    (2018-09-19 09:56)
    Hehehe widzę ze ktoś (nie?) docenil prezydenta Polin pana Andrzeja D(J)ude... a to niefart...(a może anglojezyczny fart? who knows...)
  • ~Papa
    (2018-09-19 09:58)
    Nie lepiej od razu ogłosić się kolejnym stanem USA ?
  • ~STEF234
    (2018-09-19 09:59)
    Jak PIS wygra następną kadencje mam nadzieje że się weżmie za te anty polskie gazety i portale ,oraz głupowate wpisy ,i komentarze
  • ~lepian
    (2018-09-19 10:08)
    Trump pokazał Dudzie,gdzie jego miejsce. I tak miał szczęście,że nie musiał podpisywać pod biurkiem albo na kolanach.
  • ~bbc
    (2018-09-19 10:13)
    czlowie o odrobinie honoru by wyszedl
  • ~JOJO
    (2018-09-19 10:24)
    CANALIA kazał by mu czekać...za drzwiami...
  • ~rem
    (2018-09-19 10:31)
    ....jaki prezydent takie przyjęcie...ale jest to przykre bo poniżanie ma też swoje granice..w końcu to głowa państwa .przynajmniej teoretyczna...cóż można powiedzieć ,chyba tylko kończ waść wstydu oszczędż
  • ~Henio
    (2018-09-19 10:39)
    A mi sie to podoba! Brawo prezydent Duda ! Piekne zdjecie z Trumpem . Takie zdjecie to perelka ! U-ni-kat !!! , prawdziwie polskie !
  • ~pacjent PiSowskiej kliniki
    (2018-09-19 10:43)
    eee tam . Prawdziwa siara i obraza Polski byla jak Lech Walesa przemawial w Kongresie USA a wszyscy stali na bacznosc dookola , klaskali i skanowali :- ( . To dopiero byl obciach !!! Poza tym mysle ze Pani Fotyga powinna przejac resort MSW.
  • ~nie dzwi nic
    (2018-09-19 10:45)
    Same "wykształciuchy" tam pracuja po medialnej u Rydzyka!
  • ~autorautor
    (2018-09-19 10:46)
    mogło być gorzej - gdyby podpisywał klęcząc. A tak widać, że wstaliśmy z kolan.
  • ~gmp
    (2018-09-19 10:48)
    co wy w tej niemieckiej gazecie pierniczycie trump musi siedzieć bo mógĺby się przewrocić
  • ~Sroda
    (2018-09-19 10:52)
    kumplowska fotka. Siemoniak nie ośmieszaj się już i tak jesteście śmieszni aż wstyd.

Może zainteresować Cię też: