Takie zdjęcie z Dudą zamieścił Trump. Siemoniak: To pokazuje pozycję Polski, ktoś w MSZ powinien stracić pracę

| Aktualizacja:

To zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć. Widać na nim, jak podczas podpisywania deklaracji o partnerstwie strategicznym, prezydent USA siedzi wygodnie przy biurku w Gabinecie Owalnym, natomiast Andrzej Duda stoi przy rogu biurka. Zdaniem opozycji, to wpadka polskiej ekipy, która przygotowywała wizytę.

wróć do artykułu
  • ~Pani M.
    (2018-09-19 09:45)
    Jak już wstał z kolan, to siadać mu się nie chce... Nawet gdyby krzesełko podstawili! Gesty i postawy to ważny obraz relacji międzyludzkich. Tu nie ma wątpliwości!.
  • ~lepian
    (2018-09-19 10:08)
    Trump pokazał Dudzie,gdzie jego miejsce. I tak miał szczęście,że nie musiał podpisywać pod biurkiem albo na kolanach.
  • ~POVoter
    (2018-09-19 09:46)
    kompromitacja adrianka :D
  • ~Alik
    (2018-09-19 09:47)
    Adrian i tyle w temacie
  • ~www
    (2018-09-19 12:05)
    ZDJĘCIE ROKU
  • ~Autor1000
    (2018-09-19 14:44)
    Pajac. A właściwie 2 pajace.
  • ~rem
    (2018-09-19 10:31)
    ....jaki prezydent takie przyjęcie...ale jest to przykre bo poniżanie ma też swoje granice..w końcu to głowa państwa .przynajmniej teoretyczna...cóż można powiedzieć ,chyba tylko kończ waść wstydu oszczędż
  • ~sic.
    (2018-09-19 11:42)
    Na zdjeciach widac kleczacego prezydenta przed pomnikami, przed grobami na odpustach a u prezydenta Ameryki na stojaca - jak Zuch ... To juz wstalismy z kleczek, czy dopiero wstaniemy.???? PiS staje sie swiatowa zedada ... niestety.
  • ~combo
    (2018-09-19 12:54)
    tylko rola referenta ? uwazam, ze mina Trumpa mowi wiele, a Prezydent RP jako przystawka do biurka bossa cos tam bazgra - wazne umowy podpisuje sie na wspolnej konferencji prasowej, w obecnosci setek dziennikarzy,przy wspolnym stole. Czy Duda wraca z pustymi rekami ? niestety znowu nie zalatwil wiz, a przeciez namaszcza sie na strategicznego sojusznika, bazy w RP ? Patroty ? wspolny antyniemiecki front, ktory grabi cala Unie ? miliardowe amerykanskie inwestycje ? chyba odlegla przyszlosc, ktore to pokolenie juz nie doczeka. Wizyta raczej " wyproszona" ktora nic nie zmienia w stosunkkach z USA -ot taki napraszajacy sie biedny krewny z kraju, gdzie jeszcze poluje sie na dziki i niedzwiedzie /wg.90% amerykanskiej opinii publicznej /.
  • ~nie dzwi nic
    (2018-09-19 10:45)
    Same "wykształciuchy" tam pracuja po medialnej u Rydzyka!
  • ~1000 lat zaboru robi swoje
    (2018-09-19 12:57)
    ministrant Adrian dyzma - dulski, wierny sluga watykanu to pajac!
  • ~STEF234
    (2018-09-19 09:59)
    Jak PIS wygra następną kadencje mam nadzieje że się weżmie za te anty polskie gazety i portale ,oraz głupowate wpisy ,i komentarze
  • ~bbc
    (2018-09-19 10:13)
    czlowie o odrobinie honoru by wyszedl
  • ~R.
    (2018-09-19 09:53)
    Co za pier...lenie. Widze, ze redakcji Dziennika wybitnie nie w smak wzmocnienie pozycji Polski. Mozecie tylko szczekac.
  • ~Papa
    (2018-09-19 09:58)
    Nie lepiej od razu ogłosić się kolejnym stanem USA ?
  • ~Po prostu
    (2018-09-19 12:27)
    WSTYD
  • ~Henio
    (2018-09-19 10:39)
    A mi sie to podoba! Brawo prezydent Duda ! Piekne zdjecie z Trumpem . Takie zdjecie to perelka ! U-ni-kat !!! , prawdziwie polskie !
  • ~Zepp
    (2018-09-19 09:50)
    Trump go wy... i tak mu zostało?
  • ~ha ha
    (2018-09-19 09:52)
    No pamiętamy przy Komorowskim to Obama stał na baczność i salutował Szogunowi .
  • ~JOJO
    (2018-09-19 10:24)
    CANALIA kazał by mu czekać...za drzwiami...