Szef hiszpańskiego MSZ: Trump chciał, żebyśmy powstrzymali napływ imigrantów, budując mur na Saharze

Minister spraw zagranicznych Hiszpanii Josep Borrell ujawnił, że był namawiany przez prezydenta USA Donalda Trumpa do budowy muru na Saharze. Pomysł ten miał być receptą na powstrzymanie masowej migracji z Afryki do Hiszpanii.

wróć do artykułu
  • ~Paniusia👢👜
    (2018-09-19 16:10)
    Trump to duren, cbham, k n u r !
  • ~Paniusia👢👜
    (2018-09-19 16:07)
    Bardzo lubie Hiszpanie, piekny kraj, ich kulture, historie, muzyke , jezyk. Moge spokojnie powiedzuec : yo amo Espana ! Ludzie sa dumni, dobrze wychowani , serdeczni i goscinni . Co roku bywam tam, raz, albo dwa razy , jestem szanowana, dla nich seniora, albo madame. Bardzo dobrze sie tam czuje, w przeciwienstwie do Polski, chociaz mam polskie korzenie, Po paru dniach obowiazkowych odwiedzin w rodzinie , chce jak najszybciej wracac do domu. Moim domem sa Niemcy, tu jest mi dobrze! Tak, tak moge powiedziec z czystym sumieniem, tu jest mi dobrze!
  • ~rossandny
    (2018-09-19 16:12)
    Wystarczy dogadać się - czytaj :zapłacić - z plemionami Tuaregów oraz z rządami państw saharyjskich, trochę ich dozbroić i żaden czarny ani brązowy nie przekroczy Sahary i nie dotrze do brzegu morza
  • ~sanchez
    (2018-09-19 15:07)
    Durne hiszpańskie lewactwo. Kraj skończy jak Tunezja bo turyści przestaną wybierać Hiszpanię na urlop.
  • ~DIE POLAKS !!!!
    (2018-09-19 16:18)
    Polacy jestescie glupie malpy nie warte powietrza.
  • ~EU-faszyzm nie przejdzie ! ! !
    (2018-09-19 15:27)
    Hiszpania ma przyjmować emigrantów z Afryki bez gadania! BIERZCIE WSZYSTKICH !
  • ~77
    (2018-09-19 16:03)
    Jedno jest pewne - Polaken jest "Untermensch", schiesse rase nie warta konserwacji
  • ~Sokular
    (2018-09-20 09:03)
    Drogi szefie MSZ zaprzyjażnionej Hiszpanii - średnio inteligentny dyplomata widzi,że 45 Głowa USA jest raczej zimna na europejskie problemy - dramaty imigracyjne ,byle bilans ekonomiczny Ameryki szedł do przodu i to jest ZDROWA GŁOWA Państwa.
  • ~bedze klawo!!!!!! Polaken!!!!!
    (2018-09-20 17:11)
    Polska Unia od morza do morza wszystko ureguluje , nie poo powstala aby wydawac pieniadze od znienawidzonej starej UNI i sojusz polski z USA wszystko dobrze zaplanuje i bedze klawo!!!!!!