Nie tylko Niemcy... Kozłowska dostała belgijską wizę. Ląduje w Brukseli m.in na zaproszenie Verhofstadta

| Aktualizacja:

Deportowana na wniosek polskich władz z terenu UE prezes Fundacji Otwarty Dialog Ludmyła Kozłowska przyjeżdża na zaproszenie liberałów i Zielonych do Parlamentu Europejskiego do Brukseli - potwierdziła PAP w PE.

wróć do artykułu
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-09-25 13:23)
    PRZY GANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI jedna zaraza i druga zaraza taki mamy EUROLAND tego BADZIEWJA
  • ~cedr
    (2018-09-25 13:28)
    Prezydent Duda miał racje. UE to wyimaginowana struktura. Mam nadzieję, że rząd nawet na milimetr nie cofnie się przed tą chorą marksistowską strukturą Spinellego. DOŚĆ TEGO -mówią POLACY.
  • ~UKRAINIEC
    (2018-09-25 13:54)
    niech ta BLAC PUTINOWSKA sobie w ramki oprawia
  • ~bart
    (2018-09-25 14:31)
    No i niech mi ktoś wmawia że to nie wyimaginowana wspólnota, moim marzeniem jest żeby ta socjalistyczna struktura zmieniła się w coś w rodzaju NAWTA. A jeśli to niemożliwe to dujmy brukselke na ile się da
  • ~dobrze tak unii
    (2018-09-25 14:43)
    I bardzo dobrze, niech ta sorosowska puczystka robi pucze I burdy uliczne a Belgii. Unijnym biurwom sie to przyda.
  • ~to efekty nieodpowiedzialnej polityki
    (2018-09-25 15:10)
    Czy PIS-owska Polske mozna jeszcze traktowac powaznie i z szacunkiem? Tacy ludzie jak Ludmyła Kozłowska sa dla za granicy bardziej wiarygodni niz nasza obecna wladza.
  • ~Bvc
    (2018-09-25 15:30)
    Komsomol robi tam kariere. Przewidywalne. Tamtejsza durrnota nie zna granic.
  • ~ivan
    (2018-09-25 15:46)
    Verhofstadt jest powiązany z gaspromem,więc nic dziwnego.
  • ~Balbinow
    (2018-09-25 16:02)
    Wszyscy ją zaproszą od Litwy po Hiszpanię,27-0!
  • ~zart nie szamac
    (2018-09-25 16:14)
    Verhojstadt to wybitna lampucera.
  • ~Fidel
    (2018-09-25 17:08)
    Mam nadzieję,że pani Ludmiła Kozłowska nie zostanie zaproszona przez pana W.Waszczykowskiego do San Escobar.
  • ~? ? ?
    (2018-09-25 17:32)
    O co tej Ukraince chodzi? W co ona gra? Mało ma własnych problemów na swojej granicy z Pootinem? Nie zajmuje się Ukrainą napadniętą przez obce bandyckie wojsko, a interesuje ją Polska. Gdyby tak jakiś Polak pojechał do Pootina skarżyć się na prześladowania jakie spotykają Rosjan na Ukrainie, to co by ta pani wtedy i komu biadoliła?
  • ~Darek.M
    (2018-09-25 18:55)
    Na co ona liczy, że teraz ją zaprosimy? Dożywotni zakaz, niech spi...! :-D
  • ~Darek.M
    (2018-09-25 19:05)
    Może ją nachodźcy wzbogacą kulturowo to się ten jej lamus ucieszy z kolorowego potomka, jak integracja to na całego :-D ...chyba że lewaczka go wyskrobie
  • ~Lech
    (2018-09-25 20:59)
    Był jeszcze niedawno taki pajac Kijowski. Pamięta ktoś jeszcze gościa? Podręcznikowy zielony ludzi mający zadanie wyprowadzić ludzi na ulicę. Nie wyszło. Zadania nie wykonał, mimo że Unia Jevropejska, a nawet sam łobama kreowali go na bojownika na miarę Martina Luthera Kinga. Teraz na dokładkę wysłano tę bladź. Te same cele: ferment, dywersja, sabotaż, dezinformacja. Pogoniliśmy Kijowskiego. Pogoniliśmy też tę zieloną bladź. Unia Jevropejska sama strzela sobie w łeb, wywyższając i przyjmując niczym Mandelę takie nic. Unia jest obecnie zdominowana przez agenturę Pootina. Ślepy tego nie widzi. Bezsensowna dla Europy rura gazowa a teraz nawet dyplomatyczne zaszczyty dla ruskich agentów. Taka lewacka Unia to trup. Lewacy i ruscy agenci niszczą Europę. Wybory do Europarlamentu niedługo. Wtedy Europa pogoni to lewackie i sowieckie towarzystwo.