Verhofstadt wzywa Timmermansa do pilnej interwencji ws. Kozłowskiej: Rządowi polskiemu nie można ufać

| Aktualizacja:

Szef Liberałów w PE Guy Verhofstadt i wiceszefowa tej partii Sophie in 't Veld napisali list do wiceszefa KE Fransa Timmermansa, aby pilnie zająć się sprawą Ludmyły Kozłowskiej z Fundacji Otwarty Dialog, która, na wniosek polskich władz, została deportowana z terenu UE.

wróć do artykułu
  • ~Borzoi
    (2018-09-25 18:05)
    A kolesiowi z p.i.z.d.ą na głowie (patrz foto) można zaufać?
  • ~POWINIEN ZAMELDOWAC O WYKONANIU ZADANIA
    (2018-09-25 17:47)
    po tej informacji PIS w gore PO w dol BRAWO i tak TRZYMAC
  • ~Ping
    (2018-09-25 18:25)
    To kolejne halucynacje Verhofstad-a :) Mamy projekcję istnienia UE towarzystwa w matrix-ie. Real wniknął kolesiom do wirtuala.
  • ~Radomskower
    (2018-09-25 18:01)
    Pis to nie moja bajka ale to zachowanie tego smiecia powoduje ze na Po n8gdy nie zaglosuje.
  • ~WKKW
    (2018-09-25 17:45)
    Guy z nimi
  • ~Bbnt
    (2018-09-25 18:59)
    To ten, ktory widzial 60 tys.faszystow w Warszawie 11 lX 17. Kretyn.
  • ~pola
    (2018-09-25 17:49)
    schylek tyh eukratow ..i msciwosc .ktorej niema granic na polske --jest to dumna prawa katolicka .i odbudowuje sie i czysci po roznych sprzedwaczykach .i uzaleznien …----ale ktos wielki nas docenia --a to rozne pokraczne -zasprzedance .i slugusy .wschodu i zachodu nas chca karac ...niedamy sie latwo ---potrafimy polske obronic -dalismy i pokazalismy to w historii ----rece precz od polski
  • ~Fan Dziennik
    (2018-09-25 18:31)
    Zrobić "korytarz humanitarny " przez Polskę dla Czeczenów i kierować ich na zachód Europy (bez prawa pobytu na terytorium Polski) jeżeli nie ma się zaufania do służb kraju sojuszniczego to efekty tego może odczują mieszkańcy Europy zachodniej i oczy im się otworzą .
  • ~demokracja brukselska
    (2018-09-25 18:14)
    Verhofstad ma nas po prostu w pogardzie.Mamy sie sluchac i cicho siedziec.
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-09-25 18:27)
    TEN CO MOWI TEMU RZODOWI NIE MOZNA UFAC TO JEST CHORY CZLOWIEK WYSTARCZY SPOJRZEC NA FACJATE TYLKO KFALIFIKUJE SIE DO CZUBKOW.JAK TAKI CZLOWIEK MOZE ZASIADAC UE I REPREZENTOWAC CALO UE.CI LUDZIE JAK PINOKIO KRAMEK I JEGO ZONA CHCIELI MAJDAN ZROBIC W POLSCE A TEN JUDASZ ICH POPIERA.JAK MOWIL OSETKACH TYSIECY CO WYSZLI NA ULICE SWIETOWAC TO CHAM ZAWODOWY NIECH JEDZIE I USIEBIE ROBI PORZODKI A NIE UCZY NAS ZERO KULTURY OGLADY HONORU ZACHOWUJE SIE JAK DZIECIC A NARUD POLSKI MA ZA PAROBKOW.NIGDY WIECEJ TAKICH JUDASZY WUE HANBA!!!
  • ~moshe
    (2018-09-25 23:18)
    zawodowy antyizraelski fanatyk, zaprosil do PE Abbasa z palstyny i na stojaco oklaskiwali jego klamstwa, ze rabini wzywali do zatrucia palestynskich ujec wodnych /dowody na jutubie /- antysemicka swinia.
  • ~Ojczulek
    (2018-09-25 19:12)
    Panie Premierze ,Panie Prezydencie.Co Polskę łączy z Unią Lewackich ******ojadów? Pora Najwyższa zastanowić się ,czy jest Sens by Polska byla dalej w UE.Pora zawiesić Członkostwo w TS.UE. A tego potomka ogłosić Persona no Grata,i wysłać List Gończy .Powód Atak na Wolne niezależne Państwo.
  • ~wnerwiony Polak
    (2018-09-25 20:15)
    Dlaczego ten faszysta wypowiada się o Polsce?
  • ~!
    (2018-09-25 19:23)
    Wzywamy brukselskich psychiatrów do interwencji. Verhofstadt cierpi i jest groźny dla otoczenia. Jego psychoza zagraża nie tylko jemu. Fobie, manie, piana na pysku, kły na wierzchu, co jeszcze musi Verhofstadt mieć, aby w kaftanie zabrała go karetka?
  • ~Podkarpacie BEST
    (2018-09-25 19:36)
    Dla tej Kozłowskiej z UPAiny zakaz wjazdu do Polski na stałe!!!! Co za szuja !!! Bedzie na Polske pluć,Nie podoba sie w Polsce to zostac sobie na swojej UPAinie.!!!!
  • ~R. Skrzycki
    (2018-09-25 18:49)
    Czekajmy na najbliższe wybory do zgromadzenia EU. Już z sondaży widać, że partie narodowe będą miały coś do powiedzenia. Mam nadzieje że UE stanie się albo europom ojczyzn albo się rozleci jak wszystkie unie.
  • ~współczuę Belgom
    (2018-09-25 20:02)
    Belgowie muszą się wstydzić za tego guja! Nie dość, że przesiąkniety ojkofobią, lewactwem, a wręcz bolszewią rodem z Kremla, to paskudny z tymi zepsutymi zębiskami i tłustymi włosami jak Żakuj.
  • ~JOZEK
    (2018-09-25 19:40)
    to Polacy i polski rzad bedzie decydowalkto moze przebywac w naszym kaju a kto nie.Zaden guj nie bedzie nam dyktowal .WARA OD NASZEGO KRAJU .MAMY SWOJ RZAD WYBRANY W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH I TO ONI BEDA PODEJMOWAC DECYZJE .WARA ,RAUS ./SPIER Ć/ŁAPSKABRUDNE PRECZ !
  • ~ooo
    (2018-09-25 19:09)
    Ciekawe a o przemuwieniu Trumpa w ONZ-cie ani słowa. Czyżby wyczekiwanie na wytczne z Berlina panów dziennikarzy?
  • ~ale odlot
    (2018-09-25 18:27)
    POwyginana gęba. On ma niezły odlot jak osiołowski PO mirabelkach.

Może zainteresować Cię też: