Służba Bezpieczeństwo Ukrainy prowadzi dochodzenie przeciwko Ludmile Kozłowskiej

| Aktualizacja:

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) prowadzi dochodzenie przeciwko szefowej Fundacji Otwarty Dialog Ludmile Kozłowskiej - poinformował w środę ukraiński portal StopKor, powołując się na dokumenty SBU.

wróć do artykułu
  • ~zdRADEK
    (2018-10-11 12:01)
    a teraz niech Polskie Wladze sprawdza meza niby polaka co to za MAJDAN nam sowieci podeslali
  • ~UKRAINIEC
    (2018-10-11 11:56)
    a mowilem SOWIECKA BLAC
  • ~szkodniki należy tępić
    (2018-10-11 11:52)
    ... i bardzo dobrze.
  • ~Eva
    (2018-10-11 13:05)
    Guj z Brukseli wzywa o pomoc Timermansa ratujmy prostytutke Kozłovska bo nas wykopie i wyjdą wszystkie szwindle na jaw wstyd takich mamy urzędników w Brukseli nie rozumiem jednego Guj obrarzą Polaków Polskę i dalej siedzi na stoliku w Brukseli jaka tam musi być korupcja i szwindle
  • ~ka-ac
    (2018-10-11 12:02)
    Nosił wilk razy kilka....ponieśli i wilka.
  • ~Mark Twain
    (2018-10-11 11:59)
    Ukraino nie rób tego, niemieckie lewactwo ci nigdy tego nie wybaczy !!!!
  • ~Zuzia2018 10 11
    (2018-10-11 13:15)
    Zamknąć to ******o żeby świata nie oglądała bo zawieje jak jej kochanek Ablazow mafiozo który pierze i finansuje fundacje Kozłowskiej
  • ~cc.
    (2018-10-11 14:31)
    Zamknąć blać i jej męzusia.
  • ~Bohun
    (2018-10-11 14:40)
    Bruksela chce być bardziej ukraińska od Ukrainy i bardziej polska od Polski. Verhofstadt wzywa Timmermansa do pilnej interwencji ws. Kozłowskiej... Kim i czym w takim wypadku jest ten brukselski pacan Verhofstadt, skro nie ogarnia tak prostego tematu?
  • ~moss***
    (2018-10-11 15:00)
    jesli ktos dziala przeciwko Polsce i wzywa do obalenia sila demokratyczynie wybranego rzadu -to musi siedziec! jego fundacja musi byc zlikwidowana !jesli to nie nastapi ; to oznacza ze panstwo Polskie boi sie rozglisu , jest jeszcze b.XXX SLABIUTKIE ,a lider nie ma jaj polityka o silnym, skutecznym, zdecydowanym dzialaniu , cieple slowka na konwencjach, mam tego juz po uszy , oczekuje zrobienioa porzadku z post komuna, gangrena okraglego stolu agentami rosyjskich wplywow ktorzy non stop dzialaj przeciwko mojej ojczyznie! -w tym wzgledzie do roboty panie premierze !
  • ~Lincoln
    (2018-10-11 15:19)
    Pętla się zacieśnia
  • ~fakir z szafy samobieżnej IKEA
    (2018-10-11 18:06)
    Taka to unijna solidarność że przyjęli ją z honorami w Bundeskalifacie w Burdelstagu.
  • ~magiczne oko~
    (2018-10-11 18:01)
    Kozłowska, rosyjska agentko, łapska precz od Polski.
  • ~Masakra
    (2018-10-11 17:11)
    To właśnie unijną solidarność w Polsce ja wyrzucili A chętnie przyjęta e burdelstagu
  • ~z POlykiem
    (2018-10-11 17:09)
    Sorosowi pale robila.
  • ~ale ten kozioł ma długi nos
    (2018-10-11 19:00)
    i kozła jeszcze wywalić. Niech latają razem po syberii.
  • ~guest
    (2018-10-11 16:32)
    ech te fundacje...
  • ~Ewa2018 10 11
    (2018-10-11 22:44)
    Dziennikarka z Kazachstanu Balli Marzec wie bardzo duzo o Kozłovskiej i jej kochanku Ablazowie który finansuje fundacje i pierze brudne pieniądze przez tą fundacje posłuchajcie bardzo ciekawie opowiada p Marzec o Kozłovskiej w Realu 24 na yutube
  • ~Środa
    (2018-10-12 09:02)
    TOTALNI CZAS NA WALKĘ - BROŃCIE NIEWIASTĘ KTÓRA OSKARŻAŁA MOJĄ OJCZYZNĘ .
  • ~Arek200
    (2018-10-11 17:06)
    PIS sprowadza imigrantów a Polakom wstyd

Może zainteresować Cię też: