Dziennikarz CNN wyrzucony z Białego Domu po pytaniu o migrantów. Trump: Jest pan wrogiem narodu

Biały Dom poinformował o zawieszeniu akredytacji dla korespondenta CNN Jima Acosty. Decyzję podjęto po starciu, do jakiego doszło między Acostą a prezydentem USA Donaldem Trumpem na konferencji prasowej.

wróć do artykułu
  • ~JUŻ PORA
    (2018-11-08 16:00)
    tak powinno się traktować w Polsce TVN MICHNIKÓW i innych GADÓW
  • ~Zdrowe zachowanie
    (2018-11-08 16:45)
    Brawo Panie prezydencie. Tak należy to szambo tępić.
  • ~symetrysta
    (2018-11-08 16:51)
    za to Merkel dziennikarza w koszulce "wolność dla dziennikarzy" kazała zamknąć i wydalić do Turcji, żeby sułtan się nie gniewał, tylko o tym cicho ma być
  • ~guest
    (2018-11-08 16:54)
    gdyby tylko nasi "mężykowie" stanu mieli jaja, też by popędzili naszych "dziennikarzy" - agentów wpływu...
  • ~Iga K
    (2018-11-08 17:09)
    "...gdy dziennikarz zapytał Trumpa o karawanę migrantów zmierzających z krajów..." Czy Dziennik może przytoczyć treść pytania? Dosłowny cytat. To co podajecie jest zbyt ogólnikowe. A tak przy okazji: dlaczego w wyborach samorządowych tym razem nic nie piszecie o wpływie na nie rosyjskich hackerów. Nie twierdzę że takowy w ogóle był, ale skoro w wybory Trampa, w referendum brexitowe był to dlaczego teraz raptem przestali wpływać? może rachunku za internet nie zapłacili?
  • ~zin
    (2018-11-08 17:14)
    no coz jak sie wybiera czlowieka na prezydenta z nieodpowiednim charakterm to takie jego zachowanie Ten czlowiek zaprzecza tradycji sprawowania wladzy wszyskich prezydentow oby jak najszybciej go usunieto aby nie przynosil wstydu Ameryce
  • ~CNN to globalna mafia
    (2018-11-08 17:36)
    Ten "dziennikarz" to reprezentant latynoskich zbrodniczych gangsterów. Dla takich nie może być miejsca w BD ani nigdzie w rządzie. CNN to najbardziej kłamliwa szmata ze wszystkich światowych mediów, co przyznaje paru trochę uczciwszych pismaków z tej szczekaczki.
  • ~ferdkiepski
    (2018-11-08 17:55)
    Trump jest wrogiem narodu amerykanskiego, a Kaczynski narodu polskiego.
  • ~BarbaraT
    (2018-11-08 19:28)
    a gdzie reszta komentarzy? redakcjo ????????????
  • ~Vgyt
    (2018-11-08 23:38)
    Panie prezydencie I tak trzymać niech się inni uczą od pana tego jak walczyć o swój kraj gonić lewactwo ile wejdzie
  • ~tina
    (2018-11-09 02:32)
    Brawo Donald Tramp moj idol.
  • ~Dziadziu
    (2018-11-09 07:37)
    Trump wzial se przyklad z Arabow, Erdogana , Putina i innych dyktatorow, ktorzy nie lubia dziennikarzy, bo ci zadaja takie niewygodne pytania, chca wiedziec prawde! Co sie z ta demokracja dzieje? Kryzys demokracji na calym swiecie!
  • ~Ala
    (2018-11-09 08:20)
    A GDZIE JEST WALDEMAR BIZNESMEN PAWLAK CICHOCIEMNY ?????
  • ~Doraki
    (2018-11-09 13:58)
    Acosta zostal wywalony bo zadawal 6-7 pytan po kolei. KAZDY dziennikaz ma prawo zadac tylko JEDNO pytanie. Ponadto Acosta nie chcial oddac mikrofonu.Nie manipulujcie pismaki
  • ~pisze jak jest
    (2018-11-09 20:55)
    Czy w USA jest demokracja, wolnosc slowa i pogladow? Czy jest wolnosc prasy i mediow? To pokazuje dobitnie, ze nie.
  • ~Krycha
    (2018-11-10 23:04)
    Skąd my to znamy. Dlatego nasi rządzący tak lgną do Trumpa. Ten sam poziom agresji

Może zainteresować Cię też: