Tusk krytykuje działania Orbana: Jeśli popierasz Putina i atakujesz Ukrainę, nie jesteś chrześcijańskim demokratą

| Aktualizacja:

W naszej rodzinie politycznej nikt nie ma prawa do atakowania liberalnej demokracji i jej podstaw; chrześcijańskim demokratą nie może być ten, kto jest przeciwko praworządności - mówił w czwartek na kongresie EPL w Helsinkach szef Rady Europejskiej Donald Tusk.

wróć do artykułu
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-11-08 17:26)
    A ja jestem szwab- giebelsow -sowietow i nic mi nie zrobicie do wiosny a POwiośnie POry mi się będą nawietszać a nawet będą wilgotne
  • ~lustro
    (2018-11-08 17:31)
    Tusk jest antyPolakiem i szkopskim satanistą.
  • ~plemie bez mozgow
    (2018-11-08 17:51)
    mocne i prawdziwe slowa Panie Tusk, ale na darmo, prymitywne i skundlone pisokalmuki nic z tego nie rozumieja!
  • ~ryba
    (2018-11-08 17:54)
    Ja swoich gości nie wciskam sąsiadom.A tu problem-gości nie chcą sąsiedzi.
  • ~Garibaldi
    (2018-11-08 17:58)
    ty folksdojczy zamknij gębę wiadomo jakie cię wydało plemię , jak jeszcze byłeś w Polsce powiedziała ci licealistka jesteś zdrajcą ,taki sam jak bolek , twój kolega oba żeście donosili ty do szwabów, a on do Ube i towarzyszy hołoty sowieckiej
  • ~27:1
    (2018-11-08 18:06)
    prymitywni i skundleni to najwiekszy skarb ePiSkopatu!!!
  • ~plemie bez mozgow
    (2018-11-08 18:11)
    no i jak zwykle wylewa sie brunatno - czarne szambo!
  • ~ajax
    (2018-11-08 18:11)
    Te, ryży "krulu ojropy" Angela Merkel na spółkę z Putinem wybudowali Nord Stream i Nord Stream 2, a ty cicho jak mysz pod miotłą siedziałeś, kiedy byłeś premierem i teraz też jakoś cicho siedzisz w tej sprawie.
  • ~marian
    (2018-11-08 18:16)
    Rudy dopiero co mlaskał sie z Putinem na molo, a tu taki tekst do Orbana?
  • ~John
    (2018-11-08 18:23)
    Widac, ze juz wscieklizna ogarnia Pis kopulatow i juz traca rozumy piszac w r e d n e komentarze. K o p u l u j c i e lepiej samych siebie, czyli : f u c k you!
  • ~golo
    (2018-11-08 18:23)
    a kto na molo spsil sie z Putinem?
  • ~dildo
    (2018-11-08 18:23)
    Znowu ten niemiecki agent Tusk. Od czasu gdy objął stanowisko w Unii wszystko zaczęło ******** sie w Europie.
  • ~jan bezbłędny
    (2018-11-08 18:35)
    Polacy to wolny naród gdzie obywatel jest ważniejszy id państwa. Tym którzy uważają, że partia ma zawsze racje trzeba kupić bilety i wysłać ich do Azji.
  • ~abcd
    (2018-11-08 18:36)
    Poseł Leo Amery do premiera Nevillea Chamberlaina, 7 maja 1940: "Za długo już tu siedzisz, jak na lichą pracę, którą wykonałeś. Odejdź. Miejmy już z tobą spokój. Na Boga, idź precz!"
  • ~AntyPisPo
    (2018-11-08 18:37)
    Panie Tusk proszę się nie wypowiadać tylko zrobić rachunek sumienia i iść pod sąd !!!!!!!
  • ~Warszawiak
    (2018-11-08 18:51)
    Tusskussow co się boi i to POkazał w komisji AMBER GOLD to PANI Wasserman zaraza minka CZERWONA i wypryszcze na TWARZY się POkazały
  • ~PO.N do de
    (2018-11-08 19:25)
    Sam jest człowiekiem Putina w Warszawie (a teraz w Brukseli). Angela w sojuszu z Wołodią mu nie przeszkadza? Boi się Jej, POdnóżek.
  • ~ ~
    (2018-11-08 19:51)
    Węgry mają ś m i e r d z ą c ą , paprykę! Polacy g n i j ą c e g o , kartofla!!!
  • ~arti
    (2018-11-08 20:00)
    powiedzial to samo co Cyrankiewicz 50 lat temu ...............kto podniesie reke na partie to my utniemy............. , tzn. koniec UE
  • ~head
    (2018-11-08 20:14)
    Orban atakuje Ukrainę bo Ukraina zachowuje się wobec Węgier agresywnie podobnie jak w stosunku do Polski, panie Tusk.

Może zainteresować Cię też: