Pożegnanie George'a H.W. Busha. Lech Wałęsa pokazuje ZDJĘCIA z kościoła

George H. W. Bush to człowiek wielkich zasług, również dla Polski; obecność na jego uroczystościach pogrzebowych w Waszyngtonie urzędującego prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Lecha Wałęsy - prezydenta z tamtego okresu, ma wymiar symboliczny - uważa wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

wróć do artykułu
  • ~On
    (2018-12-04 04:55)
    No , przynajmniej tyle! Wreszcie jakas zgoda! A Kaczynski jeszcze nie zaprotestowal, Dudzie nie zabronil? No bo znowu bedzie Walesa wsrod swoich , starych kamaradow.
  • ~Luko
    (2018-12-04 05:16)
    Prezes Wielki, jego pan, przyzwolil!
  • ~Marchewek
    (2018-12-04 05:34)
    Lech założy przepoconą koszulkę Kon sty tu cja?
  • ~Thanks
    (2018-12-04 07:26)
    Po jakiego licha po-leci tam ten oblesny opas????
  • ~rumor xyz
    (2018-12-04 07:47)
    Wałęsa vs Duda .Gdyby spojrzenia mogły za...ać,to Wałęsy już by nie było?!.
  • ~head
    (2018-12-04 08:23)
    Zrobił to we własnym dobrze pojętym interesie.
  • ~samSAM
    (2018-12-04 08:51)
    to co już mieliśmy uśmiechy z Tuskiem w ONZecie, a teraz wspólny lot do USA ... taka to zmiana ... "okrągłe" buźki z kanciastego stołu ... "dudki" przemówiły
  • ~L.Walesa z blacha w klapie !.
    (2018-12-04 11:15)
    W kosciele do, ktorego nalezal G.H.W.Bush nie ma okultu Maryji !.To sa Metodysci,ktorych wiara oparta jest na Biblii,a nie na figurach i obrazkach !.
  • ~precz z nwo
    (2018-12-04 11:16)
    Jesli ktos z was uwaza sie za Chrzescijanina to odpowiedzcie sami sobie,na podstawie faktow,o co tu chodzi:1) G-W-Bush Senior oraz jego synek ,Kerry i inne znane geby byli/sa czlonkami masonskiej sekty Skull&bones 2) W Bohemian Grove modla sie nie do Jezusa,ale do Sowy/Molocha,biegajac na golasa,sami mezczyzni 3) wiec jak to ze wielcy katolicy,Walesa i Duda (oraz swita) swiadomie jada zeby sie poklonic takiemu osobniku jak zmarly mason?? Ja tego nie rozumiem,prosze o wasza pomoc :)
  • ~===
    (2018-12-04 12:13)
    du- a, ZNOWU POZNA swoje MIEJSCE w SZYKU!!!
  • ~ka-ac
    (2018-12-04 16:12)
    No nie wiem, wpuścić takiego niezrównoważonego osobnika na pokład samolotu....?
  • ~cuda
    (2018-12-04 17:45)
    Wałęsa to cham i śmieć pluje na Prezydenta Dudę a teraz go prosi zero kultury .
  • ~ziuk
    (2018-12-04 17:56)
    Bolesław nie będzie musiał kupować biletu i jeszcze pewnie hotel mu dadzą.
  • ~obcokrajowiec z wyboru
    (2018-12-04 18:16)
    Dudziatko dobrze wie, ze jakby pojawil sie w USA bez pana Walesy, ktory musialby szukac innego srodka lokomocji na dotarcie na pogrzeb, prasa amerykanska zaraz by to poschwycila. Walesa jest bohaterem dla Ameryki i jest bardziej znany niz jakas Duda.
  • ~Icek syn Izaaka
    (2018-12-04 18:35)
    Człowiek, który ma "biuro" jak żebrak prosi o darmochę. Elity Polaków... psia mać.
  • ~Nasza szkapa
    (2018-12-04 18:42)
    Największy bohater opozycji solidarnościowej - Jarosław Kaczyński, nie udał się na pogrzeb? Diabły opętały głowę starca? Toż to obraza boska, nie udać się do swoich panów w Ameryce? Przecież czasy komuny minęły, nikt go tam nie otruje, nikt na niego nie dybie.
  • ~Wachmistrz
    (2018-12-04 18:44)
    Różnica klas. Lot na szczyt UE do Brukseli 2008 r. i zachowanie rudego pajaca, a zachowanie Prezydenta Andrzeja Dudy.
  • ~rychu
    (2018-12-04 19:05)
    Wstyd Panie Wałęsa. Nie stać Pana na przelot samolotem rejsowym?. Musi się Pan aż tak zniżać by prosić o przysługę zabrania na pokład u człowieka , który razem z całym pisem pana poniżał w licznych wypowiedziach?. Po drugie duda to człowiek oddelegowany przez tow. Jarosława na urząd prezydenta po to by dokonać gwałtu na konstytucji .
  • ~belferka
    (2018-12-04 19:24)
    Lech Wałęsa został zaproszony na pogrzeb przez rodzinę prezydenta Busha. Co byłoby, gdyby A. Duda, " nie przychylił się do prośby..."? Ano mógłby zostać zawstydzony przez szefa rządu innego kraju, który zaprosiłby Lecha Wałesę do wspólnego lotu...
  • ~wstyd
    (2018-12-04 19:24)
    Właśnie były Prezydent oświadczył, że na pogrzebie wystąpi w dresie z napisem kon...stytucja.

Może zainteresować Cię też: