Pożegnanie George'a H.W. Busha. Lech Wałęsa pokazuje ZDJĘCIA z kościoła

George H. W. Bush to człowiek wielkich zasług, również dla Polski; obecność na jego uroczystościach pogrzebowych w Waszyngtonie urzędującego prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Lecha Wałęsy - prezydenta z tamtego okresu, ma wymiar symboliczny - uważa wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

wróć do artykułu
  • ~bollo
    (2018-12-04 19:30)
    Na pewne ceremonie nie wpuszczą bez odpowiedniego stroju. Na przykład na bal noworoczny we Wiedniu, ciekawe czy na pogrzeb amerykańskiego prezydenta wpuszczą dresiarza.
  • ~nadzieja
    (2018-12-04 19:37)
    Mam nadzieję, że BOLEK choć raz bedzie konsekwentny i honorowo wyjdzie z samolotu jak tylko Prezydent zacznie przemawiać !
  • ~gran
    (2018-12-04 19:58)
    Towarzysz BOKOW zdolny tylko do wstydu przynosić naszemu krajowi i ruinować gosPOdarke za POsrednictwem Machmoli
  • ~ obama
    (2018-12-04 20:49)
    Lech Wałęsa noblista zaproszony na uroczystość pożegnania prezydenta Busha seniora który przyczynił się w niepodległej Polski i dobrze że Lech uczestniczy tak ważnej chwili . OBECNY prezydent nic nie wniesie do historii łamie konstytucje oszust 100milionów Polaków go nie cierpi.
  • ~ sabatinui
    (2018-12-04 21:06)
    Nasz wódz to oszust Polski konstytucji .Noblista Polskiej Niepodległości . ma zasługi w raz Bushem .Moja cała rodzina uciekać z reżimu prezesa Lecha
  • ~czy Walesa by tak postapil ? nie wiadomo
    (2018-12-04 21:43)
    Chociaz Bolek to "czeresniak", to Prezydent Duda jest na poziomie i nie zachowuje sie tak jak Walesa.
  • ~tttt.
    (2018-12-04 21:51)
    Nigdy nie mozna ufac szpiclowi Bolkowi.Ten ....za pieniadze POtrafi sprzedac cala Polske.Niech mu Adamowicz zafunduje POdroz z napisem konstytucja.Najlepiej gdyby poszedl pieszo.Jak" toto" sie nie wstydzi?Tylko ze wstydu to on nie mial nie ma i mial nie bedzie.
  • ~tttt.
    (2018-12-05 08:21)
    UWAGA ,UWAGA!!! Panje Prezydencie zabiera Pan z soba bufona z nieuleczalna choroba ktora nazywa sie pomrocznosc jasna.Gwarantuje ze narobi Panu i calej Polsce wstydu.
  • ~Dziadziu
    (2018-12-05 08:50)
    No prosze, jaki wspanialy przyklad harmonii i jednosci , byly prezydent , nowy prezydent Polski, w jednym samolocie , w USA reprezentuja kraj, ramie w ramie! Kto by pomyslal.
  • ~Babunia
    (2018-12-05 08:52)
    Duda robi u Walesy za secutity! Nareszcie sensowne zajecie!
  • ~proroctwo
    (2018-12-05 09:27)
    Lech Wałęsa jest politykiem obdarzonym wielkim talentem skłócania ludzi i dlatego jest tak bardzo niebezpieczny. Jego wielkie zasługi przeobrażają się w swoje przeciwieństwo- staną się przekleństwem dla Polski- Michnik, GW, październik 1990
  • ~Pablo E.
    (2018-12-05 09:46)
    BOLEK POWINIEN WRACAĆ ZE STANÓW POCIĄGIEM...
  • ~bz
    (2018-12-05 09:47)
    Jako byly prezydent p. Walesa nie powinien sie ubierac, jak kolesie spod kiosku- w koncu ma odpowiednia emeryture i stac go a ponadto nie wybiera sie na ryby lecz na pogrzeb znanego prezydenta.
  • ~Mark Twain
    (2018-12-05 09:49)
    Do tej koszulki, p. Prezydent Wałęsa mógłby jeszcze ubrać krótkie spodenki. Pasowałyby do kompletu. Byłby jednocześnie bardziej zauważalny na uroczystości pogrzebowej!
  • ~Wilga
    (2018-12-05 09:54)
    W tej podkoszulce z napisem powinien Wałęsa pójść na imieniny do cioci a nie jechać na pogrzeb prezydenta.
  • ~A Rh-
    (2018-12-05 10:11)
    KONSTYTUC .... . A gdzie reszta? Czyżby "... JA" spoczywało na JAJACH?
  • ~Vidocq
    (2018-12-05 10:22)
    Ot Wałęsa. Niby taki wielki, a za krótki na koszulkę. "...JA" opadło mu na jaja.
  • ~POzostałości
    (2018-12-05 11:06)
    ciekawe czy bolek będzie raPOrtował na spotkanie z prezydentem. Znowu bedzie wygrana w totka.
  • ~Lolek:)
    (2018-12-05 11:08)
    Bolek i Lolek na dzikim zachodzie odcinek 1
  • ~JGK