Pożegnanie George'a H.W. Busha. Lech Wałęsa pokazuje ZDJĘCIA z kościoła

George H. W. Bush to człowiek wielkich zasług, również dla Polski; obecność na jego uroczystościach pogrzebowych w Waszyngtonie urzędującego prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Lecha Wałęsy - prezydenta z tamtego okresu, ma wymiar symboliczny - uważa wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

wróć do artykułu
  • ~franczak
    (2018-12-05 11:39)
    Ciekawe co Duda zdziałałby gdyby w czasach przełomu był na miejscu Wałęsy - siedziałby i czekał aż ktoś podsunie mu coś do podpisania...?
  • ~STANDARD
    (2018-12-05 11:39)
    Bedzie kichaaaa,preludium widać.
  • ~Demaskator
    (2018-12-05 11:40)
    Źle by było jakby poszło w świat że Duda nie zabrał Wałęsy jak go poprosił. Wałęsa pomimo na zachodzie to po papieżu najbardziej znany Polak.
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-12-05 11:40)
    PANI WALESOWA A CO PANI MOZ WIE O KONSTYTCIJ JAK POLSKIE RUJNOWAL I POLSKI NARUD DAWAL PO100 MILIONOW ALE BOGACZOM A NIE NARODOWI CO CIEZKO ZA GROSZE NA NIEGO PRACOWAL.MATKA BOSKA W KLAPIE A ON OZOREM CHLAPIE O WSTYDU o HONORU I TAK SWIAT SIE DOWIEDZIAL KIM BYL CHLOP Z POPOWA.MYSLI ZE JAK MIESZKA WILII TO JUZ JEST GOSC ALE TAK NIE JEST.BO CZYSTY JAK LZA NIE WYRYWA KART Z TECZKI I TU NIECH SIE ZASTANOWI I WALI W KLATE GDZIE WTEDY BYLA KONSTYTUCJA.JAK STAL ZE ZLODZIEJEM Z KODU RAMNIE W RAMNIE TEN CO OKRADAL TAKICH MA KOLEGOW JAKI SAM JEST.TO JEST RODZINNE DAL PRZYKLAD WNUCZEK TLUCZEK.TO SIE MA W GENACH TA JEGO KONSTYTUCJA WYCHODZI MU BOKIEM I TA BUTA.ZYJE NIE NAWISCIE POPIERA MAFJE I ZLODZIEJY CO NAS OKRADALI8 LAT.130 MILIJARDOW NASZE POSZLO SIE ROBAC260 MILIJARDOW ZWATU SIE ROZPLYNELO.ALE NIE DLUGO WSZYSTKO WYJDZIE KTO NAS OKRADAL IOPLUWAL JUDASZE ZUE JAK AGENT BONI KARTOFEL LEWANDOWSKI I INNI.TERAZ PANI WALESOWA JEST POLSKA TERAZ LUDZI MLODZI ZACZYNAJO ZYC.ZWIEDZAC INNE MIASTA KUPOWAC SAMOCHODY DZIECI SZKOLYC NA ZAJECIACH DODATKOWYCH.ANIE KLEPANIE POPLECACH I SPRZEDAWANIE STOCZNI NAWET KOLEPKIE SOLIDARNOSCI SPRZEDALI.WSZYSCY ZLODZIEJE NA KOLANA I WALIC LUBEM OGLEBE TYLE WAM ZOSTALO Z WASZEJ KONSTYTUCIJ.TEN PANI CHLOP Z POPOWA JEST BARDZO CHORY BO POWINIEN MIEC KRUTSZY NAPIS TW BOLEK.ALE ON SIE WYPIERA ALE SPRAWIEDLIWOSC KIEDYS GO ZAWOLA.HANBA FRAJEROM!!!
  • ~matylda
    (2018-12-05 12:27)
    Jeżeli Wałęsa pokaże się mediom amerykańskim w tej koszulce to mogą uznać że w Polsce jest demokracja bo można ubierać się i demonstrować swoje poglądy gdzie się chce i jak się chce.Wałęsa przez przypadek może zrobić dobrą reklamę rządowi PIS.
  • ~Aron
    (2018-12-05 12:31)
    Ja bym się nie poniżył aby siedziec koło UBka Bolka !
  • ~babcia Ewka
    (2018-12-05 12:47)
    Mam nadzieję, że podczas powrotu wyrzucą głuPOla z samołotu do oceanu !
  • ~majka
    (2018-12-05 15:09)
    Wałęsa bez Kaczyńskich by przepadł . To Lech Kaczyński, wiceprzewodniczący Solidarności właściwie prowadzil Solidarność, pisał mu przemówienia, UCZYŁ go POLITYKI, HISTORII, języka polskiego. Wałęsa pełnił rolę TRYBUNA LUDOWEGO , zosatła niesłusznie okrzyknietym TWRCA Solidarności. Bez Kaczyńskich i kilkunastu innych osób z najblizszego otoczenia NIC BY NIE ZROBIŁ .To NIE WAŁĘSA siedział w więzieniu, nie była tak naprawde internowany - bo wakacje w najbardziej reprezentacyjnym domu wczasowym dla dygnitarzy komunistycznym trudno nazwać internowaniem. Kiedy ujawniono teczki Bolka i Kaczyńscy odwrócili sie od niego , zacząl ich nagle opluwac i darzyć taką NIENAWIŚCIĄ< że dziw, iż Biskupi przygładaja sie mu i wizerunkowi Matki Boskiej w klapie Wałęśowej i NIE ZAŻĄDAJĄ, aby nie "uwiarygadniał się " z Jej pomocą? Ciekawe, dlaczego Wałęsa NIGDY NIE MIAŁ WYROKU więzienia , mimo,ze bywał zatrzymywany czasami na 48 godzin ??? Żeby cos im tam opowiadał, coś podpisywał - JAK SAM MÓWIŁ wielokrotnie - były jego wypowiedzi na żywo w TVP latach 90.tych!! Zapomniał?? Kłamstwa BĘDĄ MU ZAPAMIĘTANE w PIEKLE. Ale ON przecież nie ma NIC WSPÓLNEGO w CHRZEŚCIJANINEM , POPEŁNIA ciężkie grzechy i ŁAMIE WSZELKI PRZYKAZANIA , więc - najprawdopodobniej w ogóle nie wierzy w życie pozagrobowe !! Bo to jedyne wytłumaczenie takiej bezgranicznej zawiści, nienawiści i obrzucania kłamliwym błotem ludzi, którym zawdzięcza tak wiele !
  • ~cuda
    (2018-12-05 16:00)
    Bolka na bilet nie stać wstyd .A gdzie KOD mają wprawę na żebranie do puszek .
  • ~a n t y s w o ł o cz
    (2018-12-05 16:01)
    Przecież on teraz taki nowoczesny kosmopolita, internacjonalny Jevropejsczyk, w odpowiedzi na obecne ruchy opozycyjne w Europie powinien raczej założyć żółtą kamizelkę.
  • ~ku chwale p.Wał itd
    (2018-12-05 16:26)
    No i niech ktoś teraz nazwie Wałęsę kapusiem a tu nawet nasz prezydent siedzi z nim nie brzydząc się ramionko w ramionko
  • ~Warszawiak
    (2018-12-05 16:58)
    Towarzysz BOLKOW to cemnota pilnuj go PAN PREZYDENCIE DUDA żeby wstydu nie przyniósł POLSCE
  • ~tttt.
    (2018-12-05 17:11)
    POwinni bolka w tej koszulce wysadzic w locie nad oceanem.Bolek mysli ze leci na zgromadzenie KODu.Sama koszulka narobil Polsce obciachu nie mowiac o sobie.
  • ~tttt.
    (2018-12-05 17:52)
    Bolkowi w tej koszulce z konstytucja pasuja gumofilce.
  • ~KK
    (2018-12-05 18:48)
    Otóż dali bolku za krótko koszule. Widać na niej ino KON, STY i pół TUCa. A drugie połowe TUCa i całe JA w gacie sobie schował żeby brzuszysko i jajka przykryć.
  • ~Amerykanin polskiego pochodzenia
    (2018-12-05 19:03)
    Bolek w tej koszulce,, kontytucja,, zrobi nam wielki wstyd , mam nadzieje ze nie wpuszcza go do katedry w takim ubraniu, bo bylby to jego wielki blamaz
  • ~CONDOR
    (2018-12-05 19:11)
    Zmarły prezydent Bush o Wałęsie: "jest jednym z moich prawdziwych bohaterów"... I nie zaszczekacie tego zawszone d u p k i choćbyście nie wiem jak wyli!!!
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2018-12-05 20:10)
    A Bolek nie przemawiał ! Nawet na kłamstwo nie zareagował ! Powiedzieli, że Bush obalył mur berliński, a to przecież robota Bolka !
  • ~Mib64
    (2018-12-05 21:04)
    P o j e b a ł o go totalnie 😂🤣
  • ~wstyd
    (2018-12-05 21:12)
    Właśnie widziałem film jak Bolek łazi jak kloszard PO katedrze ! I ani me, ani be, ani kuku ryku !

Może zainteresować Cię też: