Pożegnanie George'a H.W. Busha. Lech Wałęsa pokazuje ZDJĘCIA z kościoła

George H. W. Bush to człowiek wielkich zasług, również dla Polski; obecność na jego uroczystościach pogrzebowych w Waszyngtonie urzędującego prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Lecha Wałęsy - prezydenta z tamtego okresu, ma wymiar symboliczny - uważa wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

wróć do artykułu
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-12-05 11:40)
    PANI WALESOWA A CO PANI MOZ WIE O KONSTYTCIJ JAK POLSKIE RUJNOWAL I POLSKI NARUD DAWAL PO100 MILIONOW ALE BOGACZOM A NIE NARODOWI CO CIEZKO ZA GROSZE NA NIEGO PRACOWAL.MATKA BOSKA W KLAPIE A ON OZOREM CHLAPIE O WSTYDU o HONORU I TAK SWIAT SIE DOWIEDZIAL KIM BYL CHLOP Z POPOWA.MYSLI ZE JAK MIESZKA WILII TO JUZ JEST GOSC ALE TAK NIE JEST.BO CZYSTY JAK LZA NIE WYRYWA KART Z TECZKI I TU NIECH SIE ZASTANOWI I WALI W KLATE GDZIE WTEDY BYLA KONSTYTUCJA.JAK STAL ZE ZLODZIEJEM Z KODU RAMNIE W RAMNIE TEN CO OKRADAL TAKICH MA KOLEGOW JAKI SAM JEST.TO JEST RODZINNE DAL PRZYKLAD WNUCZEK TLUCZEK.TO SIE MA W GENACH TA JEGO KONSTYTUCJA WYCHODZI MU BOKIEM I TA BUTA.ZYJE NIE NAWISCIE POPIERA MAFJE I ZLODZIEJY CO NAS OKRADALI8 LAT.130 MILIJARDOW NASZE POSZLO SIE ROBAC260 MILIJARDOW ZWATU SIE ROZPLYNELO.ALE NIE DLUGO WSZYSTKO WYJDZIE KTO NAS OKRADAL IOPLUWAL JUDASZE ZUE JAK AGENT BONI KARTOFEL LEWANDOWSKI I INNI.TERAZ PANI WALESOWA JEST POLSKA TERAZ LUDZI MLODZI ZACZYNAJO ZYC.ZWIEDZAC INNE MIASTA KUPOWAC SAMOCHODY DZIECI SZKOLYC NA ZAJECIACH DODATKOWYCH.ANIE KLEPANIE POPLECACH I SPRZEDAWANIE STOCZNI NAWET KOLEPKIE SOLIDARNOSCI SPRZEDALI.WSZYSCY ZLODZIEJE NA KOLANA I WALIC LUBEM OGLEBE TYLE WAM ZOSTALO Z WASZEJ KONSTYTUCIJ.TEN PANI CHLOP Z POPOWA JEST BARDZO CHORY BO POWINIEN MIEC KRUTSZY NAPIS TW BOLEK.ALE ON SIE WYPIERA ALE SPRAWIEDLIWOSC KIEDYS GO ZAWOLA.HANBA FRAJEROM!!!
  • ~babcia Ewka
    (2018-12-05 12:47)
    Mam nadzieję, że podczas powrotu wyrzucą głuPOla z samołotu do oceanu !
  • ~cuda
    (2018-12-04 17:45)
    Wałęsa to cham i śmieć pluje na Prezydenta Dudę a teraz go prosi zero kultury .
  • ~Jak ich nabrać
    (2018-12-05 23:58)
    Na Matkę Boską w klapie Bolka przestali się ludzie nabierać to może nabiorą się na Konstytucję
  • ~tttt.
    (2018-12-05 17:11)
    POwinni bolka w tej koszulce wysadzic w locie nad oceanem.Bolek mysli ze leci na zgromadzenie KODu.Sama koszulka narobil Polsce obciachu nie mowiac o sobie.
  • ~Amerykanin polskiego pochodzenia
    (2018-12-05 19:03)
    Bolek w tej koszulce,, kontytucja,, zrobi nam wielki wstyd , mam nadzieje ze nie wpuszcza go do katedry w takim ubraniu, bo bylby to jego wielki blamaz
  • ~ciotka Felicja Kowalska
    (2018-12-03 21:36)
    A Pan Prezes ?
  • ~Chicago
    (2018-12-05 23:28)
    Cale USA smieja sie z tej jego koszulki ,,konstytucja,, w ktora sie ubral na pogrzeb, naprwde smiech okropny,polacy w USA czuja sie glupio, bo znow beda polish jokes, oj Walesa , Walesa zrobiles nam wielki wstyd
  • ~27:1
    (2018-12-05 22:08)
    Wielkie brawa Panie prezydenci Walesa! Polacy sa z pana dumni!
  • ~a n t y s w o ł o cz
    (2018-12-05 16:01)
    Przecież on teraz taki nowoczesny kosmopolita, internacjonalny Jevropejsczyk, w odpowiedzi na obecne ruchy opozycyjne w Europie powinien raczej założyć żółtą kamizelkę.
  • ~Vidocq
    (2018-12-05 10:22)
    Ot Wałęsa. Niby taki wielki, a za krótki na koszulkę. "...JA" opadło mu na jaja.
  • ~Nasza szkapa
    (2018-12-04 18:42)
    Największy bohater opozycji solidarnościowej - Jarosław Kaczyński, nie udał się na pogrzeb? Diabły opętały głowę starca? Toż to obraza boska, nie udać się do swoich panów w Ameryce? Przecież czasy komuny minęły, nikt go tam nie otruje, nikt na niego nie dybie.
  • ~aż MANNEKEN PIS przestał na chwilę
    (2018-12-03 21:27)
    Bardzo wielkoduszny gest Pana Prezydenta Andrzeja Dudy /pierwszy raz tak naPISałem/, aż szkoda, że tylko wymuszony polską racją stanu i żywą legendą Pana Prezydenta Lecha Wałęsy w USA i na świecie z czasów walki z komunizmem. Wylądują na amerykańskiej ziemi i Duda nie będzie znać Wałęsy, bo Jarek zakazał /wiadomo, kto decyduje o lądowaniach/
  • ~27:1
    (2018-12-03 21:45)
    tego sie po nim nie spodziewalem, ale nie zmienia to faktu ze jest....
  • ~Mib64
    (2018-12-05 21:04)
    P o j e b a ł o go totalnie 😂🤣
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2018-12-05 20:10)
    A Bolek nie przemawiał ! Nawet na kłamstwo nie zareagował ! Powiedzieli, że Bush obalył mur berliński, a to przecież robota Bolka !
  • ~tttt.
    (2018-12-05 17:52)
    Bolkowi w tej koszulce z konstytucja pasuja gumofilce.
  • ~A Rh-
    (2018-12-05 10:11)
    KONSTYTUC .... . A gdzie reszta? Czyżby "... JA" spoczywało na JAJACH?
  • ~Aron
    (2018-12-05 12:31)
    Ja bym się nie poniżył aby siedziec koło UBka Bolka !
  • ~Bollek Wallenza
    (2018-12-03 21:56)
    POlecę, POlecę bo ta kasa jest pewniejsza niż w totolotku

Może zainteresować Cię też: