Pożegnanie George'a H.W. Busha. Lech Wałęsa pokazuje ZDJĘCIA z kościoła

George H. W. Bush to człowiek wielkich zasług, również dla Polski; obecność na jego uroczystościach pogrzebowych w Waszyngtonie urzędującego prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Lecha Wałęsy - prezydenta z tamtego okresu, ma wymiar symboliczny - uważa wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

wróć do artykułu
  • ~Alfred
    (2018-12-06 12:36)
    Co znaczy KON STY TUC na koszulce tego gościa z wąsami na zdjęciu?
  • ~Alina
    (2018-12-03 23:55)
    Coś mi pamięć słabuje, ale chyba na pogrzeb L.K. z USA nie przybył pies z kulawą nogą ?
  • ~Luko
    (2018-12-04 05:16)
    Prezes Wielki, jego pan, przyzwolil!
  • ~L.Walesa z blacha w klapie !.
    (2018-12-04 11:15)
    W kosciele do, ktorego nalezal G.H.W.Bush nie ma okultu Maryji !.To sa Metodysci,ktorych wiara oparta jest na Biblii,a nie na figurach i obrazkach !.
  • ~Misio...,,,,,.,,,,,..,,.,,.,.,,.,
    (2018-12-04 02:10)
    Wszyscy chcą jechać do USA, ale jak był pogrzeb Kaczyńskiego, to nikomu się z USA nie chciało, bo Polska to za mało istotny kraj dla USA.
  • ~tyrura
    (2018-12-06 12:48)
    Lechu, przejdziesz do historii jako ten, który skłócił polskie społeczeństwo. Smród jeszcze długo będzie się ciągnął.
  • ~wstyd
    (2018-12-06 14:13)
    Bolek łazi jak kloszard PO katedrze ! I ani me, ani be, ani kuku ryku !
  • ~precz z nwo
    (2018-12-04 11:16)
    Jesli ktos z was uwaza sie za Chrzescijanina to odpowiedzcie sami sobie,na podstawie faktow,o co tu chodzi:1) G-W-Bush Senior oraz jego synek ,Kerry i inne znane geby byli/sa czlonkami masonskiej sekty Skull&bones 2) W Bohemian Grove modla sie nie do Jezusa,ale do Sowy/Molocha,biegajac na golasa,sami mezczyzni 3) wiec jak to ze wielcy katolicy,Walesa i Duda (oraz swita) swiadomie jada zeby sie poklonic takiemu osobniku jak zmarly mason?? Ja tego nie rozumiem,prosze o wasza pomoc :)
  • ~rychu
    (2018-12-04 19:05)
    Wstyd Panie Wałęsa. Nie stać Pana na przelot samolotem rejsowym?. Musi się Pan aż tak zniżać by prosić o przysługę zabrania na pokład u człowieka , który razem z całym pisem pana poniżał w licznych wypowiedziach?. Po drugie duda to człowiek oddelegowany przez tow. Jarosława na urząd prezydenta po to by dokonać gwałtu na konstytucji .
  • ~rumor xyz
    (2018-12-04 07:47)
    Wałęsa vs Duda .Gdyby spojrzenia mogły za...ać,to Wałęsy już by nie było?!.
  • ~On
    (2018-12-04 04:55)
    No , przynajmniej tyle! Wreszcie jakas zgoda! A Kaczynski jeszcze nie zaprotestowal, Dudzie nie zabronil? No bo znowu bedzie Walesa wsrod swoich , starych kamaradow.
  • ~ sabatinui
    (2018-12-04 21:06)
    Nasz wódz to oszust Polski konstytucji .Noblista Polskiej Niepodległości . ma zasługi w raz Bushem .Moja cała rodzina uciekać z reżimu prezesa Lecha
  • ~krystek
    (2018-12-06 15:01)
    walesa polecial po zebry , ze w kraju nie ma za co zyc dlatego ubral sie jak zebrak to nie nam wstyd tylko soba pokazal kim naprawde jest . bo przyslowie mowi jak cie widza tak cie opisza
  • ~samSAM
    (2018-12-04 08:51)
    to co już mieliśmy uśmiechy z Tuskiem w ONZecie, a teraz wspólny lot do USA ... taka to zmiana ... "okrągłe" buźki z kanciastego stołu ... "dudki" przemówiły
  • ~ anka
    (2018-12-06 12:40)
    ciekawe czy tylko byl jeden agen na pogrzebie czy wiecej walesak wstydu nie mial i nie ma zero kpl
  • ~viontop
    (2018-12-06 01:31)
    Lechu nie wymiękaj - ten kwit to tylko pisowskie obszczymurki. Im głośniej kwiczą tym bardziej ich boli, bo nikt z pisowskiej sitwy nie został zaproszony...
  • ~franczak
    (2018-12-05 11:39)
    Ciekawe co Duda zdziałałby gdyby w czasach przełomu był na miejscu Wałęsy - siedziałby i czekał aż ktoś podsunie mu coś do podpisania...?
  • ~belferka
    (2018-12-04 19:24)
    Lech Wałęsa został zaproszony na pogrzeb przez rodzinę prezydenta Busha. Co byłoby, gdyby A. Duda, " nie przychylił się do prośby..."? Ano mógłby zostać zawstydzony przez szefa rządu innego kraju, który zaprosiłby Lecha Wałesę do wspólnego lotu...
  • ~Babunia
    (2018-12-05 08:52)
    Duda robi u Walesy za secutity! Nareszcie sensowne zajecie!
  • ~Qanon
    (2018-12-05 22:23)
    qanon