CNN: USA przygotowują się do wysłania okrętu na Morze Czarne. To odpowiedź na rosyjskie działania

USA podjęły niezbędne przygotowania do wysłania okrętu wojennego na Morze Czarne, co następuje w wyniku narastających napięć w regionie po zajęciu przez Rosję ukraińskich okrętów i zatrzymaniu ukraińskich żołnierzy - informuje telewizja CNN.

wróć do artykułu
  • ~head
    (2018-12-06 08:45)
    Czego USA szukają na Morzu Czarnym? Wojenki poza swoim terytorium na której się dobrze zarobi?
  • ~Eu
    (2018-12-06 09:20)
    U siebie niech wojuje
  • ~Batko
    (2018-12-06 10:33)
    USA =DNO. Więc SZUKAJĄ Wojny.Tylko mogą się sparzyć. Bo Rosja odpali Rakiety na Miasta USA,i Amerykanie zostaną WYMAZANI z Map Świata. Najzabawniejsze jest to ,że ONI myślą że Rosja ustąpi. Ukry spróbują Ataku w Donbasie ,a Rosja Uderzy na całej Granicy.I w ciągu 24 godzin będzie na Majdanie.
  • ~Pawel Niewiadomski
    (2018-12-06 11:26)
    Bedzie kolejna wojna krymska. Wysla Polakow na front i beda sie tam bc do ostatniej kropli krwi za USA… A najlepiej bedzie jak konflikt przeniesie sie na teren Polski. Polacy uwielbiaja pieknie umierac. Polska zawsze byla tam gdzie nie potrzeba i robila beznadziejnie glupie rzeczy... za Napoleona, w II WW (Bitwa o Anglie, Powstanie Warszawskie) itd.itd. Nic nowego.
  • ~Mik
    (2018-12-06 10:25)
    Woń za Don ruskie trolle.
  • ~viola da gamba
    (2018-12-06 10:02)
    Powinniśmy wesprzeć przyjaciół i wysłać nasze lotniskowce ,które teraz na Bałty przepłyną bez blokady przez Rosję bo przez nowo uruchomiony przekop ,który osobiście wykonał prezes.
  • ~nono
    (2018-12-06 10:06)
    Lepiej niech pilnują Yellowstone.
  • ~A.
    (2018-12-06 11:05)
    Dostana po d... i to ostro. Na 100%. To jest dominium Moskwy. To tak, jakby Rosja wyslala swoje okrety na Kube.
  • ~Mark Twain
    (2018-12-06 20:04)
    "USA przygotowują się do wysłania okrętu na Morze Czarne" Oni się PRZYGOTOWUJĄ. Przygotowania trwać mogą wiecznie. Chodzi o to, aby pokazać, że USA "nie pozostawi Ukrainy samej sobie" Taka reakcja spowoduje w Ukrainie więcej pewności siebie i wzrost nastrojów wojennych oraz dalsze rozżarzanie gasnącego płomienia konfliktu. O TO WŁAŚNIE CHODZI!!!
  • ~roberto
    (2018-12-06 13:16)
    juz ruskie w pory robia...na tym forum ludzie nie zdaja sobie sprawy kim jest rosja i jaka pozycje ma w swiecie. propaganda w polsce zaslania ludzom rozum. ten okret ma trzymac ukraincow w ryzach zeby znow nie podskakiwali.
  • ~Batko
    (2018-12-06 12:45)
    @ Stracona Jak mnie pamięć nie myli ,to w Lini prostej od brzegu 12,km są WODY TERYTORIALNE. Przekroczenie granicy, zgodnie z PRAWEM MIĘDZYNARODOWYM to AKT AGRESJI.Czyli Agresora można ZATOPIĆ,czyli bul,bul,bul na dno łajba.
  • ~Rejs !.
    (2018-12-06 13:07)
    No, to podwodny dron z glowica nuklearny zostanie wyprobowany.Ktos w koncu musi zaczac pierwszy !.
  • ~Boby
    (2018-12-06 11:55)
    Czuje smród moskiewskiej dezinformacji. Bolszewickie syny.
  • ~Hetman Chmielnicki
    (2018-12-06 14:45)
    No jestem ciekawy co z tego wyniknie? w Syrii dali Ruski czadu i IS dostal po gaciach !!! a co robili jankesi ???? A upaincy jak dalej beda fikac to Ruski ich uspokoją !!!!A czy bracia z NATO im pomoga? To bedzie ciekawe????
  • ~Calder
    (2018-12-06 13:53)
    Kochane, ruskie trolle z Olgino. Naprawdę myślicie, że wasze prymitywne wpisy przekonają Polaków ? My znamy historię i wszelkie dobro, które od was spłynęło. Nie daliśmy sobie wyprać mózgów nawet w czasach nasilonej propagandy z okresu (słusznie minionego) "sojuszu" bratnich narodów
  • ~dawno nie bylo wojny
    (2018-12-06 14:32)
    Europa nie bedzie pytana. Czy zeby wyjasnic sprawe przekroczenia granicy (w czasach GPS) i ustalenia prawa poruszania sie po morzu Azowskim oraz ciesninie Kercz potrzeba naprawde okretow wojennych Stanow Zjednoczonych? Czy tak nisko upadlismy? To, ze sprawa moze eskalowac nie interesuje nikogo. Czy swiat ma malo problemow? Dawno nie bylo wojny.
  • ~genzo
    (2018-12-06 17:40)
    Co by było gdyby Rosja wysyłała uzbrojone okręty wojenne w pobliże wód terytorialnych USA. Przecież to jest zwykła prowokacja.Skoro USA potrafiło wyburzyć wieżowce z kilkoma tysiącami własnych obywateli, zniszczyć własne samoloty pasażerskie z pasażerami aby wywołać wojnę z arabami.....do czego będą zdolni tutaj?.
  • ~Darko
    (2018-12-06 12:00)
    Pancyr nie dział, pokazało to w Syrii że to badziew
  • ~baron von kursk
    (2018-12-06 18:49)
    Jeden amerykański niszczyciel ma pewnie większą siłę ognia niż cała poradziecka flota.

Może zainteresować Cię też: