Rząd Francji winnych zamieszek szuka na Twitterze. "Fałszywe konta kontrolowane przez rosyjskie służby"

W związku z protestami prowadzonymi we Francji przez ogólnokrajowy ruch tzw. żółtych kamizelek, których sceną w sobotę stał się ponownie Paryż oraz kilka większych miast we Francji, władze zarządziły pilną weryfikację niektórych kont na Twitterze.

wróć do artykułu
  • ~ant
    (2018-12-10 07:17)
    Pretekst do cenzurowania internetu!!
  • ~negacjoniści świętego Mikołaja
    (2018-12-09 23:30)
    towarzysze $oroSS, Macaron i reszta lewactwa to negacjoniści świętego Mikołaja, oni nie dostaną dożywotnio żadnych prezentów
  • ~POLSKA WSCHODNIA
    (2018-12-09 21:53)
    Jak noe ma chlopca do bicia to winna Rosja a moze to Polski wina hehe. Chlopczyk dorwal sie do wladzy i za duzo nasluchal opowiesci GREENPECU. Niech sam ta durnote ekologiczna finansuje .Nie dziwie sie ze go TRUMP wysmial.
  • ~Putin wielki francuz haha
    (2018-12-09 19:28)
    makaron trzyma z ruskimi a reraz się dziwi ze o nim piszą. A o kim mają pisać. O Babci?
  • ~Kaszub.
    (2018-12-09 18:56)
    Ojej we wladzach Francji zapanowala rusofobia, a przeciez te dwie wielkie demokracje laczy tak wiele. W naszej jewropejskiej stolicy w Berlinie zapanowal niepokoj...
  • ~$.
    (2018-12-09 18:01)
    Trump miesza sie do obcych ,a pod nosem swojego nie widzi ,ze ludziom niektorym trzeba pomoc ,to nie zorganizuje jakiegos programu ,bo wojew. stejt do tej pory nic nie zrobil .
  • ~ronin
    (2018-12-09 16:49)
    Podoba mi się slogan,który zakazany jest Polakom, a nie dotyczy Francuzów. Proszę pozwolić naszemu narodowi żyć po swojemu - oświadczył szef francuskiej dyplomacji.
  • ~birma
    (2018-12-09 15:18)
    Czy ktoś miał wątpliwości że sterują tym rosyjskie służby, podobnie jak pisiatymi trollami w Polsce?
  • ~sd2017
    (2018-12-09 15:14)
    Do wszystkich pis-owych trolli : ten wasz rząd miał w tej sprawie okazję coś powiedzieć i pokazać Francuzom i całej Europie, że Polska wstała z kolan. Ale ten wasz rząd i w tej sprawie nie powiedział nic, słowem wolał siedzieć cicho. Tak więc tak na prawdę to Polska prowadzona przez kaczyńskiego z morawieckim nie jest na kolanach. Jesteśmy na czworaka.
  • ~tandem
    (2018-12-09 14:21)
    Ciekawe czy przymuł Trump wie, że robi to co podsuwają mu rosyjskie służby... No ale czego oczekiwać po facecie który sądzi, że Ziemia jest płaska? Jeśli w pozostałych sprawach ma podobną orientację i wiedzę, to God save America!!!!!
  • ~jest ok
    (2018-12-09 14:02)
    ".....więc proszę pozwolić naszemu narodowi żyć po swojemu - oświadczył szef francuskiej dyplomacji." Jakoś zapomniał że temu fircykowi Macronowi jakoś to nie przeszkadzało w stosunku do Polski. Również i poprzednikom fircyka.
  • ~Rejs - uwaga rafy !.
    (2018-12-09 13:14)
    Polacy jak zwykle w oblokach ,w krainie marzen.Ta dobra zmiana wyjdzie wam bokiem,skonczy sie z dotacjami unijnymi,paliwo wystartuje w gore jak sowiecki sputnik.Kompletna dezorganizacja handlu zagranicznego,katastrofa w rolnictwie,ktore juz nie majac rynkow na zbytu dla swoich plodow,zredukuje swoje mozliwosci produkcjne z powodu nieoplacalnosci.Raz utracony rynek zbytu,juz nie powroci,zegnaj trzodo chlewna !.Sadownicy wykonczeni,oplacalnosc ich pracy ponizej wlozonych kosztow,a przemysl ciezki,chemiczny w obcych rekach.Wiec kto wam da papu,renty,emerytury i dobrze platna prace.W tej sytuacji firmy francuskie i niemieckie musza wyjsc z Polski,poniewaz oplacalnosc ich dzialnosci w obliczu konfliktow w ich panstwach,zmusi je do stworzenia rynku pracy u siebie,bo innaczej rewolucja.Cala zadyma smolenska,zaowocowala utrata rynkow wschodnich,za to fanatycy sekty ciezko zaplaca !.
  • ~zin
    (2018-12-09 13:02)
    zolte kamizelki przyjedzcie do Polski przekonacie sie jakie sa koszty utrzymania zycia
  • ~jasiek
    (2018-12-09 12:31)
    dziwne sa te pojecia ???? jak idzie Marsz Niepodleglosci w Polsce ca.250tys Ludzi i nawet jeden smietnik nie zostaje przewrucony!! to "media" trambia o 250tys (faszystow) maszeruje ulicami????? a jak 130tys socjalistycznych de.ge.neratow idzie przez Miasto niszczy i pali ludziom prywatnym ich mienie i srodki z ktorych utrzymuja swoje rodziny , to O.k bo to francja bo to socjalizm to jest piekne!!?? ten twor spinelliego po kierownictwem germanow jakim jest "UE" cichutko ?? zadnych sankcji? co z praworzadnoscia we francji i prawami (czlowieka)???? no meserszmity cz te junkersy czy jak im tam co wy na to???
  • ~a Francuzi dostaja za swoje
    (2018-12-09 10:19)
    I taki molokos jak Macron i taka Merkel i taki pijaczyna jak Juncker i taki aparatczyk i cymbal jak Timermans, chcieli nas pouczac co Polska ma robic.
  • ~Zenon
    (2018-12-09 09:48)
    Duch w kraju wielu rewolucji nie zaginął:-)
  • ~indygo
    (2018-12-09 09:36)
    Demokracja po europejsku - granaty z gazem lzawiacym.
  • ~head
    (2018-12-09 09:01)
    Tak będzie wyglądała Polska po styczniu 2019 jak wejdą podwyżki cen.
  • ~gostom
    (2018-12-09 09:00)
    Te poniżenia nasycony, do „przekształcenia”, ponieważ podatki paliwowe do pariasów świata, i ryzykując, że całe społeczeństwo tak po prostu idzie na marne. To dla mnie poziom, na którym prawdopodobnie grali "Biedaka" w Wersalu, z Królem Słońce i tak dalej. Lewicowcy w stopniu są zaangażowane lub wspierają go stąd „Solidarność”, która jest kłopotliwa i oznacza upadłości, z nieludzkości zjedzone cały świat wykonuje dziwaczny taniec śmierci na kościach naprawdę tych biednych ludzi. Wstydzę się moich zachodnioeuropejskich kolegów w krajach, którzy absolutnie chcą być ofiarami, lub odegrać trochę rewolucji. Co wzniosłe roszczenia znowu opuściły świat, że część ludzkości, która wynalazła globalizacji i wykonala silnik historii świata, a co marny Lewicy twierdzą, że teraz z prawej provincials kilka tłuszczu pokryja ofiary kości! Jesteśmy bogaci, zaakceptujmy to, składamy ofertę prawdziwie ubogim, aby wspólnie walczyć o sprawiedliwość. Ale nie pozwólmy sobie na ten straszny cynizm kolonizatorów, którzy chcą nadal zanieczyszczać powietrze w pokoju!
  • ~system sorosa uderza
    (2018-12-09 08:52)
    Paryz splywa krwia demonstrontow ! czy Macron jak musolinii zostanie powieszony na paryskim rynku ? Dal nam przykld Bonaparte jak zwyciezac mamy i te 250 000 tysiecy na marszu Niepodleglosci -niech bedzie ostrzezeniem dla politycznej kasty, ze kazdy z mysliwego -moze sie zmienic w lowna zwierzyne. Kazdy rezym ma swoj poczatek i koniec-a przede wszystkim kazdy komunistyczno-socjalistyczno-ekologiczno-klimatyczno-szczepionkowy. W nas szczyt klimatyczny, a jednoczesnie ceny pradu rosna o 100% -to jest wlasnie polityka oblakanych komunistow z ONZ.