Rząd Francji winnych zamieszek szuka na Twitterze. "Fałszywe konta kontrolowane przez rosyjskie służby"

W związku z protestami prowadzonymi we Francji przez ogólnokrajowy ruch tzw. żółtych kamizelek, których sceną w sobotę stał się ponownie Paryż oraz kilka większych miast we Francji, władze zarządziły pilną weryfikację niektórych kont na Twitterze.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2018-12-08 20:36)
    Niedługo tak będą szli po Kaczyńskiego i PiSi rząd! Dlatego bohaterski Jaruś pilnowany jest 24 godziny przez prywatną ochronę a sejm otoczony zasiekami i otoczony policją!
  • ~Manio
    (2018-12-08 13:38)
    No proszę jakie zakłamanie, u nas pokojowa demonstracja z okazji ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI nazywana była przez sprzedajne zakłamane ******a medialne ,,faszystowską" ,a tam ,,żółte kamizelki"
  • ~Obywatel UE
    (2018-12-08 11:47)
    Gdzie Frasyniuk agent Bolek i Boni ,gdzie Róża Tchun Waffen von Pacerfausten gdzie Mazguła Kijowskie ,gdzie tupacze barierkowi z KOD i tym podobnych.A u timermansów cisza o łamaniu demokracji.Niedopuszczalne.A nawet kaszubski sról ewropy z nadania PO nie potępił tym de fakto bandyckich działań w stosunku do niezadowolonego społeczeństwa francuskiego.
  • ~greg4
    (2018-12-08 11:32)
    spoko, będzie jeszcze gorzej... pozdrowienia dla wieży Eiffla i Wersalu ze spokojnej Polski. U nas żółte kamizelki są także na ulicach. Są to ludzie, którzy niekiedy w trudnych warunkach pogodowych pracują przeprowadzając przez ulicę bezpiecznie ludzi na przejściach.
  • ~a głuPOta do brukseli
    (2018-12-08 12:00)
    no to chyba już PO tym demokracie makaronim. Będzie musiał sie zajać swoją babcią. Z polski już wyjeżdza KOD, UBole, kilko pogiętych aby dołączyć do protestyjących
  • ~Antyprzemoc
    (2018-12-08 12:31)
    Skoro policja przeciwstawia się słusznym protestom, to niech sama płaci więcej. Kto chce gorzej dla ludzi, sam powinien mieć gorzej. Pozdrawiam.
  • ~marianna z rozbitą twarzą
    (2018-12-08 14:16)
    Może do pomocy ruszy brygada międzynarodowa? Z Polski może być nawet geriatryczna, np. "ubowszczaków"... Sztuka się liczy i poparcie miedzynarodowe ;)
  • ~kijowski ali meniarz
    (2018-12-08 18:27)
    Szykuję komitet. Zbieram Kijowskie Odwody Dywersyjne. Patrzę, wpatruję się, rozglądam i mam duży dylemat, w obronie czego mamy tam protestować? Przeciwko naszemu przyjacielowi Macronowi? Nigdy. Wyjdziemy w jego obronie. Teraz jesteśmy KOM. Komitet Obrony Macrona.
  • ~gajowy Komoro-WSI-ki
    (2018-12-08 18:16)
    Trzeba tym w kamizelkach wytłumaczyć ich pozycje dechami. Waliłbym aż władza byłaby znowu tak jak była, cała w łapskach Macarona.
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2018-12-08 15:00)
    hej lewacy, zobaczcie sobie oryginalne lewackie plakaty narodowo-socjalistycznej robotniczej partii niemiec. Aj jakie fajne te czerwone flagi, a ile klasy robotniczej na tych plakatach: www . wahlplakate-archiv . de/ parteien/ nsdap/
  • ~Kołodziej
    (2018-12-08 18:05)
    Co w tym samym czasie robi Macaron? Macaron w trybie pilnym zwołał spotkanie z Timmermansem i Guyem Verhofstadtem w sprawie łamania Konstytucji i prawa do demonstracji w Polsce.
  • ~gen. Mannstein
    (2018-12-08 11:27)
    Do burzenia barykad najlepsze są ruskie czołgi typu T.
  • ~globalistyczne lewactwo POruszone
    (2018-12-08 19:00)
    Macaroni chciał wprowadzać POdatki od globalnego occipienia. Teraz mu się zadymiło w Parislamabadzie.
  • ~Kołodziej
    (2018-12-08 18:13)
    Brakuje mi tu twardej opinii Timmermansa i Verhofstadta. Brakuje mi opinii KW i KE. Brakuje mi sankcji nałożonych na Francję. Brakuje mi wdrożenia procedury jakiegoś łunijnego paragrafu albo innego łunijnego jevropejskiego punktu
  • ~skoczek toczek
    (2018-12-08 11:17)
    Francja również obroni Polskę przed zielonymi ludzikami z kierunku wschodniego.
  • ~President
    (2018-12-08 15:47)
    PAŁÓWAĆ!!!
  • ~Mareks
    (2018-12-08 23:36)
    Taka by była lewacka wolność ,praworządność w całej Europie pod wodzą Timermansa ,Merkel i Macrona z naszymi parobkami na czele jak Tusk Schetyna ,Gelsdorf i inni ,gonić te lewackie robactwo od władzy
  • ~nn
    (2018-12-08 15:45)
    na te 5tyś demonstrantów zmobilizowano 89tyś, policjantów. Coś mi się nie zgadza.
  • ~Cyrk na resorach
    (2018-12-08 23:38)
    Pamietajcie oszlomy to co dzieje sie we Francji,trafi to rykoszetem w Polske parafialna.Budzet UE nie jest z gumy,skoncza sie dotacje dla leni.Z jakiej racji J.Kaczynski korzysta z ochroniarzy,kto za to placi.Kto rozliczy tego goscia za przekrety z lat dziewiedziesiatych,dalej co z ta komisja smolenska ?.
  • ~sy79
    (2018-12-08 20:00)
    A Polacy oczywiście w domu siedzą zamiast przykład brać i nawet jak paliwko będzie po 10zł to też będą siedzieć w domu porażka...

Może zainteresować Cię też: