Szef MSZ Francji krytykuje Trumpa za komentarze o protestach. "Proszę pozwolić naszemu narodowi żyć po swojemu"

Francuski minister spraw zagranicznych Jean-Yves Le Drian wezwał w niedzielę Donalda Trumpa, by nie mieszał się w wewnętrzne sprawy Francji. Była to reakcja na zamieszczone przez prezydenta USA na Twitterze komentarze o protestach ruchu "żółtych kamizelek".

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2018-12-09 18:02)
    Trump niech się lepiej zajmie strzelaninami w amerykańskich szkołach i tuszowaniem swoich wyskoków seksualnych oraz tego co i komu jego żonka robiła przed ślubem z nim...
  • ~77
    (2018-12-09 16:41)
    Do żabojadów i tej całej hałastry KE "Proszę pozwolić naszemu narodowi (Polakom) żyć po swojemu" !
  • ~r46
    (2018-12-09 16:41)
    Wy żyć po swojemu ale innych lubicie pouczać i wtrącać swoje 5 groszy ?
  • ~bjkj.
    (2018-12-09 18:49)
    A oni Polsce nie pozwalają Żabojady żyć po swojemu !!Wpier,, sie między Polskie sprawy !Ciemniak Makaron !
  • ~Przeor
    (2018-12-09 18:37)
    Rozumiem , że patent na pouczanie ma mr. Macron ? Kim pan jest mr. president ? Who you are ?
  • ~P o l a c y
    (2018-12-09 20:22)
    "Proszę pozwolić naszemu narodowi żyć po swojemu"
  • ~Andrzej D.
    (2018-12-09 20:29)
    Widzisz Macruś, ty też zaczynasz rozumieć, że nikt nie lubi, kiedy ktoś nieznający sprawy, nie pozwalana naszym narodom żyć po swojemu. My też nie lubimy, kiedy ty nas pouczasz.
  • ~Don Biszkopt
    (2018-12-09 20:53)
    Macron to polityczny żywy trup.
  • ~Demaskator
    (2018-12-09 18:47)
    Protesty będą i to naturalne. Wieksze będą w przyszłosci i tego należy uniknąć. Strzelic w stopę sobie łatwo.
  • ~ciamajdan
    (2018-12-09 16:41)
    A czego spodziewać się po młocie, który sądzi że Ziemia jest płaska? Trump nie wie że realizuje rosyjskie plany, nigdy tego nie zrozumie - także jego bełkot w sprawie Francji jest transmisją gotowców z moskiewskiej centrali. God save America!!!
  • ~ferdkiepski
    (2018-12-09 20:52)
    Jak jest po francusku - "stul pysk Macron" ? Bo Merkel mogla mu kiedyś powiedzeć "Maul halten mein lieber Macron"
  • ~POLACY DO MACRONA
    (2018-12-09 21:09)
    Szef MSZ Francji krytykuje Trumpa za komentarze o protestach. "Proszę pozwolić naszemu narodowi żyć po swojemu" A POLACY DO MACRONA:Proszę pozwolić naszemu narodowi żyć po swojemu
  • ~olek7
    (2018-12-09 19:28)
    A Francja też nas poucza ! a pis niestety to wykonuje sprowadzając imigrantów oraz łagodząc ustawę sondową .
  • ~duplo matka
    (2018-12-10 01:23)
    moze tez rzad francuski powie zorzecie, zeby sie nie wtracala w polskie sprawy bo polski rzad jesrt na to zbyt tchorzliwy