Polak wjechał w tłum "żółtych kamizelek". Zabił jednego z protestujących Francuzów

Polak kierujący ciężarówką wjechał w przedstawicieli ruchu "żółtych kamizelek". Jednak osoba zginęła pod kołami jego samochodu. Do zdarzenia doszło we Francji, w miejscowości koło Awinionu.

wróć do artykułu
  • ~krif
    (2018-12-13 15:56)
    Czy ten kierowca jechał po chodniku? Czy może jechał na parkingu? Potrącił kogoś na przejściu dla pieszych? NIE! On jechał prawidłowo ulicą, wtedy ktoś wszedł na jezdnię i zachowując się niezgodnie z przepisami o ruch na drodze wszedł kierowcy pod koła!!! Co tu się dzieje, wszystko jest do góry nogami, opanujcie się! Jeżeli ktoś rzuci się z 10 piętra i zabije wpadając pod koła mojego jadącego samochodu - to ja będę winny? Hallo, tu ziemia!!! Czy leci z nami pilot!?
  • ~nawet strajkujacych obowiazuja reguly
    (2018-12-13 15:22)
    Tez moglbym sobie ubrac zolta kamizelke i zatrzymywyc samochody. Terrorysci islamscy tez moga to zrobic. Czy dlatego nalezy sie zatrzymywac? To co sie stalo to byl wypadek. Zatrzymujacy byli tak pewni siebie, ze przecenili kierowce a to blad trzeba sie zawsze z tym liczyc, ze nie wszyscy ulegna.
  • ~ziutek
    (2018-12-13 15:31)
    Gdy Polak zostal przez Islamiste w Berlinie zabity, to oburzyla sie cala Polska. Wdowa i rodzina piboeraja rente od Niemca. Teraz Polak z PREMEDYTACJA wjechal we Francji i tlum zoltycg kamizelek ( widocznych z daleka ) i co ??? Nic sie nie stalo panie i panowie ! OBLUDA smi .erdzi di nieba !!!!!! ? Nic sie
  • ~cimermens
    (2018-12-13 16:12)
    Zrobi się z niego terrorystę, pochodzi z faszystowskiego kraju.
  • ~CIEKAWE ,ŻE NIE BYŁ MUZULMANINEM
    (2018-12-13 18:29)
    jeno chrześcijaninem- chrześcijański terror
  • ~Gilbert
    (2018-12-13 18:37)
    Polactwo twierdzi , ze jak Polak wjechal w tlum , to niechcacy , to byl wyoadek, a jak innej narodowosci , to terrorysta. Polactwo to wre dna rasa!
  • ~TTT
    (2018-12-13 15:22)
    Terrorysta?
  • ~77
    (2018-12-13 16:43)
    Lac te Polskie CHAMSTWO !!!
  • ~bezprawie
    (2018-12-13 15:02)
    Kibole mysla, ze im wszystko wolno. Zatrzymywanie poza terenem zabudowanym i przez do tego nieuprawnionych czy nie umundurowanych policjantow jest niedozwolone. To moga byc zawsze bandziory. Trudna sytuacja. Tez wpadlbym w panike gdybym byl tak prowokowany.
  • ~Światowid
    (2018-12-13 14:45)
    Gdybym kiedyś musiał nie daj Boże jechać przez Francję to tylko z zamkniętymi oczkami
  • ~szukaćaż znajdziecie
    (2018-12-13 14:49)
    I już znaleźli Polskiego jelonka? Francele pilnować swoje czarne robactwo a nam nie robić koło dupci.
  • ~widelec
    (2018-12-13 14:46)
    Ciemniaki francuzie myślą że Polacy tak łatwo wpadają w panikę. My jesteśmy ludźmi niezłomnymi.
  • ~gaga1
    (2018-12-13 14:51)
    Swiadkowie zdarzenia opowiadaja ze kierowca najpierw sie zatrzymal a potem dodal gazu "cala naprzod", przejechal po stopach jedna sobe a druga swiertelnie potracil. Tak dzis podala francuska LCI. Szkoda obydwu, kierowca 26-letni, ofiara 23-letni. Prawdopodobnie po raz pierwszy kierowca spotkal sie z blokada (tak mowia same "zolte kamizelki). Fakt ze w Polsce nie ma kultury ani strajkow ani blokad i ktos nie zorientowany moze spanikowac . Nie uniewiniam kierowcy ale warto by na przyszlosc w przedsiebiorstwach transportowych zatrudniac osoby ktore beda mogly wytlumaczyc sytuacje w roznych krajach-po prostu szkoda ludzi!
  • ~szarża ułańska
    (2018-12-13 14:53)
    To już wiedzą kogo należy przepuszczać,
  • ~Jean
    (2018-12-13 18:31)
    No i maja Polacy wlasnego terroryste, no to moga vyc teeaz dumni!
  • ~Fedor
    (2018-12-13 16:46)
    Wyjaśnienie dla ~Ciekawego wiedzy. To proste: skoro Polak, to wszystko POlskojęzycznym redaktorkom wiadomo. W innych przypadkach potrzebne były dogłębne analizy, dzielenie włosa na czworo, zastanawianie się, komu to po/służy w jakiejś niecnej "ciemnogrodziańskiej/antyeuropejskiej" grze. Ot, POdwójne maistreamowe standardy dziennikarzy, którzy "cała prawdę, całą dobę". Żenada.
  • ~gaga1
    (2018-12-13 16:58)
    Dziwne sa wasze komentarze. Pisalam przeciez ze kierowca spanikowal. 26-letni mlody czlowiek chyba nie znajacy ani jezyka ani zwyczajow!. Z relacji "zoltych kamizelek" uslyszalam ze to i dla nich jest nieszczesliwy wypadek. Zal i jednego i drugiego!! Przykre sa komentarze nie znajcych sytuacji osob. Uciszcie sie jesli macie glupio gadac!
  • ~Ciekawy wiedzy
    (2018-12-13 16:02)
    Dziwny tytuł. Do tej pory to ciężarówki wjeżdżały w tłum (dziwnym trafem kierowane przez obywaleli o imionach Ahmed, Addullah, Dżamal itp.). Tym razem Polak wjechał. Czy jest ktoś, kto mi to racjonalnie wytłumaczy?
  • ~de gol
    (2018-12-13 18:43)
    Zolta kamizelka a ofiara czarna.
  • ~Telek
    (2018-12-13 18:33)
    Polscy kierowcy zabi jaj a nie tylko rodakow w kraju, tez i innych , za granica.

Może zainteresować Cię też: