Gorąco na Węgrzech. Prezydent podpisał "ustawę niewolniczą"

Prezydent Węgier Janos Ader podpisał w czwartek nowelizację kodeksu pracy zwiększającą limit godzin nadliczbowych, która wywołała falę protestów. Szef państwa poinformował o tym w oświadczeniu.

wróć do artykułu
  • ~katolik gorliwy
    (2018-12-20 19:52)
    Bracia Węgrzy przegońcie ten rząd Orbana czego Wam życzymy wraz z Narodzinami Pana.
  • ~Bohdan Knor
    (2018-12-20 20:09)
    2000 ludzi to fala jak C UJ !!!!!!!!!!!!!!
  • ~Apis
    (2018-12-20 20:22)
    Ani słowa jak są płatne te nadliczbowe.Nic.
  • ~De
    (2018-12-20 20:29)
    Analfabetów na Węgrzech i w Unii Europejskiej jak sama twierdzi jest ponad 5% nie umie czytać logicznie myśleć i nie umie liczyć A pracę na Węgrzech ma 3% społeczeństwa każdy może odmówić nadgodzin dodatkowo jest 200 000 ofert pracy zawsze można przyjąć się do pracy gdzie nie ma nadliczbowych czytaj ze zrozumieniem przypomnę że za rządów PO w 2014 roku bezrobocie sięgało 14% od19 90r roku wszystkie rządy walczyły z bezrobociem
  • ~Pieter
    (2018-12-20 20:37)
    No to nacjonalisci chyba przeciagneli strune. Mysle, ze teraz im pojdzie w dol. A tak dobrze zarlo.
  • ~De
    (2018-12-20 20:42)
    A u nas wystarczy że nauczyciel pójdzie na fikcyjną chorobę lekarz to przypieczętuje i kasa leci z naszych podatków podwójnie lekarz fikcyjnie nauczyciel fikcyjnie czy się leży czy się siedzi kasa się należy tym się zajmujce
  • ~De
    (2018-12-20 20:54)
    Jak donoszą media podobno 1000 nauczycieli na Węgrzech odmówiło pracy mają przyjechać do Polski bo to można chorować na niby
  • ~Sandor Petofi
    (2018-12-20 21:07)
    Fuck you Orban !!!
  • ~Bazyl
    (2018-12-20 21:51)
    Po co ta faszystowska gazeta pisze w tym stylu o bieżącej sytuacji na węgrzech, w sumie nie oczekuje odpowiedzi bo jeżeli ktoś tak pisze to ma w tym cel. Przy okazji proszę wiedzieć że u nas też jest taki limit nadgodzin dopuszczalny. Jak ktoś chce zarobić to zarabia. Zapomniało się o lekarzach rezydentach o starych komunistycznych czasach jak trzeba było nadgodziny robić aby zarobić.
  • ~Polak
    (2018-12-20 21:58)
    Spokojnie, zaraz będzie tak samo w Polsce, przyzwyczajajcie się, przecież sam Kaczyński powiedział, że musimy podążać drogą Węgier.
  • ~alojzy
    (2018-12-20 23:17)
    ader - też na cztery litery jak nasz
  • ~gosc z zagranicy
    (2018-12-21 05:53)
    Polecial o 2 rano i podpisal , znowu taki sam prezydent jak w Polsce, przyjdzie rozkaz to salutuje i podpisuje .Polak i Wegier dwa bratanki, bedzie czas ze prezes JK tez tak zrobi.
  • ~piro
    (2018-12-21 06:52)
    Ten wąs ...Saddam Hussein żyje ?!
  • ~salamizwęgierskiegoosła
    (2018-12-21 08:07)
    ten cały ader wygląda na "pekaesa", który nie potrafi policzyć do trzech bez pomyłki...
  • ~gulash
    (2018-12-21 08:10)
    Baszar Al - Ader and Izchak Ben- Orban...
  • ~? ? ?
    (2018-12-21 08:27)
    Akurat w Polsce największe oburzenie przeciwko tej węgierskiej ustawie okazuje wyższa kadra w Mordorze.... Czy Węgrzy burzyli się, kiedy za czasów waszej wszechwładzy w waszym POlinie powszechne było nawet nieodnotowywanie nadgodzin???
  • ~niezakamuflowany gorszy sort
    (2018-12-21 10:33)
    Węgrom się należy i już . Zainfekowali Kaczyńskiego Jarosława a ten niszczy Warszawę i buduje Budapeszt . Ciekawe gdzie będzie góra Gelerta a gdzie Keleti .?
  • ~BATORY
    (2018-12-22 20:38)
    KOCHANI BRACIA WEGRZY!!! MY POLACY, w 1968 roku pomoglismy WAM.Teraz MY PROSIMY o POMOC!!!

Może zainteresować Cię też: