Trump zapowiada zaprzestanie pomocy dla Salwadoru, Gwatemali i Hondurasu

Prezydent Donald Trump oświadczył w piątek, że Stany Zjednoczone w odwecie za napływ do USA karawan migrantów odetną wszelką pomoc gospodarczą, jakiej udzielają obecnie Gwatemali, Hondurasowi i Salwadorowi.

wróć do artykułu
  • ~z Florydy
    (2018-12-30 14:02)
    taaa ... oni przyszli prosic? oni chca od razu przelazic granice..... ludzie ! USA to nie worek bez dna, by dawac, dawac i dawac! Biedy mamy dosc! ponad 40 milionow ludzi zyje na zasilkach! A skad sa te zasilki z naszych -podatnikow - pieniedzy!
  • ~Jaro
    (2018-12-30 12:30)
    A co będzie jak Trump obrazi się na muchy? Zakaże im latać?
  • ~Wanda
    (2018-12-29 16:16)
    Jestem pewna że Chiny przyjmą tą wiadomość z zadowoleniem. Ameryka Środkowa staje otworem dla ich inicjatywy "OBOR". Chińczycy będą już nawet na Karaibach.
  • ~Batko
    (2018-12-29 12:22)
    Szanowni Trump to EKONOMISTA.Wyliczył ,że koszty ponoszone przez USA ,nie są Rekompensowane przez zatrzymanie GŁODNYCH Imigrantów. Dlatego Mur ,dlatego Rygor Wizowy.Wschodniej i Środkowej Europie z Ekonomicznego punktu nie opłaca się przyjmować Mocno Opalonych ,tak samo USA.
  • ~wagabunda
    (2018-12-29 05:20)
    trumpia infantylność uratuje świat
  • ~natali
    (2018-12-29 04:17)
    A DLACZEGO WY KTORZY TAK KRYTYKUJECIE USA NIE POMYSLICIE , , DLACZEGO USA MA DAWAC PIENIADZE ZA NIC , NA TYM SWIECIE NIE MA NIC ZADARMO GLUPKI
  • ~Herta
    (2018-12-29 02:21)
    Brawo Trump! Niech Elon Musk zbuduje hyperloop z Afryki do Europy i wtedy będzie można nawozić po 100 tysięcy murzynów miesięcznie. Biali wyprowadzą się do USA.
  • ~Jeszcze trochę i
    (2018-12-29 01:22)
    ... świat zaprzestanie tolerować Amerykę.
  • ~Zepp
    (2018-12-28 21:42)
    Chińczycy skorzystają z okazji i zajmą z radością miejsce USA.
  • ~===
    (2018-12-28 21:00)
    Trzeba sie przyzwyczajac do powiedzenia, GL -UPI jak TRUMP!!!.Nie tylko Duda przejdzie do ""historii""!!! pisowski jeszcze jest LIDEREM.
  • ~ ~
    (2018-12-28 20:46)
    ta... zakręcić kurek z pieniędzmi który spowoduje jeszcze większą nędze w tych krajach a ludzie na pewno stamtąd nie będą uciekać! k.rwa co za d e b i l , z tego trampka!!!