USA: kobieta w śpiączce urodziła dziecko. Została zgwałcona?

| Aktualizacja:

Kobieta, która od wielu lat pogrążona jest w śpiączce, zaszła w ciążę w jednym z ośrodków opieki w stanie Arizona i pod koniec grudnia urodziła tam zdrowego chłopca - poinformowały w sobotę media w USA.

wróć do artykułu
  • ~kaloo
    (2019-01-08 19:49)
    W końcu jest ogromny zbyt na organy,a w tym wypadku kasą nie trzeba się dzielić.Co do kwestii DNA i tak zostało to badanie zrobione gdyż bez niego nie byłoby chętnych.
  • ~Devildriver
    (2019-01-08 14:19)
    ...... nie no skąd, jak zgwałcona?!?!?!...... bocian przyniósł!!!!!!!!!
  • ~Całun Toruński
    (2019-01-08 12:43)
    Prawdę napisał Sapkowski w "Wiedźminie", gdzie Milva wypowiada słowa o tym, że chłopu wystarczy babskie giezło zawieszone na wierzbie i dziura po sęku.
  • ~waldi
    (2019-01-08 09:41)
    jeżeli to oczywiście prawda że ta Kobieta w śpiączę w domu opieki w USA została Zgwałcona to się stała najstraszniejsza rzecz na świecie dla tej kobiety i dla tego zdrowego narodzonego dziecka dlatego że ona być może nigdy nie wybudzi się ze śpiączki i nie zajmie swoim dzieckiem a co się stanie wtedy z dzieckiem do jakiej rodziny trafi tego nikt nie wiem chyba że z drugiej strony kobieta pod wpływem tego dziecka wybudziła by się ze śpiączki choć z tego co mówiono w telewizji ona jest w takim stanie że potrzebuje całodobowej opieki więc naprawdę musiał by się stać olbrzymi cud. mam nadzieje że prawda zostanie odkryta jak to się stało że ta kobieta była w ciąży i nikt tego nie zauważył oraz czy ewentualnie została zgwałcona co jest dla mnie straszne nie do przyjęcia.
  • ~glos rozsądku 1
    (2019-01-07 11:50)
    Zobaczcie jak łatwo urodzić dziecko. Nawet nieprzytomna kobieta potrafi to zrobić.
  • ~Sativa
    (2019-01-07 03:01)
    A co z brzuchem nikt nie zauważył że się powiększył? pewnie poszła do lodówki i się najadła :))))
  • ~Jgd
    (2019-01-06 23:04)
    No to tatuś będzie samotnie wychowywał dzidziusia 🤔🤔🤔
  • ~Jacekk1
    (2019-01-06 23:01)
    Tak jak ktoś wyżej już napisał przebadać DNA,i jedna się znajdzie.
  • ~chyba tak?
    (2019-01-06 19:08)
    Duch Śnięty?
  • ~Ałtorytet
    (2019-01-06 17:00)
    Na pewno była pijana a napastnik nie znał angielskigo
  • ~Ałtorytet
    (2019-01-06 16:57)
    Kill Bill
  • ~Ale lu ja!
    (2019-01-06 16:32)
    Jezus powrócił! Alleluja!
  • ~Loku
    (2019-01-06 16:32)
    Gdzie tam zgwałcona, zwyczajnie wiatropylna.
  • ~Jaś
    (2019-01-06 15:27)
    To wina Tuska
  • ~Qweryy
    (2019-01-06 15:14)
    Hmm..w filmie Kill Bill pracownicy ośrodka dla osób w śpiączce oferowali za pieniądze stosunki z nieprzytomnymi pacjentkami...także sprawa może być grubsza - nie tylko gwałt ale i sutenerstwo.
  • ~1234
    (2019-01-06 15:09)
    Według polskich standardów nie została zgwałcona. Ponieważ nie krzyczała, nie kopała, nie gryzła, nie miała siniaków, wybitnych zębów i złamanej ręki. Skoro nie wzywała pomocy i nie ma poważnych obrażeń to gwałtu nie było przynajmniej wg części polskich prokuratorów i sądów
  • ~tictac
    (2019-01-06 14:59)
    Gratuluję tytułu. Może wzbudzic uzasadnione podejrzenie, ze to bylo niepokalane poczęcie. Byly juz takie przypadki.
  • ~Luna
    (2019-01-06 13:38)
    Co za dzban postawil znak zapytania w tym tytule.... ? "Pewnie prowokowala ubiorem." ;p
  • ~na zamówienie?
    (2019-01-06 13:33)
    No i teraz można "opylić" dzieciaka za dobra kasę.
  • ~Mit
    (2019-01-06 13:06)
    Przebadać pod kątem DNA wszystkich pracowników zatrudnionych w ośrodku w przedziale sprzed 12 miesięcy i tatuś się znajdzie.