Portugalska gazeta: Polska to dziś europejska potęga i przykład sukcesu

Portugalski dziennik “Diario de Noticias” w środowym artykule ocenia, że Polska istnieje, gdyż wyszła w przeszłości z “próby ognia” ze strony agresorów. Określa ją mianem współczesnej “europejskiej potęgi” i przykładu sukcesu.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2019-01-09 19:14)
    Ten Portugalski dziennik jest "wiarygodny" jak TVP i media rydzyka!
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-01-09 19:19)
    miło mądrych portugalskich dziennikarzy poczytać
  • ~polak maly
    (2019-01-09 19:20)
    no onan i jego towariszcz ~~do roboty ,za co wam placa ,lenie
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-01-09 19:21)
    Tylko żeby te POlszewiki POsowieckie nie brużdzili i ujawnili to co knuli na Molo w Sopocie Tusskusow z Putynow bo domagają sie co mówili Kaczanski Sawinom Włoch ciemnota nie zna granic
  • ~antyMOnia
    (2019-01-09 19:27)
    To całe “Diario de Noticias” to odpowiednik pudelek .pl
  • ~ajax
    (2019-01-09 19:36)
    Taa jasne, potęga w której ponad 50% pracowników otrzymuje pensje poniżej 3500 zł brutto, czyli niewiele ponad 800 euro miesięcznie.O żenująco niskich emeryturach lepiej nie wspominać.Taka to z Polski potęga.
  • ~gostom
    (2019-01-09 20:06)
    Jezeli Polska jest potęga i przykładem sukcesu - to kim dopiero sa Niemcy. Przecież połowa Polski wisi na kroplówce Niemieckiego Podatkowicza.
  • ~Pani Wiesia
    (2019-01-09 20:17)
    Nie jest zle .Domki goście rezerwują .bedzie kasa.Przyjezdzajcie do Jastarni!
  • ~Ryfa
    (2019-01-09 20:25)
    To prawda. Tylko czy PIS ma z tym cokolwiek wspólnego? Jeśli już to Wałęsa.
  • ~===
    (2019-01-09 20:27)
    ZNACZACE inwestycje Portugalskie nad Wisla!!!.PROSTE jak robota Suskiego,do czego artykul ma SLUZYC!!! Troche historii,pochwaly, to co pisuary KOCHAJA!!!
  • ~head
    (2019-01-09 21:08)
    Artykuł sponsorowany przez PiS.
  • ~guy
    (2019-01-09 21:21)
    Już się boję - niemieckie pieski chwalą Polskę ! Znów będą gryść !
  • ~niePOwetowana strata
    (2019-01-09 21:22)
    O co tu chodzi, niemiecka gadzinówka dobrze o Polsce ?
  • ~hydraulik patriota
    (2019-01-09 21:27)
    Chcecie powtórzyć sukces Marszałka z listami na Maderę to proszę wysłać tam na leczenie pana Jarosława. Będą co najmniej 3 mil listów !
  • ~volersonson
    (2019-01-09 21:29)
    Moze zabiegaja o jakies ulgi dla biedronki
  • ~Rozum
    (2019-01-09 21:29)
    Ale nie dzięki PiS do cholery jasnej w 3lata odbudowali kraj? Nie tylko 28 lat transformacji i ciężkiej pracy Polakòw i Polonii
  • ~jarek
    (2019-01-09 21:37)
    Tylko pogratulować "trzeźwego" rozeznania! :)))
  • ~hryn
    (2019-01-09 21:40)
    Franko und Kaczorro , zwei impotetto
  • ~Padre
    (2019-01-09 21:58)
    Piszą tak żeby Jarek BIEDRONKI im nie zamknął.
  • ~Jack
    (2019-01-09 22:20)
    a Dziennik kiedy napisze cos obiektywnego i pozytywnego o Polsce?Przytaczacie artykul z Portugalii a Wy? Nie potraficie czy Wam nie pozwalają?

Może zainteresować Cię też: