Szef MSZ Iranu: Ci, co brali udział w ostatnim antyirańskim show USA są martwi albo zmarginalizowani

Szef MSZ Iranu Mohammad Dżawad Zarif skrytykował w piątek na Twitterze Polskę za wspólną organizację ze Stanami Zjednoczonymi międzynarodowej konferencji na temat Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza Iranu, nazywając ją "rozpaczliwym antyirańskim cyrkiem".

wróć do artykułu
  • ~jerrypat
    (2019-01-11 21:48)
    bez jaj. co ma polska do iranu .bezposrednio. po co ten us cyrk w polsce
  • ~Polak Pers dwa bratanki
    (2019-01-11 21:56)
    Panie Dżawad, spoko, my też stajemy się teokratyczną republiką Ajatollachów. Mamy dużo wspólnych cech, a ten show z Trumpem to tylko ściema do rozgrywania Putina.
  • ~poczekamy zobaczymy
    (2019-01-11 22:13)
    Czy temat Arabii Saudyjskiej i zapewnienie ze nie jest ona destabilizujacym czynnikien na bliskim wschodzie? Czy temat prowokacji miedzy I z r a e l e m i Iranem tez bedzie omawiany?
  • ~Adolfina Szaria Merkill
    (2019-01-11 22:13)
    dobra koza jest lepsza od złej żony - to przysłowie z Afganistanu najlepiej pokazuje cywilizacyjną lukę religii pokoju. Narodowo socjalistyczny towarzysz Heinrich Himmler bardzo lubił religię pokoju.
  • ~[ ╲╱]☂[├─┤]
    (2019-01-11 22:14)
    Zgadzam się z szefem MSZ Iranu, łączą nas przyjazne i długoletnie związki, Irańczycy ratowali nas, poza tym jesteśmy z nimi spokrewnieni.
  • ~Yaron Brook na youtube
    (2019-01-11 22:15)
    Iran i Arabia Saudyjska to epicentrum is lamofaszyzmu.
  • ~wybuchowy nadżibullach
    (2019-01-11 22:18)
    www . thereligionofpeace . com - Iran jest sponsorem tego religijnego totalitaryzmu
  • ~szariat wariat
    (2019-01-11 22:19)
    Mohammad Dżawad Zarif - a paszoł ty kozy pomykać
  • ~Ryszard
    (2019-01-11 22:33)
    Czy my przypadkiem będąc podnóżkiem USA nie zapraszamy do siebie gościa z pasem Shehida? Czy to dalszy ciąg stosunków polsko-amerykańskich ,które miały początek w Starych Kiejkutach?
  • ~sodomita
    (2019-01-11 23:35)
    Dmuchają nas bez mydła a nasze elyty nadstawiają pośladki.
  • ~Mosiek
    (2019-01-12 00:15)
    Niech taką konferencję organizują w Izraelu! Bez nas!
  • ~Padre
    (2019-01-12 00:20)
    Po kiego grzyba to nam potrzebne?
  • ~Sid
    (2019-01-12 01:28)
    PISuary zepsuli już relacje z Francją i Niemcami. Teraz zepsują kontakty z Iranem i Chinami. Wszystko w imię wejścia w "zad" USA. A kiedy już na całym świecie będą sami wrogowie wtedy USA wypną "zad" na Polskę.
  • ~youtube poleca
    (2019-01-12 01:29)
    Meet Aisha: Amazons New Sharia-Compliant Version of Alexa!
  • ~Jan Ryś
    (2019-01-12 01:31)
    Niedługo będziemy czyścić buty Wujowi Samowi.
  • ~Iran Before 1979 Islamic Revolution
    (2019-01-12 01:53)
    zobacz na youtube: Iran Before 1979 Islamic Revolution. Niech ten zajob spada
  • ~Make neither pejs nor war
    (2019-01-12 03:29)
    Polska przeprasza Iran za działania okupantów. Jak odzyskamy wolność, to sami ich pogonimy.
  • ~Wers
    (2019-01-12 05:11)
    No to teraz się zacznie. Już nie będzie spokoju w naszych miastach lotniskach i Arenach.. Ale mamy. PIS który obroni. nas zwykłych Polaków od zamachów.prezes nie pozwoli aby normalni zwykli ludzie umierali.
  • ~motek
    (2019-01-12 05:36)
    Bardzo niefortunny... głupi ruch polskiego rządu. Oddalamy się wielkimi krokami od Unii Europejskiej!
  • ~motek
    (2019-01-12 05:50)
    Przepraszam, ale przedstawiciele których krajów będą potrzebowali wizy?

Może zainteresować Cię też: