Iran zawiesił festiwal polskich filmów w Teheranie. "Dopóki władze w Warszawie nie poprawią się"

| Aktualizacja:

Ministerstwo Kultury Iranu w wydanym w niedzielę oświadczeniu poinformowało, że zawiesza zaplanowany na koniec stycznia festiwal filmów polskich w Teheranie. Wcześniej irańskie MSZ wezwało zaprotestowało przeciw bliskowschodniej konferencji w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~ubu
    (2019-01-14 00:42)
    Trump skończy urzędowanie, drugi raz nie wygra i wszystkie kraję wrócą do handlu z Iranem. Iran pomagał Polakom w czasie II WŚ, a Polskę jako podnóżek stanów nie stać nawet na cichą lojalność. U rządzących zero rozumu i dyplomacji, brak słów. Persowie to dumni ludzie takiej zniewagi nie zapomną, wszyscy będą kupować tanią ropę od Iranu a my jak zwykle głupi po szkodzie.
  • ~tera ja
    (2019-01-13 20:47)
    hehehe sojusznicy !!!jankesi z pejsami???? cos ostatnimi razy nie wyciagaja z polskiej dzury swego przyrodzenia!!!! dy.maja nas od samego poczatku i przez czas caly!!!!! od II Swiatowej i jeszcze te szabesgoje z wiejskiej by ochronic swego pana gotowy nas utopic w naszej krwi!!!!! katastrofa!!!! POLSKA DLA POLAKOW!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Cwaniak
    (2019-01-13 17:52)
    Jezeli ktos pisze " Iran to tylko kolejny arabski kraj " to nie ma zadnego pojecia , bo to Dumni Persowie , ktorzy jako drugie panstwo , po Turcji - nigdy nie uznało rozbiorow Polski
  • ~Yaron Brook
    (2019-01-13 17:46)
    lewactwo kocha is lam tak samo jak socjalista Adolf H. Widać to tu na forum natychmiast, hi, hi, hi
  • ~Adolfina Szaria Merkill
    (2019-01-13 17:44)
    no jak tak można, Iran to centrum religii pokoju, towarzysz $oroSS jest bardzo zaniepokojony, kulson mu odpada, dajcie klej lewacy
  • ~Prezes we wlasnej osobie
    (2019-01-13 17:28)
    Ale strata, bo allahy polskich filmow nie zobacza. Te wszy allahowskie nie maja nic do szukania w Europie.
  • ~mów mi Wuju
    (2019-01-13 17:20)
    mam dobrą radę dla władz w Teheranie: lepszy fałszywy przyjaciel, niż prawdziwy wróg
  • ~glos rozsądku 1
    (2019-01-13 17:18)
    ale jajcarze w tym Teheranie, niedługo to już nam Wyspa Wielkanocna będzie stawiać ultimatum
  • ~emo
    (2019-01-13 16:10)
    Czyli USA planuje agresję na następne państwo arabskie, próbuje w te ludobójstwo arabów wciągnąć inne kraje, podobnie jak w agresję na Irak bo miała być broń chemiczna. Znowu tysiące niewinnych arabów straci życie bo USA wprowadzać będzie demokracje. Miliony będą musiały wyemigrować ze zbombardowanych przez usa miast.
  • ~Janek-007
    (2019-01-13 16:07)
    Organizowanie w Warszawie konferencji na temat budowania bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie to coś w rodzaju skoku na główkę polskiej dyplomacji i środowiska pana Prezydenta A.Dudy do basenu bez wody.
  • ~a opozycja jak zwykle.
    (2019-01-13 16:00)
    Festiwal w Teheranie nie taki wazny. Wazniejsza jest konferencja . Festiwal mozna zrobic gdzie indziej a konferencja wzmacnia nasz sojusz ze Stanami. Polska zaczyna cos znaczyc w Swiecie ,co nie podoba sie Brukseli.
  • ~To dla Iranu strzal w stope
    (2019-01-13 15:34)
    Iran ta decyzja zubozyl swoja kulture. Bez filmow “Czterej Pancerni I Pies”, “Sami Swoi” czy “Operacja Koza”, jak rowniez “Szatan Kazal Tanczyc”...kultura Iranu nie przetrwa do nastepnego roku.
  • ~Jose
    (2019-01-13 15:30)
    Jutro sie pewnie dowiemy z ust "braci Amerykanów" że to nasz "żont" sfinansuje budowę muru na granicy USA - Meksyk. A co, jak szaleć to szaleć. Załosne wazeliniarstwo.
  • ~Jot-32
    (2019-01-13 15:23)
    "Sojusznik" wybral nam nowych "wrogow" - przedtem Rosje, ostatnio Chiny i Iran. Kto potem - moze Indie... Kraje te aspiruja, lub naleza do BRICS, ktore odchodzi od dolara i MFW... Zbieg okolicznosci?
  • ~Kto rządzi Polską?
    (2019-01-13 15:20)
    Zamiast znieść wizy dla Polaków, to oni pakują Polskę w kolejny konflikt międzynarodowy, a Polacy nadal stoją w upokarzających kolejkach po wizy do USA.
  • ~Alek
    (2019-01-13 14:32)
    to tylko iran , marny arabski terrorystyczny kraj .tylko splunąć
  • ~tak jest
    (2019-01-13 14:29)
    Amerykanska rola Polski w Europie zaczyna sie powoli ujawniac.
  • ~sflaczały Fred
    (2019-01-13 14:26)
    A jeżeli oni kłamią ?
  • ~ziutek
    (2019-01-13 14:20)
    Osly Europy!
  • ~antyPOPiS
    (2019-01-13 14:19)
    Jeszcze trochę, a dzięki Kaczyńskiemu cały świat będzie przeciwko nam. On kocha mieć wrogów.