Moskwa też gra z WOŚP. Rosja po raz pierwszy dołączyła do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Po raz pierwszy do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączyła w niedzielę Rosja. W zbiórce w Moskwie brali udział Polacy i uczący się polskiego Rosjanie. Na licytacji najwyższą cenę osiągnął autograf bardzo lubianej w Rosji Barbary Brylskiej.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2019-01-13 16:42)
    Każdy grosz czy nawet kopiejka, przyda się na ratowanie dzieci! skoro rydzykowi nie śmierdzi kasa od szatańskiej UE po którą chciwie wyciąga pazerne łapska to czemu Rosjanie mają nie wspomóc dobrowolnie WOŚP!
  • ~Mark Twain
    (2019-01-13 16:26)
    Jeśli Barbara Brylska jest w Rosji lubiana, to jakie grożą jej za to konsekwencje? Czy zainteresują się nią nasze "służby", czy tylko IPN?
  • ~Tark Mwain
    (2019-01-13 17:23)
    Glupi czy co? Pani Brylska jest dzis juz starsza kobieta. Ona i polskie filmy zawsze byly w ZSRR lubiane jak i wiele innych polskich aktorow i rezyserow.
  • ~Obserwator wydarzeń
    (2019-01-14 09:14)
    I to jest najlepszy dowód na to, że Rosja to nasz sąsiad a nie wróg, jak ją postrzegają niektórzy nasi politycy.Jednocześnie nie słychać było, żeby do akcji na rzecz WOŚP włączyła się Ukraina, aczkolwiek to jej cały czas nasze elity sprzyjają mimo, że ciągle docierają informacje o różnych antypolskich działaniach lub wystąpieniach na tamtejszym terenie.
  • ~rychu
    (2019-01-14 01:16)
    Pawlowicz i Suski zrobia teraz z Owsiaka komuniste !!!!! ale jaja !!!!!!!!!!
  • ~pożiwiom uwidim
    (2019-01-13 19:08)
    niedźwiedzia przysługa?
  • ~Jan Kowski
    (2019-01-13 19:31)
    No to mamy komplet grajków .
  • ~ERa
    (2019-01-14 21:43)
    Jurek co ty mówisz zostawisz nas . To koniec WOŚP jak Ty spojrzysz na tą gromadę młodzieży a i nas starych którzy gramy z Tobą . Stało się zło ,a Prezydent żeby wiedział co ma się stać że on dla swojego kochanego miasta złoży największy dar życie .Ja składam kondolencje jego żonie i dzieciom CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI. Jurku przemyśl to jeszcze raz na przekór TYM wszystkim złym ludziom że nas jest WIĘCEJ ludzi dobrej woli

Może zainteresować Cię też: